• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
No v tomto akvarku zvykli byť tiež malé ryby, roky rokúce...............
Ale tie rybky boli mnalé, max 10cm...
A toto boli masožravé hebedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi tam niečo povolilo v akvarku, a už stačil takýto tresk od rýb a bolo...
Aspon kúpime iné zvieratko :wink:
25. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz
No hej možno, ale tento trsk rýb k tomu iba prispel...
Oni sa tak vedeli "hádzať" do toho akvarka, že dovi.. Infarktové stavy som chytala.... :astonished:
25. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz
ahojte,mm už zaspal pri malom ale ten kdeže :grinning: :rolling_eyes: ,tak ho kontrolujem ci nevyskočí a až potom sa pojdem naobedovať :rolling_eyes:

zuzicek ahoj,deti nemaju kefky??? :confused: :astonished: no neviem,ale p by musel poriadne zarobiť aby ste tam sami niekde mohli byvať v prenájme :frowning2:

a to ona akože neurobí ranajky a neponukne ta??a ked varí obed ci je večera?ved ked mám navstevu tak sa o nu patricne starám...alebo ak je to blizka rodina tak poviem ze mozte si zobrat vsetko co je v chladničke..a najesť sa kedy chcete

@zuziiiicek17 a p sa ako správa?nepochytil ich maniere?? :unamused: uz len nejako vydrž..a ako mama?

@nikollette ahoj,jémine to steda mali noc :astonished: ,este stastie že sa to nestalo ked tam stál náhodou chrisko..asi to bola fakt riadna náhoda či osud že si tam bola.. :confused:
25. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz
Mukky veru, sa čudujem že som nešla spať. Keby som si išla lahnut s MP, tak by nás nadránom asi budila babka že jej kvapká na hlavu voda :confounded:
A my máme ešte k tomu všade kopec káblov od tv, dvd, domáce kino ponaťahované všade, notebook káble, nabíjačky v zástrčke sú vždy zapojené,a čo ja viem čo všetko... som to rýchlo nejak povťahovala a odložila na stôl.

Zuzi, a teda chceli by ste tam bývať? Ja si tiež myslím že potom by TP musel dosť dobre zarobiť aby ste to tam utiahli na nejakej úrovni.
25. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz
@lenka_66 hlava už nebolí?mna uz to preslo..
@vinifera aj u nás asi bude burka..a čo otec?ako sa drží..
25. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz
ahojte zienky,
idem pocitat co ste zaujimave popisali. drobcek haji.
no Niki fakt mam uz tolko,ale hovoria mi ze vyzeram na nejakych 20 a mp mi niekedy hovori ze mam rozum na 18 :grinning:
25. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
U nás bola v noci búrka..
25. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz
Wan, to máš super :dizzy_face: Ako vážne vyzeráš podla mna okolo 20, ako som písala do 22rokov :confused: :sweat_smile:
A ked si mala naozaj toľko tak ti tipovali viac sa stavím :slight_smile:
25. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz
Ja som vyšla s malým na dvor.. Chcel ísť von...
Do piesku sa hrať... Som si zobrala comp, a sa slním troška, kým sa malý hrá... Máme pekne... :slight_smile:
25. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz
Fúúúúúú, u nás strašne praží :sunglasses:
25. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz
Niky maly je krasny v tom bazeniku. my mame taky isty,ale tento rok ho asi nevytiahnem von,kazdy den prsi,aj teraz a studeny vietor...pridrbane pocasie.
ked si dam siltovku a zastavia ma policajti,divne pozeraju ze ci je to moj vodicak a auto /si myslia ze nejake decko ide/ a na diskoteku ma minule nechceli pustit, ze vstup od 21 r...ale uz som si zvykla :grinning:
25. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz
to je nespravodlive,tu leje...idem sa balit,stahujeme sa na juh :sweat_smile: :sweat_smile:
25. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz
Hm tie orytnačky suchozemské sa dosť ťažko zháňajú... Každý na nete len kúpi...
A iné inzeráty su neaktuálne :unamused:
A zase niekde v auparku v chovatelksých nedám za nu 200eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz
MP by radšej kúpil hada, chameleona alebo pavúka... No ja ani za nič, fuj, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz
A ešte každý je moc z daleka... nebudem cestovať pre korytnačku na druhý koniec Sk :sweat_smile:
A chcem väčšiu, nie takú mini, co miože ešte zomrieť..
Som nasla že 30ročná korytnačka.. To už bude inbé hebedóoo :grinning: :grinning: :grinning:
Ktovie kolko za nu chce :sweat_smile:
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz
@nikollette kde to hladas?
25. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz
Len som zadala do googlu suchozemská korytnačka na predaj, a tak na všelijakých stránkach..
CHcela by som pre malého na MDD :slight_smile: alebo že by sebe spraviť radosť :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz
joj baby,vcera som pozerala taký stary ceskoslovensky film a tak strasne som plakala....ale strasne,4 ročné dievcatko tam rodicom zomrelo na zapal mozgových blan,a ako sla do nemocnice,ako to mama prežívala.. :frowning2: :frowning2: ja odkedy mám drobca strasne ma to berie ked sa niečo detí týka,akoby slo o moje...som nevedela prestať plakať,asi aj svoj strach som vyplakala..

