Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
24. máj 2010

my mame tiez taku tabulku na pisanie,ale nezaujima ho vobec, iba hadzat ju o zem. ale zato letaky a noviny trha velmi rad. 🙂
u nas prestalo prsat,ideme asi von nachvilu pred obedom.
detsku mame aj my este taku provizornu,nemam tam komplet nabytok,budeme to riesit asi az ked sa bude klasicka postel kupovat malemu.teraz aj tak neni cas.
nie som vydata,ja svadbu neuznavam, je to iba papier. a ten pocit slobody ze mozem hocikedy odist ked ma mp nastve je na nezaplatenie🙂

lenka_66
24. máj 2010

wandeirra jj... ale aj tak kam by sme sli 😀

wandeirra
24. máj 2010

lenka hocikde, k milencovi napriklad 😀 😀
ja uz som raz zdrhla aj s malym na tri mesiace k nasim az kym neprisiel a nepoklakol predo mnou 😅 😅 a neodprosil ma ze uz bude robit iba to co ja chcem:DDDD
teraz je krotky,lebo si je vedomy,ze sa hocikedy zbalim a ideme s malym papa ked ma naserie. kym som neodisla,nechcel robit doma nic,nakupy,upratovanie /bol zvyknuty z domu ze maminka sa postara/,nechcel maleho prebalovat,kupat,krmit,kocikovat. teraz robi vsetko. keby sme boli manzelia,tak aj keby som odisla,nic sa nemeni,som stale jeho zena papierovo.

wandeirra
24. máj 2010

dufam ze ma teraz neukamenujete za moj nazor 😝

lenka_66
24. máj 2010

no tak moj zas spravi vsetko len aby nemusel ist s malym von.bo podla jeho slov s kocikom vyzera ako pohlavny ud.dilko 😠 .takze ja sa prechadzama on maka ked ma naserka 😀

mukky
24. máj 2010

@wandeirra aj ked si vydatá mozes odísť hocikedy 😀

lenka ahoj..

malý sa vykakal konecne,plakal tak velmi a sa ma drzal ako kliest a triasol sa 😢 😢 a aj krv mu isla ☹

lenka_66
24. máj 2010

@mukky , no hlavne ze uz to ma za sebou.krv to len z natrhnutia ze tazko slo dufam

leelo
24. máj 2010

ahojte 🙂

@lenka_66 tvoj muzo je vtipny, ze ako vyzera... 😀 ved kazdy pomaha ako vie a chce. inak tvoj m. je velky sympos 🙂

leelo
24. máj 2010

@mukky a nedavas S nejake probiotika? to by snad pomohlo lahsiemu vyprazdneniu. skusk mu dat taku 2-tyzdnovu kuru. neviem teda, mozno trepem, lebo nemam docitane, tak ma ospravedln ak triafam mimo... 😉

lenka_66
24. máj 2010

@leelo , ked myslis 😀 .no on to povie na 5 pismenka

@wandeirra , preco ukamenovat? myslim ze kazda ma obcas ten pocit.ak este nenastal tak urcite raz pride 😀

vinifera
24. máj 2010

jj Bio Gaia by bola super

lenka_66
24. máj 2010

ano ta je super 😅 . len myslim ze S ma stale s probio neaky ml. vyrobok

leelo
24. máj 2010

ale tieto probio pripravky maju miliony mliecnych bakterii, to sa s jogurtom/acidkom rovnat neda. preto sa to dava ako kura

leelo
24. máj 2010

este existuje Infant Dophillus, je to prasok, takze treba zarabat, ale ma viac kmenov bakterii ako bio gaia

lenka_66
24. máj 2010

idem nieco marekovi na obed uvarit . bo uz pomaly vstane a ja matka roka som tak akurat masko z mrazaku vytiahla 😠 😝

leelo
24. máj 2010

@lenka_66 co ides dobre varit? ved aj ja mam maso naporcovane v mrazaku. sme matky roka ! 😀

lenka_66
24. máj 2010

este netusiiiiim .asi zemiak , cuketa

leelo
24. máj 2010

@lenka_66 smejem sa, to mame dnes my: sladky zemiak, cuketa a hovadzinka 🙂
tak dobru chut mareckovi 😉

nikollette
24. máj 2010

Cavte... 🙂

wandeirra
24. máj 2010

lenka 😀 😀 😀

wandeirra
24. máj 2010

mukky,ved hej mozem aj vydata odist,ale nemusi to byt bez pravnych nasledkov

vinifera
24. máj 2010

Tak ja som už dnes stihla povysávať, čo to upratať, bola som na pošte a v lekárni. Teraz som malému dorobila obed - kuracinu, zemiakovú kašu a prvý krát som robila aj špenát. Tak dúfam že nie je naň alergický.

nikollette
24. máj 2010

Ahoj Vini! 🙂
My sme dnes papali polievočku to včera s maskom, a cestovinky s paradajkovou omáčkou a zeleninkou.

Wan,ty máš vážne 30r?? 😕 SOm teraz pozerala fotky, a vyzeráš tak na 22 😅 😉 aspon na foto 🙂

lenka_66
24. máj 2010

vini , ty si akcna .drzim palce nech bic po spenate nevylezie

lenka_66
24. máj 2010

oprava .. NIC ....

nikollette
24. máj 2010

My sme boli vonku.. POhrať sa v piesku a trocha v bazéniku s teplou vodou. Máme úplný hic 🙂
Idem pridať aj fotos 🙂

nikollette
24. máj 2010

A malý už hajá 😅

nikollette
24. máj 2010

🙂

nikollette
24. máj 2010

Ahoj Mukky 🙂
Včera som išla skôr spať, som bola unavená a ani v tv nič nešlo...
To maso je prasačie... vyzerá tak divne na foto, lebo MP max všetko korení, tgakže to vyzer ako spečené či spálené.. ale nie je 😉

vinifera
24. máj 2010

NO tak mne malý dnes spal pol hodinu keď ho svokor viezol v aute..... A nechce teraz vôbec spať. Len vymýšľa a vymýšľa 🙄