• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Všetky zvieratá som už mala :wink: :unamused:
Ja by som strašne chcela tú opicu :sweat_smile:
25. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz
Uvidíme či niekto odpíše, a či to nie je nejaký podfuk, keď je to za tak málo peňazí :unamused:
25. máj 2010 o 19:04  • Odpovedz
@nikollette a co na to p?? :grinning:
25. máj 2010 o 19:05  • Odpovedz
Aj on chce. Vravím my sme už raz chceli, ale vtedy tieto nemali, sme ju nevedeli zohnať....
:slight_smile:
25. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz
niky tie prasiatka nemaju chybu :slight_smile:
25. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz
skoda ze nemame dom,hned by som to zacala chovat :grinning:
25. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz
ahojte :dizzy_face: dnes som nemala vobec čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: som upratovala,venovala sa malej, varila a tak mi ubehol den rýchlo.zajtra to bude asi to isté,lebo doobeda ideme s malou na poradnu, potom nakúpiť potraviny,zeleninu malej a tak :slight_smile:
dnes sa tu riešili zvieratká :dizzy_face: my nemáme žiadne,si teraz s malou v byte ani žiadne predstaviť neviem :confounded: tá by ho dala do laty :sweat_smile: ale mala som škrečky a vodnú korytnačku.tie asi dve ale vždy zdochli :frowning2:
25. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz
Zajtra idú ryby na odpal. Nieko si pre ne má prísť. Ale má väčši akvarko ako máme my, takže sa tam budú mať aj lepšie :wink:

A tie opice, som sa dočítala na nete, že tie opičky co ponukajaju lacnejsie, teda okolo 300 - 400eur, su podvod. A pýtaju peniaze vopred do zahranicia, ale opice nepošlú :unamused: Takže jedine osobne by som šla kúpiť, keby nejaká bola...
25. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz
MP išiel piecť fornetty pagáčiky...
Ja pozerám ordináciu.
Malý sa tu ešte hrá....
25. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz
ahojte,
aj mne už malý hajá,som teraz dosť dlho volala so svokrou a idem kuk co ide v tv a potom do sprchy ked to maleho nepreberie..dufam že nie..
dnes sme sa konecne kupkali :dizzy_face: ,som napustila vanu a pred tým sa s nim hrala a ukazovala ako sa deticky v letálu altoys kupu :grinning: a ked sme sli do vane sup som ho rychlo dala sadnut a rychlo zabavila a kecala a kecala,zamrncal ale neplakal a ostal tam asi pol hodku :sweat_smile: ,aj som si popratala v kupelni a ho to unavilo riadne,ani nekrical mama z postielky :dizzy_face:
25. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz
ahojte
juj, mukky, to sa tesim, ze S sa tak krasne kupkal :dizzy_face: :dizzy_face: vidis, to chce len cas a trpezlivost :wink:
a dobre si nanho isla, sikovnaaa
25. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz
Mukky, super že sa savierko tak kúpal pekne. :wink:
25. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz
obe ste pri telke? nieco zaujimave? ordinacka chodi v 2 dieloch?
25. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz
Hej ordinácia v 2dieloch :wink:
25. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz
o 2 tyzdne ideme domov, tak si kuknem. v archive ma to nebavi
25. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz
@leelo dakujem aj
@nikollette aj tebe...uz je to vsetkop kludnejsie ako bolo tych par tyzdnov..
25. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz
Baby MP dorobil fornety idem papať. A k TV ma volá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem....
Zajra prídem :grinning: :grinning:
Pekný večer
25. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz
@nikollette zradkyna :frowning2:
25. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz
inak svokra ma dnes velmi potešila,sa teším...moja babka celu noc nespala koli ruke,dnes sla k lekarovi taxikom a ma aj tazku osteoporozu tak cestovanie v aute je pre nu bolestivé :pensive: ,ze ma silny zapal klbu a dali jej 5 injekcíí na 5 dnía bola nestastná ako by sa dopravovala ku dr na pichanie,peso to nie je mozne a taxiky tam a naspat su drahe a mm by ju jasne ze hodil ale aj robí nemoze kazdy den..a svagor no comment radsej..mal ju odniest ale nakoniec nemohol.
sanitka nechodí a sestry zdravotné domov nechodia :rolling_eyes:

tak som si na svokru spomenula a zavolala jej a ze co je vo veci,,,babka nechcela ze nechce ju obtazovat..a svokra zlatá,sla hned ku nej a pichla ju,aj zajtra este pride a anuci tetu moju pichat ta byva s babkou..tak super,som rada ze takto nám pomohla :sweat_smile:
25. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz
už hajáte? :confused:
25. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz
ja nie, nemozem ale dobre pisat - mam volnu len lavu ruku, B tak zaspal
25. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz
zo je hlupana ta v love na doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz
ale napisem ti, zze dobra svokra, to je radost do domu
25. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz
to..ta ako sa vola?ale som sa rehlila ked mala tu šou s rochnjakom :grinning:
25. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz
Ešte so nakukla. Kedže MP išiel do BA pre mekáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz
@nikollette som ta minule na to namotala,čooooo??? :grinning: ja som vedela ze skor ci neskor ho vysles :grinning: :grinning: ,už ta poznáááááááááááááááááááááááááááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz
25. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz
@nikollette a co ze siel bez teba???neplakal??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz
inak ja keby som sa nebála a mala dosť penazí,dala by som si silikony.. :pensive:
25. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz
Nechcel ísť bezomna, len horko ťažko. Ale tak, chceli sme pizzu, ale už nerobia. Tak ovedal že taký mekáč by bol fajn...
A že pojdeme spolu... a ja že mne sa nechce... a on že ani jemu samému... a už som sa začal urážať že ked to navrhol, a urobil mi chuť tak nech ide :sweat_smile:
25. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.