Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
23. máj 2010

taký bol zlatučký ked sme došli,rozkekešený 😀 ,štastný,má rad pozornost a ked sa mu niekto v kuse venuje..velmi bol stastný a ked nas videl vo dverách,pribehol a tesil sa a nevedel ku komu skor,len ja som si ho rýchlo pritisla a potom sa pritulil k mm...za tie 2 hodky som im volala iba raz čo robí malý 😀 😔 ,som sa polepšila..

wandeirra
23. máj 2010

mukky,cudna nie je, je taka zaujimava...musim aj ja nieco nove pofotit

mukky
23. máj 2010

to som sa dnes..ked sme konecne isli von medzi ludí a do NC a trošku som dala na seba omietku a skusala farbicky 😀

wandeirra
23. máj 2010

s novymi tienmi a stetcami si spokojna? vyzerali dobre na foto

mukky
23. máj 2010

som spokojná,len mi este jeden stetec chýba 😀 ,taký gulatý tak som ho bola omrknut v parfumerke ale nemali... 😒 ,som spokojná,i ked skusam tienovať este so staršími tienami..je tam 120 farieb a 18 štetcov

wan kolko máš ročkov? 😉 som pozerala teraz tvoj album a sa mi zdá ze tie posledne fotky som este nevidela..a malý je zlatý 😅

mukky
23. máj 2010

@nikollette kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

mukky
23. máj 2010

@zuziiiicek17 ahoj,prajem Ti pevné nervy ☹ 😒 a kasli na nu..chudatko to babo este nenarodené ☹ ☹

a jak je v Praze,draze či blaze?? 😀 😀 😀

by som šla hned,milujem Prahu...musím sa porozprávať s mm či by sme nešli,on by tiež siel hned,kebyže nájdeme nejaké vhodné ubytko

wandeirra
23. máj 2010

🙂 120 farieb?? to je dost...asi vsetky ani nevyuzijes...keby bolo viac casu pri malom,tak tienujem ako o zivot,ale vacsinou stiham len ultrarychly makeup 🙂 pripadne ani to a strasim ludi potom...
maly je cely tato. a mam 30 cochvila 😒

wandeirra
23. máj 2010

tie posledne su novsie,boli sme v zoo s malym

vinifera
23. máj 2010

30 😕 😕 😕 😕 😕 si si istá?

wandeirra
23. máj 2010

som,preco? 😉
stara korcula uz,co narobim 😀

mukky
23. máj 2010

@wandeirra ale napr.je tam viacej odtienov jednej farby takze to sa na tienovanie vyuzije..ale bolo to takto vyhodnejsie kupit supravu tienov a stetcov,samostatné tiene a menej farieb by vysli drahsie,preto som to kupila takto..

to zmanená ze más 29 alebo menej? 😕

wandeirra
23. máj 2010

30 za 3 mesiace..ty mas tiez tak nejak tusim nie?

wandeirra
23. máj 2010

som pozrela tvoj album,ta foto ako maly vylieza z postielky,to je presne ako keby som Tobiho videla.. 🙂

mukky
23. máj 2010

@wandeirra 😀 😀 a uz ti vyskkocil si písala..a na zem?? 😕 😲 ,ja som tomu este stihla zabranit ale uz par krat skocil na postel 🙄

vyzerás mladsie..ja som mala 31 😔 😝 😝

wandeirra
23. máj 2010

vyskocil ale este na zaciatku ked zacal robit prve pokusy,to bolo take necakane, predtym to nerobil.bol to poriadny sok, som myslela ze pekne haji,pijem kafco v obyvke a zrazu buchoty som dobehla a maly rozplacnuty na zemi vedla postielky. raz sa mu to podarilo a odvtedy to skusa stale,tak idem spat s nim a az ked je tvrdy,tak odidem.

wandeirra
23. máj 2010

teda do inej izby odidem,nie ze odidem prec z domu a je sam doma 😅 😅

mukky
23. máj 2010

😀 ved chápem ze nie z domu 😀
ja cez obed ho stale pozerám ci nakukam,vidím na neho,ked nevie zaspat dlhsie idem k nemu..spievam mu/radsej zaspí aby ma nepocuval 😀 /,alebo ho hladkám..a vecer uz istu dobu prestal strajkovat,vypije mliecko,a potom uz len krici mama,to aby som mu odniesla flasu,alebo mrnci,krici mama,ale uz viac menej leží,len si stazuje ale uz nevstáva..

