Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
26. máj 2010

Ved som ju ani nemala rada, ale MP to včera doplietol, alebo to doplietli oni v McDonalde, a namiesto ovocného vrecúška, doniesol ovocnú taštičku. Ale neva, dobrá bola 😀 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

Zuzi, veď aj ty začneš neboj... Zatial sa tým nestresuj 😉

mukky
26. máj 2010

@zuziiiicek17 ahoj,a čo varí?? 😕
podla mna ten zubár uvidí ze malý si neumýva zuby a mohol by jej poriadne vynadať pizde jednej,takto sa starať o deti 😠 ,by som na nu poslala socialku 😠

nikollette
26. máj 2010

Veru Zuzi, čo také varieva?
A TP a jeho brat oni sa asi najedia v robote aspoň, nie?

mukky
26. máj 2010

@zuziiiicek17 no tak tochu... 😔

vinifera
26. máj 2010

No MP bolo aj ľúto ju zobrať. Ale ten kocúr bol veľmi naučený vnútri a strááášne fufnil. Bola som s ním aj u veterinárky. Aj dostal injekcie a tabletky. Ale nepomohlo. Asi ma nejaké nosné polypy alebo čo. A prská sople dokola. Aj mama súhlasila že ju môžeme odviezť - ale keď doma nebude 😀 No a hovorím drahému že bude lepšie keď mačka na bazáre odstaví mačiatka keď mojej mame donesie malé zdravé mačiatko ktoré sa naučí byť vonku - tak aby sa netislo dovnútra. Tam sú v podstate vonku. Aby sa nám tu ku chalupe nenavláčili myši - ked už aj tú susedovu mačku auto prešlo. ☹

mukky
26. máj 2010

@nikollette halllooooooooooooooooooooo,aktualizujem otazku,kedy si vstala?ten čas je správny?? 😕

nikollette
26. máj 2010

Jáááj prepáč, ja som slepá, tak sa nehnevaj, často krát prehliadnem otázky 😔
Hej, vtedy 😲 😲 😲 😕 😅

mukky
26. máj 2010

@zuziiiicek17 ved ty ked tam neješ 😀 😔 si tiež musela schudnuť 😕 😕

mukky
26. máj 2010

@nikollette chod na očné 😠 😠 ,raz napíšem že som umrela a ty to prehliadneš 😒

zuziiiicek17
26. máj 2010

No vcera varila kralika -mastneho jak hovado(mp to dal psovi 😀 a k tomu zemiakove placky pripecene
mp a jeho brt sa najedia v robote ,to hej ,ale viete ,ma sertie ,ze sa o nich nevie postarat .Vkuse prekruca ocami ,lebo nedavam malenmu papat tie jej presolene zbrndy 😝 deti vcera mali kinder cokolady,cipsy,zmrzlinu ,vianocku smedom ....vsetko sladke

nikollette
26. máj 2010

Zuzi, ty kokšo 😖
A TP jej dáva nejaké peniaze alebo niečo? Vieš veď v podstate ona nie je povinná mu variť a starať sa o neho.
O svoje deti áno, aj o muža. A aj o teba, keďže si tam teraz iba na návšteve...

Mukky prepáč 😔

zuziiiicek17
26. máj 2010

jasne ze jej dava,este s nim aj vydzubuje .on jej dal peniaze na mesiac a teraz ho zase posiela do obchodu ze ona nwema,tak nech plati on 🙄

vevusiatko
26. máj 2010

Ahojte 🙂
Mukky som rada,ze som ti spravila chute, ja som vcera bola na mekaci a potom aj na bagete ..potom znova na mekaci 😀
Mala z mekacu papa len ovocne vrecusko jablko a hrozno v nom je a potom mala raz ten jogurt....
a obcas si ukradne hranolku 😀

Zuzi ved uz raz dva budes doma vydrz a uzivaj si priatela 🙂

zuziiiicek17
26. máj 2010

vev ,no hej ,ale mp sa tiez chova kusa ako debil 😀
ale tak ,v nedelu cestujem a uz bude pokoj.Horsie je ,ze neviem kedy zase uvidim mp ,lebo ja sem odmietam ist

nikollette
26. máj 2010

Veve, my sme mali včera polnočnú hostinu z mekáča. MP išiel v noci do BA 😀 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

Veve ja som bola v sobotu 2x v mekáči 🤐 🤐 🤐 😅

nikollette
26. máj 2010

Zuzi, tak ked jej dáva peniaze, potom by mu mala aj navariť predsa 😒
A veď snád mu už dajú dovolenku, a príde on za vami 😉

zuziiiicek17
26. máj 2010

no ved uvidime ako to bude dalej 😖

nikollette
26. máj 2010

Teraz si sama?
A ako staré deti má ona? Jeden je už školkar, alebo ako?

vevusiatko
26. máj 2010

ved nech ide on domov nech si vybere jeden den volno a v noci nech cestuje aj moj chlap tak stale c estoval kym sme nebyvali spolu a kym mal odobraty vodicak 😀 😀 😀

Niki hehe citala som , mne mekac nejak nechuti neviem co je so mnou posledny mesiac tam chodime len koli chlapovi jemu chuti zo dna na den viac a viac 😝

zuziiiicek17
26. máj 2010

teraz som sama 😵 konene.nie som zvyknuta na taky hurhaj.
jeden ma tri a druhy 4a obaja su domma.vkuse pri pocitaci 😔 nepaci sa mi jej vychova.obaja nosia plienky obcas .teda ten mladsi skoro stale.a cumliky vkuse maju v puse 😠 by som ju bilaaaa

nikollette
26. máj 2010

Že zo dna na deň, viac a viac 😀 😀 😀 😅 😅
Včera večer som nadávala že už nechcem mekáč ani vidieť tak som sa prejedla, a dnes by som si už dala znova 😀 😕

nikollette
26. máj 2010

Plienky 😕 cumle? 😕 a nechodia do školky? Prečo?

zuziiiicek17
26. máj 2010

nooo,jej je lahsie akto.
a neviem preco nechodia,ale vraj uz budu ood septembra

vevusiatko
26. máj 2010

by som ju skopala 😀

Niki aj moj je taky jemu velmi mekac chuti mne chutil predtym teraz neviem mam nejak pomenene chute

mukky
26. máj 2010

@vevusiatko 😠 za tu tastičku dostaneš 😠

nikollette
26. máj 2010

Mne drobček ešte hajá, ktovie do kedy potiahne...

mukky
26. máj 2010

@vevusiatko ja by som malemu to vrecusko kupila 😅 ale oin sa dusi z jablka ked nie je nastruhane 😢

vinifera
26. máj 2010

NO a ja som tu dnes za priesvitnú 😒
Ale aspon odpoviem na otázku - ekzém zhoršený po tom ako bol chorý. A najnovšie som sa dozvedela že keď je alergický na vajcia tak nemôže ani kuracie maso - lebo je v tom taká istá alergizujúca bielkovina. A ja ho tým tlačím od začiatku ☹