Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
22. máj 2010

zuzi to ako mama alebo tá p svagriná?? 😕 😲 😠 čokoladu takemu malemu?? 😠 😠 😠 a este aj s orieskami,nie? 😠

vini a nedali ti jedalny listok co moze malý papať alebo to si musis sama vyhladávať?

mukky
22. máj 2010

jáj ja dnes musím malému naporcovať pol kila morčacieho maska do sáckov,vcera som na to zabudla 😔 ,asi som ani nebola v chladnicke.. 😕

mukky
22. máj 2010

idem,papa snad vecer

nikollette
22. máj 2010

Ahote...
Nemám nič dočítané...
Teraz sme nedávno došli, teda okolo osmej...
Boli sme s kamoškou v tom Avione, a v Ikei...
Najesť sa 2x v Mekáči a raz v čínskej 😕 Boli sem tam od pol 11tej v BA 🙂
MP akurát varí. Kuracie prsia na cesnakovo smotanovej omáčke a ryžou...
Malý sa hrá s novými hračakmi. Teda si momentálne kreslí 😅

Au nohy ma bolia ako kona, celý den v tých štekloch. Ked isiel už MP okolo 19tej pre nás, musel mi doniesť iné topánky, kedže som sa ešte musela s ím vracať na nákup väčších vecí ako plienky a pod. Co som s kamoskou nechcela kupovať...
Sebe som si kúpila dve tričká, šitovku takú akú som si chcela objednať, na ten štýl, náušnice, podprsenku, zásobu gumičiek.
V DMke, zásoby plienok, 10 balení vlhčených obrúskov velkých, dve balenia mini vlhčench do kabelky, zásobu mliečok, mydielka Johnson, sprcháč Johnson, televé mlieko Johnson, beta - karotén, lak na nechty.
V Alltoys a Dráčiku som kúpila malému také voskovky(s ktorými si teraz kreslí 😉 ) nafukovaciu loptu, nafukovacie plávacie koleso pre najmenšie detičky, kde sa nevyšmykne a nevylezie odtial. Už som to dlhšie zhánala. Bublifuk, vodnú pištolku,..
Pri pokladniac malý zač kričať na takých hračkárskch umelohmotných koníkov. Že "kkk" to je akože koník u neho...a strašný cirkus spustil, tak som zaplatila a vrátili sme sa a nakúpli sme také malé gumené zvieratká (Koníka, leva, tigra, slona, žirafu)
V detských obchodoch bodynká 2 s krátkym rukávom, a 2 tielkové a leto...
Chcela som aj takú kockovú šiltovku, ale otrasne sedela na hlave, tak som ju vrátila...
V hypernove zásoby jogurtov, výživ, keksíky detské, a také mňamky pre malého nech mám v zásobe...
V ikei iba takú súpravku žabaciu (miska, podbradník, pohárik, lyžička) a maňušku na ruku...

Boli sme sa zahrať v detskom kútiku, ale nie moc dlho, kedže tam bolo vela detí a velkých čo lietali ako o život...

Chcela som dať aj foto z mobilu čo som nafotila, ale nejde mi to cez pamäťovku v tomto novomnotebooku.
Stále mi vypisuje že je zle naformátované či čo 😒 😝
Keď sa mi to poadrí spraviť, pridám foto z dneška...

Pôjdem vás pomaly dočítať ak ste toho veľmi veľa napopísali 😉

nikollette
22. máj 2010

Ako tak dočítané.
Zuzi to je koza. Normálne čokoládu? A koľko pre boha? 😕

Vini, tomiho mi je ľúto, že to má také s tým jedením. Teda že nič nemôže chudiatko, keďže papá rád.

Mukky, no čo, už si spravila zo seba človeka?? 😉

Sme všade s kamoškou zhánali body s dlhým rukávom, ked je chladnejšie ešte treba. A nikde 😠 😠 vsade len tielkové a s krátky rukávom. S dlhým rukávom maximálne pre malé bábatká teraz mali 😒

lenka_66
22. máj 2010

niki hotova slohova uloha 😀

nikollette
22. máj 2010

Baby prečo mi to z tej karty nejde dať do kompu. Dám svoju pamäťovku z telefónu normálne do adaptéra a potom do notebooku a niečo furt vypisuje. A v starom notebooku mi to išlo normálne 😒

Lenka 😅

lenka_66
22. máj 2010

vini , skus niekde na dedine.podaj inzerat ak nemas nikoho.ja som marekovi tiez tak zhanala kralika.

