Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
9. aug 2009

Lubko 😕
docela ťa nechápem..
píšeš že máte baculku, a lekárka vraví že málo papa??? 😕
Tak je baculaty, ci chudý??? Nechápem...

miskachrumka
9. aug 2009

no som dobre vedela ze ked dojdeme domov tak ztoho co som napisala bude halo a dobre so si myslela!niki kukala som album na pokeci tys i tiez bola blondina ako ja ja som mala skoro biele vlasy!si tiez podstupila riadnu zmenu! 🙂

nikollette
9. aug 2009

ahoj.. no hej bola 😀 😀 😀 😀 dlhé roky 😉

nikollette
9. aug 2009

moj malý dnes papal iba jednu vyzivu, nic nechcel ☹ ☹ ☹

miskachrumka
9. aug 2009

aj ja asi 5rokov blondina a z jedneho dna na druhy hnedovlasky a az potom so isla na ciernu!vsetci skoro skolabovali!a nic si ztoho nerob dozenie zajtra!nas zase nic nespal od pol piatej rana je hore az doteraz teraz pred pol hodkou zaspal .............mi ¨sme dnes prisli nadom a nasli sme nasho hava bol dohryzeny do mesa okolo hlavy som ztoho stale v soku! ☹

nikollette
9. aug 2009

Chudak havo... ☹

Ale teraz papal Hipp kašu, s babanikom rozltlačeným.. ale to som ho musela uplne zabavt s tym psíkom hovoriacim aby jedol 😒 🙄

miskachrumka
9. aug 2009

nikol aj mi to ttak robime 🙂 ja neviemkde bol je mi ho tak luto asi ho budeme musiet utratít ale toto sem nepatri ☹

miskachrumka
9. aug 2009

a co uý buvate ja som chcela maleho este udrzat hore ale nejaky bol uplakany tak som ho uspala na posteli ako ty uspavas .............dufam ze uz o stvrtej bude hore! ☹ keby tak moj buval aspon raz do obeda joj 😒

jankapiknova
9. aug 2009

a o kolkej zaspinkal miska?

nikollette
9. aug 2009

Moj je tiež nejaky mrzut, asi je už unavený, alebo žeby zubky trápili, neviem..

Prečo utratit, to je na tom až tak zle?? Co je to za havina, aka rasa?

miskachrumka
9. aug 2009

labrador! ☹ nadherny joj som sa vyplakala je mi to luto ze takto dopadol!aj ja so nikol myslim ze mali mi nespi ze asi pojde aj ten druhy!za kolko pojde ten treti?dufam ze nie tiez hned! 😒 strasne malo buva nebude mi rast ☹ janka zobudila som o stvrt na osem chcela som sa snim trosku pohrat ale njak sa mu nechcelo tak zalostne plakal ☹tak som ho uspala strasne zle spi dodnes rana bol 4krat hore splacom a niekedy spi nadherne od deviatej do pol siestej! 🙂.........teraz buva este budeme pit mliecko tak uvidime!

nikollette
9. aug 2009

Miska vecerneé mliečko, ked je prispatý čo 😅 😅
my skúšame vždy noci 🙂

jankapiknova
9. aug 2009

moj maly chodi spavat okolo 19.00 a niekedy aj skor, dnes uz o18.30 spal 🙂 mozno mu aj zubky idu nie?

nikollette
9. aug 2009

A moj je ešte hore, tu sa trápi, so psíkom, si ho stláča, na brušku leží a hrá sa sním, akože 🙂
ale vidím že uý je unavený, ale spať nechce, tak ho nehám, za chvilu zabuva sám od unavy 😉

jankapiknova
9. aug 2009

aj ja ho nechavam unavit , to je najlepsie potom rychlo zaspi 😉

nikollette
9. aug 2009

Ved hej naco ho budem nasilu uspávať, ked bude unaveny dám mu dudel, otočím ho na bok a zaspí do minutky 😉

jankapiknova
9. aug 2009

mne tak do 5-10minut ale to sa viac menej uz len z poslednych sil mrvi a snazi posadit ale uz nevladze

lubko
9. aug 2009

Ahoj Nikollette ani ja tomu nechapem, ale tak mi to bolo povedane. 😕 Hovorila ze vyzera ze ma zasoby ale nie je to pre dieta zdrave len tri krat jest. / asi u nej v tabulkach pisu pat krat/

