• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ved som ju ani nemala rada, ale MP to včera doplietol, alebo to doplietli oni v McDonalde, a namiesto ovocného vrecúška, doniesol ovocnú taštičku. Ale neva, dobrá bola :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz
Zuzi, veď aj ty začneš neboj... Zatial sa tým nestresuj :wink:
26. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ahoj,a čo varí?? :confused:
podla mna ten zubár uvidí ze malý si neumýva zuby a mohol by jej poriadne vynadať pizde jednej,takto sa starať o deti :angry: ,by som na nu poslala socialku :angry:
Veru Zuzi, čo také varieva?
A TP a jeho brat oni sa asi najedia v robote aspoň, nie?
@zuziiiicek17 no tak tochu... :pensive:
26. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz
No MP bolo aj ľúto ju zobrať. Ale ten kocúr bol veľmi naučený vnútri a strááášne fufnil. Bola som s ním aj u veterinárky. Aj dostal injekcie a tabletky. Ale nepomohlo. Asi ma nejaké nosné polypy alebo čo. A prská sople dokola. Aj mama súhlasila že ju môžeme odviezť - ale keď doma nebude :grinning: No a hovorím drahému že bude lepšie keď mačka na bazáre odstaví mačiatka keď mojej mame donesie malé zdravé mačiatko ktoré sa naučí byť vonku - tak aby sa netislo dovnútra. Tam sú v podstate vonku. Aby sa nám tu ku chalupe nenavláčili myši - ked už aj tú susedovu mačku auto prešlo. :frowning2:
26. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz
@nikollette halllooooooooooooooooooooo,aktualizujem otazku,kedy si vstala?ten čas je správny?? :confused:
26. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz
Jáááj prepáč, ja som slepá, tak sa nehnevaj, často krát prehliadnem otázky :pensive:
Hej, vtedy :astonished: :astonished: :astonished: :confused: :sweat_smile:
26. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ved ty ked tam neješ :grinning: :pensive: si tiež musela schudnuť :confused: :confused:
26. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz
@nikollette chod na očné :angry: :angry: ,raz napíšem že som umrela a ty to prehliadneš :unamused:
26. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz
No vcera varila kralika -mastneho jak hovado(mp to dal psovi :grinning: a k tomu zemiakove placky pripecene
mp a jeho brt sa najedia v robote ,to hej ,ale viete ,ma sertie ,ze sa o nich nevie postarat .Vkuse prekruca ocami ,lebo nedavam malenmu papat tie jej presolene zbrndy :stuck_out_tongue_closed_eyes: deti vcera mali kinder cokolady,cipsy,zmrzlinu ,vianocku smedom ....vsetko sladke
26. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz
Zuzi, ty kokšo :confounded:
A TP jej dáva nejaké peniaze alebo niečo? Vieš veď v podstate ona nie je povinná mu variť a starať sa o neho.
O svoje deti áno, aj o muža. A aj o teba, keďže si tam teraz iba na návšteve...

Mukky prepáč :pensive:
26. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz
jasne ze jej dava,este s nim aj vydzubuje .on jej dal peniaze na mesiac a teraz ho zase posiela do obchodu ze ona nwema,tak nech plati on :rolling_eyes:
26. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:
Mukky som rada,ze som ti spravila chute, ja som vcera bola na mekaci a potom aj na bagete ..potom znova na mekaci :grinning:
Mala z mekacu papa len ovocne vrecusko jablko a hrozno v nom je a potom mala raz ten jogurt....
a obcas si ukradne hranolku :grinning:

Zuzi ved uz raz dva budes doma vydrz a uzivaj si priatela :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz
vev ,no hej ,ale mp sa tiez chova kusa ako debil :grinning:
ale tak ,v nedelu cestujem a uz bude pokoj.Horsie je ,ze neviem kedy zase uvidim mp ,lebo ja sem odmietam ist
26. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz
Veve, my sme mali včera polnočnú hostinu z mekáča. MP išiel v noci do BA :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz
Veve ja som bola v sobotu 2x v mekáči :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
26. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz
Zuzi, tak ked jej dáva peniaze, potom by mu mala aj navariť predsa :unamused:
A veď snád mu už dajú dovolenku, a príde on za vami :wink:
26. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz
no ved uvidime ako to bude dalej :confounded:
26. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz
Teraz si sama?
A ako staré deti má ona? Jeden je už školkar, alebo ako?
26. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz
ved nech ide on domov nech si vybere jeden den volno a v noci nech cestuje aj moj chlap tak stale c estoval kym sme nebyvali spolu a kym mal odobraty vodicak :grinning: :grinning: :grinning:

Niki hehe citala som , mne mekac nejak nechuti neviem co je so mnou posledny mesiac tam chodime len koli chlapovi jemu chuti zo dna na den viac a viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz
teraz som sama :dizzy_face: konene.nie som zvyknuta na taky hurhaj.
jeden ma tri a druhy 4a obaja su domma.vkuse pri pocitaci :pensive: nepaci sa mi jej vychova.obaja nosia plienky obcas .teda ten mladsi skoro stale.a cumliky vkuse maju v puse :angry: by som ju bilaaaa
26. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz
Že zo dna na deň, viac a viac :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Včera večer som nadávala že už nechcem mekáč ani vidieť tak som sa prejedla, a dnes by som si už dala znova :grinning: :confused:
26. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz
Plienky :confused: cumle? :confused: a nechodia do školky? Prečo?
26. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz
nooo,jej je lahsie akto.
a neviem preco nechodia,ale vraj uz budu ood septembra
26. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz
by som ju skopala :grinning:

Niki aj moj je taky jemu velmi mekac chuti mne chutil predtym teraz neviem mam nejak pomenene chute
26. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz
@vevusiatko :angry: za tu tastičku dostaneš :angry:
26. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz
Mne drobček ešte hajá, ktovie do kedy potiahne...
26. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz
@vevusiatko ja by som malemu to vrecusko kupila :sweat_smile: ale oin sa dusi z jablka ked nie je nastruhane :cry:
26. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz
NO a ja som tu dnes za priesvitnú :unamused:
Ale aspon odpoviem na otázku - ekzém zhoršený po tom ako bol chorý. A najnovšie som sa dozvedela že keď je alergický na vajcia tak nemôže ani kuracie maso - lebo je v tom taká istá alergizujúca bielkovina. A ja ho tým tlačím od začiatku :frowning2:
26. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.