a ako ste na tom s rozprávaním?a s nočníkom?

mukky
24. máj 2010

ahojte,
malý papá chlebík s lučinou a ja kávičkujem tak som si teraz sadla a zapla noťák 😅 a pozerám nikde nikoho..asi máte pekné počasie a ste von..u nás je raz slnecno,raz zatiahnuto ale chcem íst pred spaním s malým von

šla som spať skor,okolo 1.30 a nevedela som zaspať...takmer do tretej som bola hore a malý potom zacal plakať,urobila som mu trosku mliecka a potom zaspinkal,vstal 7.30 a aká bola noc u Vás?čo dnes budete robiť?

malému musím uvariť nieco na obed,ale už 3 dni nekakal 😔 ..nieco ho evidentne zapeká...predpokladám ze nieco v zeleninovej mrazenej zmesy 🙄 zeby mrkva alebo ten kusom karfiolu?on nás zapekal volakedy..ine nič

wandeirra
24. máj 2010

mukky moj zacne plakat ked spievam, rozhodne by ho to neuspalo 😀

nocnik stale tak isto,sedi na nom,ale nepyta sa sam.kaka vacsinou v noci,cize rano sa zobudi vtedy,ked ho kako v plienke zacne tlacit. cez den nekaka. slovka rozpravame celkom dost,zvieratka a tak,ale vety este nevie tvorit.
niekedy zahlasi take slova ze az nechapem

wandeirra
24. máj 2010

u nas prsi,takze zas nepojdeme poriadne von asi

wandeirra
24. máj 2010

3dni nekakal? to je dost,neni mrzuty, ze by ho brusko bolelo?
ja uz mam aj navarene,rozmyslam co ideme dalej 🙂 ci von ci kam
prespal po dlhej dobe celu noc,tak supeer. mohol by uz stale tak spinkat.

mukky
24. máj 2010

@wandeirra ahoj,no nie je mrzutý,možno v noci ked plakal ho brusko bolelo alebo mal zlý sen,neviem..no papal aj polievky,aj vodu dosť pije,aj acidko mal a jogurt ,vločky ovsené aj pohánkove,pečivo a aj tak nekakal...zvykne kakať po jogurte s jablckom nastruhaným či hruskou tak skusim opat a dať na obed a ked vstane,bude mať varené..

črievka by nemali byť lenivé,je v pohybe stále takze neviem...urcite ten kusok karfiolu mu neurobil dobre 🙄

my teraz len to je a aj ta je,obcas teta,vava-havo,mama,pismena v texte niektoré ale slovíčka nie...ale vidno ze uz chce rozprávať velmi 😀

wandeirra
24. máj 2010

tobi tiez mama,tato,papat,daj,havo,baby,este,caj,ktory,ake,haji,gagy-vtaky,pali ked je caj horuci,fuka povie ked vonku vietor fuka🙂 minule mi povedal co je mama, no co je? takym prisnym tonom,zlaty bol

mukky
24. máj 2010

😀 😀 podarený je..
vidím nové foto 😉

wandeirra
24. máj 2010

to je, prave sa napchal cely do krabice od pampersiek a krici ze mama kde je kde je? 🙂 🙂

mukky
24. máj 2010

v štvrtok ideme malému robiť detsku,sa teším aj sa obávam kde dám bordel z tej terajsej "izby-detskej" 😝 ,musíme premiestniť spálnu,tá je vacsia a chcem aby mal drobec vacsiu izbu a aj tá terajsia detská-bordelovnik je izbla chladnejsia a mensia..len mm tak super vymeral spálnu 🙄 ze neviem ako rozlozim nabytok,rada by som mala skrine pokope..

sme spalnu mohli urobit hned na zaciatku v tej mensej izbe len sme nepocitali s babatkom že bude raz 😀 a hadam mi tam vojde postielka..

mukky
24. máj 2010

😅 a si vydatá ak smiem vedieť?

mukky
24. máj 2010

moj este sedí v stolicke,tv mám vypnutu,tak sa trosku nudí a trhá letáky 😀 a obcas si napíse nieco na tabulku,ale nech si posedí este...a potom ho pustím do výbehu 😀

lenka_66
24. máj 2010

zdravicko
😉
sorry , nedocitavam 😵