zuzi, no vidim ze to bude mooooc huste.fakt skuska vztahu.zabila by som ju.

mukky
22. máj 2010

ahojte,som si minule urobila radosť 😉 idem rychlo ku čo ste popísali

nikollette
22. máj 2010

My tiež jedávame králika len zo skleničky 😒
Ja by som králika ani nedokázala zjeť 😖 taký malý zajko uško 😔 a tá chuť taká králičia 😝 😅

lenka_66
22. máj 2010

niki ja som na take dilinko.neporadim.mne zas ODPOVEDZ nefunguje na tomto NB len na druhom abo klasickom PC.vidim ze brat nakluse a musi nieco pocarovat 😀

nikollette
22. máj 2010

Mukky paráda... Akurát že je by som tie farby moc nevyužila...
Ale inak pekná zbierka 😉
Aj tie štetce super 😵 😵 😵

No MP dorobil hamiku, ideme papať 🙂

lenka_66
22. máj 2010

mukky , super .len mam jednu otazku.to budes pouzivat csetky stetce? tipulem max.3

lenka_66
22. máj 2010

niki , no kralik zvykne mat chut kraliciu 😀 .dobru chut

mukky
22. máj 2010

nikoll super si pokupila 😀 a pekný den s kamoskou si mala,takze fajn 😉 len nemozem teraz velmi pisat kukám film..

lenka tak to sa velmi mýliš 😀 ,uz zatial ich mám pouzítych asi 5 ...a to som sa este nelíčila nejak extra na von,..neviem či a ako sa líčis ale je ich potrebné mať na jedno lícenie viac

mukky
22. máj 2010

leni predsa by som si nekupila tolko stetcov keby som ich nepotrebovala...

mukky
22. máj 2010

niki dobru chuť 😉

mukky
22. máj 2010

niki takze uz malý vystrája v obchode za hrackami? 😀 ☹ no ja sa snazim este stale tak nejak nenápadky aby nevidel ze mu to kupujem a davam az doma..aby nechcel vsetko,ale dokedy to tak vydrzí netusim

ja tiez by som nezjedla nikdy zajacika,ani teliatko,jahniatko,srnku( ☹ take malinke zlaté..jem kurca,kravu a svinu 🙄 ale len vsetko dospelé a aj to som mala iste obdobie ze som sa nad tým zamyslala 😒 😔

mukky
22. máj 2010

nikoll a čo si si dala v čínskej reštike?
ja ti s pc nepomozem 😝

lenka_66
22. máj 2010

muuky , boli casy ked som ano s kosom nesla bez nalicenia 😀 😀 .teraz ani neviem co to je

mukky
22. máj 2010

leni no ja ked idem von na ihrisko tak vacsinou nie som vobec nalicena ani make up takze to je des 😀 ale inde sa áno..

leelo
22. máj 2010

cAute, nemam nic docitane
mukky, dik za tip
nikol, mas v tom novom laptope nainstalovany ten soft z cd-cka na stahovanie foto z mobilu?

mukky
22. máj 2010

je to o tom ze mna to baví ..

leelo
22. máj 2010

dnes som bola nalicena, kocky. nechcela som vystrasit chudakov nevinnych mnichovcanov 😒
bol krasny den. aj u vas?

nikollette
22. máj 2010

Mukky klasika shop-shuey kuracie 😉

Ja neviem či je to tu nainštalované 😕

nikollette
22. máj 2010

Aj u nás bolo kráááásne slnečno 😉

leelo
22. máj 2010

@nikollette to imstalacne cd musis mat/mala si v krabici od mobilu spolu s inym prislusenstvom

mukky
22. máj 2010

@nikollette a to je čo? 😀 a v mekáči tiez klasika? 😀 ,super den si teda mala 😵 a čo robil p? 😀 konecne si od teba oddýchol? 😀 😵 😵 😵 ,robil posilku?

mukky
22. máj 2010

ja napr mám tiez od kedy mam novy nb to blbe ze ak chcem pridat fotky,musim ich naporv kuk,potom si zapamatat ich cisla a tak davat neukaze mi hned fotky a tie oznacim..ale podla mna sa to da aj inak len neviem ako 😝

mukky
22. máj 2010

nikuš hej som človek 😀 ese jedni zlupovaciu masku by mi trebalo urobit ale sa mi uz nechce 😔 a musim ist este naporcovat maso,ten film na markíze ma nudí 🙄 a mm siel uz spať