• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
aha
22. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz
no hodka je dost,je to skodlive na oci,moj zas pozera panelak,ked pocuje zvucku,bezi k telke a nepohne sa kym neskonci z gauca
22. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz
Poslali sme Vám z KNM búrku wan :grinning: U nás už prehrmelo.

Nie nám nevarím - ale mame pomáham s obedom - takže pomocné práce ako oškrabať zemiaky atď robím ja. Mama to nahádže do hrnca a dorobí.

@wandeirra overaly od Disney sú isto aj 18 - 24 mes. Tie tesco sú o čosi vačšie tak stačí aj 12 - 18 (malý ma teraz nejak 11 kg)

A už som to písala že svokrovci si neberú každý víkend malého. Ale ak im to vychádza tak sa snažia. A je to fakt veľká pomoc.

A mne tiež malý nechodí za ruku. Ale prikladám to tomu že nikdy za ruky nebol vodený - ke´d sa "učil" chodiť. Tak ma nepotrebuje ani teraz :slight_smile: Zásadné beží opačným smerom ako potrebujeme ísť.
22. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz
ze tvoj muz bude mat dietu na tej chate,ked su bez jedla :slight_smile:
teraz som ho nemerala uz par mesiacov,odmeram ked sa zobudi,,ale do body 92 sa uz ledva zmesti. kde mu kupujes overaliky?
22. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz
dakujeme Vini :grinning: :grinning: :grinning: prave som chcela ist do umyvarky s autom,uz nemusim
22. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz
vini,Disney mam teaz nejake tri,ale to mi poslala znama z nemecka,nevies kde ich dostat v ZA? v hyperku som nasla len mikiny disney
22. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz
No a s varením pre drobca som už v koncoch - lebo by v podstate nemal jesť nič s BKM - takže smotana, mlieko, jogurty, syrokrémy, syry nehrozia. Nič so sójou, rybami, zelerom ... Žiadne jablká, citrusy .... Nemal by v podstate ani rožky, kuracia maso, strukoviny. Detské výživy a presnidávky nehrozia.
ve aj podla mna je to dost hodka,preto mu vypnem po urcitej dobe ale nejak neplace,zakýva papa :grinning: dam mu lego,ci papat,kreslit,,vacsinou pijem kavu doobeda ked ide papat sám a potom tv nepozerá ale snazim sa vyhýbat notebooku,tam len pozerá bambulku a disney obcas..pri pc clovek nemá tendenciu žmuriť,preto je na oči horší ako tv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
tak sa majte,večer dojdem nakuknut,idem si lahnut k drobcovi :pensive: a ty wan sa pridaj obcas ak budes mat cas :wink:
22. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz
mame teraz velkost 18-24 mesiacov a ledva to zapne medzi nohami. je chudy ale dlhy, asi uz body a overaly nebudeme moct nosit vobec,len klasicke dvojdielne pyzamka
@wandeirra Tak ja tie overaly kupujem len v hypertescu - sú tam aj tie klasické biele aj farebné do Disney. Aj včera som kukala bola tam nová "kolekcia" od disney - také zelené. Tie som ešte nevidela. Bývajú tam žlté a modré a potom také farebné s pásikmi. Zelené som včera videla prvý krát. Čo je na dievčenskej strane netuším :sunglasses: Inak tam nebolo nič moc - len pre malých miminákov rifle, tričká a tak.
wan celý panelák pozerá?ci len tu zvucku? :grinning:
22. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz
vini chuda male,ved to tvoje zlatko nemoze skoro nic :confounded: :unamused:
by ma porazilo asi
22. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz
Inak tie Tesco sú fakt vačšie. Kupujem o jednu veľkosť menšie ako disney. Takže by to isto zapol. Lebo sú také dosť dlhšie. S disney máme už aj my problém. Tiež je dlhý a chudý jak vyžla.
cely panelak od 8 do 9 sedi na gauci ako prilepeny potom ide haji
viem ze to nem dobre,ale co mam robit...nechapem co ho na tom seriali tak moze zaujimat
@wandeirra No mna z toho ide poraziť. Lebo on papá rád. Ale v podstate nič nemôže :frowning2:(((
22. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz
vini,pojdem tam kuknut dnes,ci nedostali nejake vacsie disney
22. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz
@wandeirra No ono vačšie som ani ja už nevidela. Len potom také veľké overaly tam po jednom visia na vešiakoch - to je fakt veľké a od disney. Ale to už nie sú tie tri packy.
22. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
a co mu davas papat? ja neviem uz niekedy co mam varit a to moze vsetko,neviem si predstavit co mu ty varis,hovadzie,bravcove?
22. máj 2010 o 15:21  • Odpovedz
No doteraz jedol kuracinu - ale som už čítala že by ani to nemal :frowning2:( Tak by bolo super keby bola zajačina alebo jahnacina. Ale to sa ťažko zhána. Tak kuknem nejaké iné maso. Ono je pravda že tie kuratá sú dopované hormonmi. Také kura v klietkovom chove vyrastie 3 x rýchlejšie ako normálne kura :frowning2:
V podstate môže cestoviny (bezvaječné - na vajco ako také je alrgický) ryžu, brokolicu, mrkvu (ale len varenú lebo čerstvá obsahuje ten istý alergén ako jablko a on má skríženú potravinovú alergiu na brezu - takže nemôže brezu, jablko a čerstvú mrkvu) a potom už asi len vodu z vodovodu ....
22. máj 2010 o 15:25  • Odpovedz
ja davam zajacinu a telacinu iba z poharikov raz za cas,cestva sa tazko zhana. to jedine ist na nejaky salas a barana odchytit :grinning:
22. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz
to chce papat dookola mrkvu brokolicu,ryzu,cestoviny? musi to byt fakt tazke,hlavne ked mu chuti
22. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz
telacina je mladá krava :grinning: nie baran :slight_smile:
Ale už pomaly vyhľadávam čo môže - špeci Sinlac kašu (10 € krabica) pohánkové a ryžové chrumky (napr spomínané sušienky od Nestlé alebo Hamé nemôže lebo je tam BKM) Sú špeci "jogurto termixy" KIKA - čo je bez BKM.
22. máj 2010 o 15:30  • Odpovedz
jeziss ja som krava :grinning: som myslela jahna nie tela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no to je tak ked robim vela veci naraz
22. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz
susienky nestle alebo sunarky my vobec nepapame,malemu to vobec nechuti
22. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz
DPc ....ja som takaaaa nasrataaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: ona mu dala cokoladu ,kym som bola s MP v kuchyni .Sa s nou nebavim .Som jej povedala ,ze to jest nebude m,ale ona si neda povedat a jej deti sa cokoladou pchaju vkuse :angry:
22. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz
jééééžiššš to je kravaaaaaaaaaaaaa. :frowning2: :frowning2:
NO to bude boj s nou. Zjavne má vedenie odtiaľto až do Pakistanu. Nemám predstavu čo by na nu zabralo keď je zjavne dutá ako bambus.
22. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz
No tak ja som už prezliekla posteľ, periem druhú várku prádla, utrela som prach, povysávala, idem vyvenčiť psa lebo tu poskakuje jak na gumičke. Dovarila som prvú várku pudingu - naspodku ananás na to vanilkový puding, ke´d sa vrátim tak tam hodím ešte asi piškoty a navrch čokoládový puding s banánmi.
22. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz
ahojte,vyhnala som chlapov von na chvilu a ja si akurát napustam vanu,idem urobiť zo seba človeka...masky,atd...sme nesli nikde,mm prisiel neskoro a uz sa mi nikde nechcelo ist..idem rychlo kuk co ste popisali
22. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.