• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
zuzi to ako mama alebo tá p svagriná?? :confused: :astonished: :angry: čokoladu takemu malemu?? :angry: :angry: :angry: a este aj s orieskami,nie? :angry:

vini a nedali ti jedalny listok co moze malý papať alebo to si musis sama vyhladávať?
22. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz
jáj ja dnes musím malému naporcovať pol kila morčacieho maska do sáckov,vcera som na to zabudla :pensive: ,asi som ani nebola v chladnicke.. :confused:
22. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz
idem,papa snad vecer
22. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz
Ahote...
Nemám nič dočítané...
Teraz sme nedávno došli, teda okolo osmej...
Boli sme s kamoškou v tom Avione, a v Ikei...
Najesť sa 2x v Mekáči a raz v čínskej :confused: Boli sem tam od pol 11tej v BA :slight_smile:
MP akurát varí. Kuracie prsia na cesnakovo smotanovej omáčke a ryžou...
Malý sa hrá s novými hračakmi. Teda si momentálne kreslí :sweat_smile:

Au nohy ma bolia ako kona, celý den v tých štekloch. Ked isiel už MP okolo 19tej pre nás, musel mi doniesť iné topánky, kedže som sa ešte musela s ím vracať na nákup väčších vecí ako plienky a pod. Co som s kamoskou nechcela kupovať...
Sebe som si kúpila dve tričká, šitovku takú akú som si chcela objednať, na ten štýl, náušnice, podprsenku, zásobu gumičiek.
V DMke, zásoby plienok, 10 balení vlhčených obrúskov velkých, dve balenia mini vlhčench do kabelky, zásobu mliečok, mydielka Johnson, sprcháč Johnson, televé mlieko Johnson, beta - karotén, lak na nechty.
V Alltoys a Dráčiku som kúpila malému také voskovky(s ktorými si teraz kreslí :wink: ) nafukovaciu loptu, nafukovacie plávacie koleso pre najmenšie detičky, kde sa nevyšmykne a nevylezie odtial. Už som to dlhšie zhánala. Bublifuk, vodnú pištolku,..
Pri pokladniac malý zač kričať na takých hračkárskch umelohmotných koníkov. Že "kkk" to je akože koník u neho...a strašný cirkus spustil, tak som zaplatila a vrátili sme sa a nakúpli sme také malé gumené zvieratká (Koníka, leva, tigra, slona, žirafu)
V detských obchodoch bodynká 2 s krátkym rukávom, a 2 tielkové a leto...
Chcela som aj takú kockovú šiltovku, ale otrasne sedela na hlave, tak som ju vrátila...
V hypernove zásoby jogurtov, výživ, keksíky detské, a také mňamky pre malého nech mám v zásobe...
V ikei iba takú súpravku žabaciu (miska, podbradník, pohárik, lyžička) a maňušku na ruku...

Boli sme sa zahrať v detskom kútiku, ale nie moc dlho, kedže tam bolo vela detí a velkých čo lietali ako o život...

Chcela som dať aj foto z mobilu čo som nafotila, ale nejde mi to cez pamäťovku v tomto novomnotebooku.
Stále mi vypisuje že je zle naformátované či čo :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keď sa mi to poadrí spraviť, pridám foto z dneška...

Pôjdem vás pomaly dočítať ak ste toho veľmi veľa napopísali :wink:
22. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz
Ako tak dočítané.
Zuzi to je koza. Normálne čokoládu? A koľko pre boha? :confused:

Vini, tomiho mi je ľúto, že to má také s tým jedením. Teda že nič nemôže chudiatko, keďže papá rád.

