• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ale ved ja som teraz v sobotu bola v meáči dokonca 2x :confused:
25. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz
kamarát ktorý je jeden spickový chirurg a aj robí tranplantacie mi mm minule povedal ze robí aj silikony,keby dal zlavu,hmmm :grinning:
25. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz
@nikollette ty si potvora,aj mm ide ked ja chcem nieco :grinning: ale ma vodicak,aj dnes mi siel nakupit výzivy pre mna :grinning: ,lebo si neviem predstavit zacat ranajkovat chlieb,potom by som uz nevládala obed :confounded: ..tak mám vacsinou vzdy jogurty,ale nechcem ich koli kaloriam :pensive: .tak budem papat výzivy,tie lubim..ale naj by bola bez cukru,kupim si take nabuduce ked pojdeme na nakupy
25. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz
boze ja som minule mala tu tasticku v mekaci :pensive: ,co veve spominala a neskutocne je to dobrééé,sme mali jablkovu jednu a aj cecioriedkovu ci visnovu jednu??tak ta kyselkava bola teda riadne dobrá,mam rada kysle,aj kysle zmrzliny,kyslý caj,kapustu ale kysle uhorky eeee :grinning:

VEVE takze ti pekne dakujem :angry: a je to dost 1 euro za taku malu tasticku :unamused: ..ale bola som sklamana z espressa,vodnate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
JA nemám rada tie taštičky, to vnutro mi prde také umelé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
AJ v noci ti ide po niečo??? :grinning: :sweat_smile: moj chudák unavený z roboty, z cvičenia a ide :pensive:
25. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz
@mukky a co je to tá ovocne vrecusko?tam je ovocie iba a aké?a ten jogurt nepoznás?a salat s kuracim masom ?to je zdrave a je tam maso..
25. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz
@nikollette siel by aj v noci ale ja v noci nejem :grinning: ale siel by,no jasne ze ked vstava o 4 aj nieco tak by som ho neposielala ked uz spí :grinning:
ale by som chcela niekedy taku veceru objednat pre nas vecer ked uz malý bude hajať,ved sa uvidí..
25. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz
ja som naposledy obedovala a potom som mala len kavu :pensive: ale som zabudla zjest ovocie na veceru ,no nic uz..vytrimem do zajtra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz
idem volat ,papa
25. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz
ale ne do budara,ani z okna ale na mobil :wink:
25. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz
Akurát pozerám čo kúpim odtiall malému.. lebo je ešte hore :confused:
Happy meal (ten jogurt ovocný, ovocné vrecúško, jablkový džúsik, a hračka) MP mi má ešte volať :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz
A nechoď preč :frowning2:
25. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz
Teda čo MP kúpi :grinning:
25. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz
odpovedz na otazky co som polozila :grinning: uz som tu
25. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz
tam malo byt niki a nie mukky hore
25. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz
Na aké otázky, som mimo :confused:
25. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz
caute, aj som docitala ale zabudla ako vzdy :fearful:
25. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz
Malý mi sedí na kolenách a uvidel obrázky McDonaldu a úplne začal kričať :sweat_smile: že ham, ham.. zlatko mojeeee :sweat_smile:
Lebo vždy aj jemu niečo kúpime, o teraz v poslednej dobe...
25. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
Chudáčik, úplne tu vykrikuje že chce papať :sweat_smile: :confused: a ukazuje na obrázky
25. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz
@nikollette aktualizujem svoju otazku co je co v mekaci ak vieš :angry: :unamused: :grinning:
25. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
@lenka_66 cau a citaj este raz babko,mozno si spomenieš :sunglasses:
25. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
co blaznis s mojou hlavou :angry:
25. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz
jaj niki ma po akvarku

tvoja svokra chodi pichat babku

petka upratovala

zuzka byva s humaskmi co nemaju ani zub.kefky

a SAVIER sa konecne kupkal
25. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz
25. máj 2010 o 22:51  • Odpovedz
Mukky aha prepáč, som slepá... Aj malému sa napoli venujem...
Ten jogurt je s ovocím,.. kalsický jogurt s lesným ovocím... v ovocnom vrecúšku je klasicky ovocie, co na tom vysvetlovať :sweat_smile:
Jablká, hrozno.. alebo lesná zmes :wink: to som nakázala kupiť aj pre malého v happy meale :wink:
25. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz
co mejes nevies inak radovat ????????

kristina nepostupila :angry:
25. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz
Ešte sme ale happy meal celý nekupovali malému. Som zvedvá ako zareaguje, určite sa poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ovocné vrecúško (lesná zmes) jablkový džúsik, kuracie nugetky a hračka :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
Už mi volal že vyrazil domov :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
Jaaaj a prepáč ešte na šalát si sa pýtala... Ten som ešte nejedla,(moc dietne na mna, a dávaju k tomu iba minerálku, a to nič moc pre mna) iba kuraciu rolku, to je na stýl saltu len je to celé v rolke...
25. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz
@nikollette a to je nakrajané to ovocie??odfot vsetko ked p dojde :grinning: :grinning: no a som mala ten shake jahodovy teda to bolo riadne sladké,ale dobre len menej sladky by mohlo byť
25. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.