miskachrumka
9. aug 2009

nikol presne tak!ano vecerne mliecko aj rano by som ho chcela naucit na mliecko ale nejak sa stale budi! 😒 tak nemam sancu ale dnes mi už spapal rano kasu okolo pol desiatej a o druhej vypil 210ml mliecka ateraz o siestej som mudala vyzivu jablckovo tvarohovu tak spapal no nechal asi 5lyziciek ale to papal to velke balenie! 😀 a teraz o stvrt na desat bude mliecko 210ml hadam spapa vsetko! 😒

nikollette
9. aug 2009

Moj sa etse hrá s gumenou knižkou... nejak sa mu nechce spať 🙄
ale neva aspon rano potom spíme dlhšie aj do obeda 😉

miskachrumka
9. aug 2009

lubko nas papa denne 4krat niekedy 3krat za cely den a mame 8kilo podla mna nejde oto kolko karat papa ale ci prospieva a ci je spokojny! 🙂............nikol zavidim ti!fakt 😉

nikollette
9. aug 2009

Jablckkovo - tvarohovú? To je aka, aka znacka a od kolkateho mesiaca to je? Ked tvaroh sa moze od roka...
Inak aj nas papa len 3x denne, nikedy sa stalo ze len 2x ☹
preto v noci dohanem vzdy 🙄

miskachrumka
9. aug 2009

je napisane od ukonceneho 4mes ja mu ine nekupujem!!!!!!!!!!!!!!idem to kunut presne !ten poharik!

nikollette
9. aug 2009

Miska pojdem pomaly k malemu, tu sa este rozculuje, nejaky je nekludny, idem ho uz skusit uspať 😉
tak sa majte pozdrav Dávidka..
Bru

miskachrumka
9. aug 2009

no dokonca je broskinovo jablkova s tvarohom asi je ten tvaroh inac spracovany inac by tam nebolo napisnae od ukonc.4mes teda dufam ze je to tak ☹

bejbypd
9. aug 2009

caute baby dlho som nebola a uz vobec nejdem rypat...krpito nevadi ze si dala moj priklad...moja mala je chuducka nohy ako palicky,nechce vela jest no dnes sa doslova az prejedla som cumela...teraz mame aj dobre aj horsie dni v jedeni nie tak davno vlastne od jej narodenia boli len velmi zle dni v jedeni...ja som pisala kolko dni a noci som kvoli tomu preplakala hlavne kvoli reciam jezis aka je chuda a jezis daj jej jest pozri ak vyzera a podobne mudre a samozrejme dobre mienene rady 😠no chuda je po mne aj po drahom ja mam teraz 53kg a drahy 67kg pri jeho vyske 185cm a mojej 169cm...no nasa mala ma uz cez 90cm a este nema ani dva roky je pravda ze este nema ani 11kg poriadne ale co uz...je to taky moj zlatunky chuducky bubulko...a baculate deti?no volakedy som zavidela baculiatka kazdej maminke teraz je mi to uplne jedno hlavne nech su zdrave...a obezne deti kto viacej cita a pozera raz za cas aj spravy tak vie aka je obeznost u deti v dnesnej dobe velky problem...no ale kazdy sa k tomu postavi inak...no a k tomu co je na tych vyzivach miska tomu ani trochu never v styroch mesiacoch dietatku tvaroh?co zijeme v socializme?myslim ze by malo byt viacej kontrolovane co napisu na tie vyzivy...miska tym ta neurazam len ti chcem poradit ze vydrz este s tvarohom a mliekom kravskym nejaky ten mesiac...malemu nic neujde je zlaty,pekne prospieva tak bud pokojna vsetky nove chute pridu casom...a deticky nepoznaju ine chute ako im davas papat tan naco do zemiakovej kase este nieco pre chut?ved on nevie ze to ma chutit inak...tak sa drzte babeny ja sa idem konecne najst...

miskachrumka
9. aug 2009

dakujem pozdravom ty pozdrav chrisa !aj ja idem buvat lebo moj mali asi bude mat zas super noc bude sa zas budit uz teraz to vidim!a o pitej bude už vyspaty ☹

bejbypd
9. aug 2009

ze najst 😀 najest

miskachrumka
9. aug 2009

ale on to už spapal boze tak comu už mam verit v dnesnj dobe asi nicomu ze! 😠 ☹

miskachrumka
9. aug 2009

a dokedy mam vydrzat stym kravskym plnotucnym mliekom?do kolkeho mesiaca?auž nekupim tuto vyzivu sakra som zas vytocena!ked tu v nasej bille ano h...o nemaju! 😠