Mukky, no čo, už si spravila zo seba človeka?? :wink:

Sme všade s kamoškou zhánali body s dlhým rukávom, ked je chladnejšie ešte treba. A nikde :angry: :angry: vsade len tielkové a s krátky rukávom. S dlhým rukávom maximálne pre malé bábatká teraz mali :unamused:
22. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz
niki hotova slohova uloha :grinning:
22. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz
Baby prečo mi to z tej karty nejde dať do kompu. Dám svoju pamäťovku z telefónu normálne do adaptéra a potom do notebooku a niečo furt vypisuje. A v starom notebooku mi to išlo normálne :unamused:

Lenka :sweat_smile:
22. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz
vini , skus niekde na dedine.podaj inzerat ak nemas nikoho.ja som marekovi tiez tak zhanala kralika.

zuzi, no vidim ze to bude mooooc huste.fakt skuska vztahu.zabila by som ju.
22. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz
ahojte,som si minule urobila radosť :wink: idem rychlo ku čo ste popísali
22. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz
My tiež jedávame králika len zo skleničky :unamused:
Ja by som králika ani nedokázala zjeť :confounded: taký malý zajko uško :pensive: a tá chuť taká králičia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz
niki ja som na take dilinko.neporadim.mne zas ODPOVEDZ nefunguje na tomto NB len na druhom abo klasickom PC.vidim ze brat nakluse a musi nieco pocarovat :grinning:
22. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz
Mukky paráda... Akurát že je by som tie farby moc nevyužila...
Ale inak pekná zbierka :wink:
Aj tie štetce super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No MP dorobil hamiku, ideme papať :slight_smile:
22. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz
mukky , super .len mam jednu otazku.to budes pouzivat csetky stetce? tipulem max.3
22. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz
niki , no kralik zvykne mat chut kraliciu :grinning: .dobru chut
22. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz
nikoll super si pokupila :grinning: a pekný den s kamoskou si mala,takze fajn :wink: len nemozem teraz velmi pisat kukám film..

lenka tak to sa velmi mýliš :grinning: ,uz zatial ich mám pouzítych asi 5 ...a to som sa este nelíčila nejak extra na von,..neviem či a ako sa líčis ale je ich potrebné mať na jedno lícenie viac
22. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz
leni predsa by som si nekupila tolko stetcov keby som ich nepotrebovala...
22. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz
niki dobru chuť :wink:
22. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz
niki takze uz malý vystrája v obchode za hrackami? :grinning: :frowning2: no ja sa snazim este stale tak nejak nenápadky aby nevidel ze mu to kupujem a davam az doma..aby nechcel vsetko,ale dokedy to tak vydrzí netusim

ja tiez by som nezjedla nikdy zajacika,ani teliatko,jahniatko,srnku( :frowning2: take malinke zlaté..jem kurca,kravu a svinu :rolling_eyes: ale len vsetko dospelé a aj to som mala iste obdobie ze som sa nad tým zamyslala :unamused: :pensive:
22. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz
nikoll a čo si si dala v čínskej reštike?
ja ti s pc nepomozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz
muuky , boli casy ked som ano s kosom nesla bez nalicenia :grinning: :grinning: .teraz ani neviem co to je
22. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz
leni no ja ked idem von na ihrisko tak vacsinou nie som vobec nalicena ani make up takze to je des :grinning: ale inde sa áno..
22. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz
cAute, nemam nic docitane
mukky, dik za tip
nikol, mas v tom novom laptope nainstalovany ten soft z cd-cka na stahovanie foto z mobilu?
22. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz
je to o tom ze mna to baví ..
22. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz
dnes som bola nalicena, kocky. nechcela som vystrasit chudakov nevinnych mnichovcanov :unamused:
bol krasny den. aj u vas?
22. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
Mukky klasika shop-shuey kuracie :wink:

Ja neviem či je to tu nainštalované :confused:
22. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
Aj u nás bolo kráááásne slnečno :wink:
22. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz
@nikollette to imstalacne cd musis mat/mala si v krabici od mobilu spolu s inym prislusenstvom
22. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
@nikollette a to je čo? :grinning: a v mekáči tiez klasika? :grinning: ,super den si teda mala :dizzy_face: a čo robil p? :grinning: konecne si od teba oddýchol? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,robil posilku?
22. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz
ja napr mám tiez od kedy mam novy nb to blbe ze ak chcem pridat fotky,musim ich naporv kuk,potom si zapamatat ich cisla a tak davat neukaze mi hned fotky a tie oznacim..ale podla mna sa to da aj inak len neviem ako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz
nikuš hej som človek :grinning: ese jedni zlupovaciu masku by mi trebalo urobit ale sa mi uz nechce :pensive: a musim ist este naporcovat maso,ten film na markíze ma nudí :rolling_eyes: a mm siel uz spať
22. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.