• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ja rozmyslam normalne ci nie je blbé ze mu obcas dávam tie nestle susienky :pensive: :confused:

http://www.mojalekaren.sk/nestle-baby-susienky-360g/
21. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz
no len skoro dvojročnému dieťaťu keby mi niekto povedal,tak sa až tak nečudujem ale tak malému :confused: a minule svokor nám dal odkázať že nech pošleme malú na prázdniny(že Jana-švagrinná je doma) sa mi až zatmelo pred očami :grinning:
21. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz
leelo ja tak isto,len nedávam mlieko a obcas tam pridám petrž.vnat alebo kopor
21. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz
ja som dala malej sunarky už,ale ona to aj tak nechce, nemá rada sladké veci, tak v podstate to mám vyriešené :sweat_smile:
21. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz
len tie susienky iste nie od 6-mesiacov,dávam ich asi od 14 mesiacov? uz neviem.. a nie casto
21. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz
ale viem ze od roka vyssie,lebo ich dostal na narodeniny,inak by som ich nekupila
21. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz
@mukky a co davas namiesto mlieka? vodu? ryzove mlieko? ci nic? no malemu tam mlieko iste davat nebudem v buducnosti

idem pozriet ten link - keksy

@petka035 ja mam nocnu moru, keby svokra chytila maleho do ruk alebo by ho nebodaj KRMILA! prazdniny nehrozia. ale su tam stale nasackovani svagrina s detmi, takze mi to plne vyhovuje
21. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz
idem pozerať 13.komnatu,papa
21. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz
caute, nedocitavam

mukky a co v tych susienkach .este som ich ani nepzerala tak nech sa neunuvam :grinning:
21. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz
mukky určite to nevadí,zas nedávať mu nič také sa môže prejaviť neskor ked už bude mať malý svoju vôlu či ako to nazvať,ked bude chodiť do školy a podobne,aby potom nezanevrel na zdravú výživu :confounded:
21. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz
Baby ja idem do vane relaxovvať, a dopriať si procedúry :sweat_smile:
Zajtra sa asi až navečer ukážem alebo ked prídeme z BA...

Majte sa pekný víkend
21. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz
leelo svokor minule ked sme odchádzali dal Ninke pusu na čelo,mna skoro vystrelo :pensive: som mm potom povedala svoje ale čo z toho ked on im to nepovie :angry:
21. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz
tie susienky kupujem za 4 eura aj niečo,je to dost podla mna za susienky ale iste je to lepsie ako obycajne keksy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leelo do halusiek?vobec nic,načo? ja si rozbijem asi 2 vajcia a postupne primiesavam krupicu a dam maslo
21. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz
Niki pa :wink:
ani ja sa neviem dopatrat k zlozeniu tych keksov. zatial sa nechystam vobec davat, mame vela restov este v normalnych potravinach, co este neochutnal.

peti, ja si praveze myslim, ze v skolke ho este dost pokazia, tak ja ho chcem co najviac uchranit :wink:
leelo ale niekedy cudzí ludia majú väčší rešpekt ako rodina.napr.svokrovci by do malej napchali všetko a neznášam ked niekto povie ,,však aj my sme to jedli a sme tu" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja sa budem tiež snažiť dávať Ninke len zdravé veci,ale občas jej asi dám nejakú sušienku,teda ak bude chcieť
21. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz
peti, na tuto vetu som alergicka, lebo to hovoria ludia, kt. v dalsej vete hned spomenu 10 chorob co ich trapia, ale vobec si to nedaju do suvisu :grinning: :grinning: su to taki netabulkaci :grinning:
21. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz
leelo to si vystihla :wink: názorná ukážka:svokra :grinning: -má obezitu,osteoporozu a mala karcinom prsníka,ešte stále má s tým problémy a kadečo iné-ale čo jedáva-samé udeniny(tam je karcinogénnych látok neurekom)slaninu a také veci.ale čo si.choroba určite nesúvisý s jedlom :angry:
21. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz
peti, aj som tu citala na koniku uz aj o slanine podavanej dietatu. a vraj davaju aj zuzlat kosti z masa, ked opekaju vonku. vraj aby bola ticho!!!!
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
tak za toto by som socialku posielala
21. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz
:confused: inak synovec žužle kosti :sweat_smile: ale ked som to videla tak mal už dva roky tak to už môže asi :grinning: ja by som to ani psovi nedala :sweat_smile:
21. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz
21. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz
by sme mali dať do názvu úvodzovky :grinning:
kuchyňa je krásna :dizzy_face:
21. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz
kuchyna pekna no neprakticka :grinning:

ale ja chodim medzi netabulky len maju nazov ze augustove pokladiky :grinning: :frowning2:
21. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz
lenka ani nevrav o tej téme,vcera so mnou teda riadne cukalo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ved som ti písala :grinning:
21. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz
leni ja som minule vo Vašej téme hladala jednu známu,lebo má dieťa narodené v auguste a chodí na mk ale nenašla som a len tak som čumela o čom sa tam točí,o zmrzke a tak, no my sme o mesiac neskôr ale o takých rečiach ani chýru ani slýchu :sweat_smile:
21. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz
uvodzovky?što eta?
21. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz
peti, uvodzovky tam suuuuu :grinning:

cim menej lesklych povrchov v kchyni, tym som stastnejsia :sweat_smile:

leni, mas aj nejake vyroky kolegyn? :confused:
ja chodím do oktobroviek 2009 a sme tam všetko tabulky,niektoré viac niektoré menej
AAAle mame tam aj vtipy

Turista blúdi centrom Bratislavy a strašne potrebuje na WC.

Vtom uvidí farebný nápis EUROTOILETS.

Vojde do mramorom obloženej miestnosti, kde za pultíkmi postávajú mladé
slečny v slušivých uniformách.

Jedna mu hneď vyjde v ústrety:

Dobrý deň!, Čo pre Vás môžeme urobiť?"

Turista sa krúti: Potreboval by som využiť Vaše služby."

Slečna sa posadí za počítač: Želáte si kabínu, alebo pisoár ? "Kabínu."

"Uprednostňujete farbu modrú, zelenú, ružovú alebo klasickú bielu?"

"Hoci aj bieluúúú..."

"Máte radšej toaletný papier, alebo Vám môžeme ponúknuť súčasný trend s
intímnou sprchou?"

"Papieéér!"

" Výborne! Želáte si jednovrstvový, viacvrstvový, farebný, s vôňou ruží alebo
radšej svieži mentol?"

"Stačia aj noviny!"

"Retro riešenia bohužiaľ zatiaľ nemáme v ponuke, ale ďakujeme Vám za námet na
rozšírenie našich služieb.

Ako protihodnotu Vám radi poskytneme použitie umyvárne zdarma.

Budete si želať hudbu klasickú, alebo radšej niečo rezkejšie?"

" Aáááááá...." - zavyje turista.

"Áno poznávam. Takže výber operných árií. Skvelá voľba.

Ráčite platiť kartou alebo v hotovosti?"

Turista vytiahne peňaženku a zaplatí nemalú sumu za papier, ktorý práve
vyliezol z tlačiarne.

Potom cez zuby precedí: " Tak, kde sa môžem vysrať?"

Slečna sa poobzerá, nakloní sa k turistovi a pošepká mu do ucha:

"Nemala by som to vlastne hovoriť, ale my chodíme naproti do krčmy.

Tu máme iba zákaznícke centrum.

Prevádzka je v Košiciach."
21. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.