ja sa tak strachujem o malého,proste je zo mna,nosila som ho pod srdcom,je moj....a to si pisem este s jednou mamickou ktorej sa pred mesiacom narodilo babatko a po porode zomrelo,chlapcek :frowning2: ,jej prvé bábo :frowning2:
som jej ip napisala ze som na nu mnyslela...ani predstavit si to neviem,taký zial..

aj mne sa chce spať,asi pojdem ku chlapom :grinning: ,teda k mensiemu,strasieho som vyhnala do detskej lebo je ako medved na posteli :rolling_eyes:
25. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz
NO 75% inzerátov, je : Kúpim, alebo kto mi daruje korytnačku...
Asi nikto moc nechce kupovať v chovatelských, kedže tam za to pýtajú dosť penazí.... :unamused:
25. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz
@leelo ahoj, malý spí?
ide mi kaviaren Slávia :grinning: s drobcom pozerávame :grinning:
Mukky každ sa bojí o svoje dieťatko podla mna...
Ale nemožeš dovoliť aby strach o malého pohltil každý tvoj den, vieš :wink:
25. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz
Mukky užívaj si ho...
Ja sa ina bojím aj toho že raz odomna odíde ked vyrastie :sweat_smile: :pensive: ho nepustím :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz
som nasla predvcerom v kuchyni mravce,som sa strasne potesila :angry: ,2 krat som ich uz vysprejovala a uz ich nevidím,hajzlíkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz
Mukky aj u nás sa občas objaví nejaký ten mravček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kedže malý kade chodí, tade trúsi :unamused: a my tiež jeme väčšinou v obývačke pri TV.. nikdy nie v kuchyni :confused:
25. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz
Aaaaaa že 10ročná korytnačka za 500er... NO tak asi budeme musieť kúpiť nejakú malú...
potom za 30ročnú budú chcieť aj 2000eur :sweat_smile:
25. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz
ved kazdý den nie,ale kazdý druhý :pensive: :grinning: ,ale keby si ho videla čo on robí :unamused: ,je to živel..
budes mat napr.39 a budes mat este druhé ked ti chris odíde :sweat_smile: :sweat_smile: ,si raz spomenies na moje slová,uvidís ja mám citák ze budes mat raz aj druhé bábo :sweat_smile: :grinning: teraz ze nechces je ok,ale za 10 rokov sa mozes zmeniť a ja budem len rada :sweat_smile:
25. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz
Jéééj :slight_smile:
Len sa bojím toho tzv. náročnjesieho chovu, aby mi po pár dnoch neumrela, alebo niečo :frowning2:
Preto som chcela trošku väčšiu, ktorá už je "zabehnutá" v živote, alebo ako to napíšem...

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/3811912/Suchozemska-zelva-ZELVA-ZELENAVA.php
25. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz
mukky,ja to mam tiez zapnute tu kaviaren,to je ina haluz:slight_smile: uz sme asi fakt stare,ked pozeravame taketo programy
nikuš každá sa asi nebojí o svoje dieťa,vid pražáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.