• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@nikollette ja som nepochybovala, ze budu 2. ale udalosti poslednych mesiacov - ten strach o maleho, bezmocnost a tie vycitky, co ma stale kazdy den trapia...to ak by sa malo zopakovat, to neprezijem
27. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz
lelo nikam , ale s marekom sa neda pisat . aj teraz mam tu kadeco poprepinane.pisem len ked spi alebo sa mi podari zdrhnut z deckej aj to len tak max.10 minut a uz pusta sirenu
27. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz
ja mam deti uz hore ale celkom pekne sa hraju ..som zvedava dokedy :dizzy_face:
27. máj 2010 o 15:53  • Odpovedz
@vevusiatko cize takto o rok uz budem mat samostatne dieta? :dizzy_face:
27. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz
leelo mne sa mala hravava od malicka sama teda chvilkami sama
27. máj 2010 o 15:58  • Odpovedz
@vevusiatko aj moj, inu moznost nema, chudacik...ale myslela som to tak, ze sa pekne spolu hraju a su taki "velki" :dizzy_face:
27. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz
oni sa hraju uz dlshie tak cca od leta takze asi o troska boli starsi od tvojho :slight_smile: ale to je asi tym, ze su chlapec dievca :slight_smile: ale teraz sa uz hraju tak vaznejsie pred chvilkou ukladali babiku spinkat :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz
Niečo veselšie.. Má to iba 15sekund... kuknite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=BQ_5pbcTvNk
27. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz
27. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz
27. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz
mne nic nejde spustit
tedda zvierata ano, ale som to hned aj vypla
27. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz
Skoda, na tých dvoch by si sa pobavila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz
hej hej mne to slo
@nikollette ak je tam nejaké týranie zvierat tak ma láskavo vopred upozornite - šak nemusím prerevať poobedie
27. máj 2010 o 16:40  • Odpovedz
Ahoj Viniii :dizzy_face:
27. máj 2010 o 16:40  • Odpovedz
Malý už je hore...
som mu dala pred chvílou palacinku s takým detským nestlé pudingom z DM :slight_smile:
27. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz
aky detsky puding to nie ten jogurt nestle?
27. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz
JOgurt hej, ale je taký pudingový :wink:
27. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz
Deti ti neyvádzajú... zvládaš v pohode? Asi hej, ked stíhaš aj kona :grinning: :wink:
27. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz
Idem sa hrať troška s malým :wink:
27. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz
@vevusiatko šikovná - že dve decká :slight_smile:)

Ja musím upratovať - lebo malý sa večer nudil a všetko je navyvláčané. Mne doobeda rupla polica v skrini takže sa mi polovica vysypala von :angry: Na obed našťastie neplánovane svokor zobral krpatého (akurát sme boli vychystaní do mesta). No ale ja som celé poobedie rajzovala po meste - a bordel čuduj sa svete nikto nespratal :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa idem na to vrhnúť.

@leelo ten môj traafený chlap prišiel o pol tretej ráno. Ja som ale bola dole zamknutá a telefony som si vypla. Tak spal v dedkovej kuchyni pod jednou dekou. Ale ako sa mojej mame priznal tak prišiel najeb...ý jak divá svina. A ráno max pohoda a klídek - že prečo som ho nepustila dnu :angry: :angry: :angry: :angry: a spokojne odišiel do práce. Ešte som sa zaprisahala že mu nebudem brať telefony - no ale ked volal tak som automaticky zdvihla :angry:
27. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz
Nikol hej viem co myslis..len je to velmi drahe---my sme t ym zacinali teda davala som to pred jogurtami....
Deti v pohode obcas musim ist k nim lebo by sa pozabijali :grinning: ale inak su zlatucki behali sme teraz po schodoch oni sa drzali za ruky a ja ich tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vini chcem tvoje nervy :frowning2:
27. máj 2010 o 17:24  • Odpovedz
@vinifera :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja by som vybuchla od nervov... Boa, ja by som tak na neho navrieskala, a nebavila sa s ním, že by mal :angry: Ty máš Vini nervy z ocele :confused:

Ja som okúpala krpca aj našu čivavu. Lebo sa mi zdalo že trocha smrdí :confused:
27. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz
@vinifera ja ta obdivujem ja som veliky nervak :frowning2:

@nikollette krasne...aj civava je chutnucka :slight_smile:
27. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
A teraz sedí malý v škatuli od plienok a pozerá si knižku... Cvakla som ho :grinning: :sweat_smile:
27. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz
krasavec ako vzy fesak :dizzy_face:
27. máj 2010 o 17:40  • Odpovedz
Dakujeme :dizzy_face:
27. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz
No a čo mi to pomôže. Boli časy keď som vrieskala. Akurát čo sa mi tlak dvíhal a aj tak to nemalo efekt. pPlakala som zúrila. Efekt žiadny. No baviť sa s ním nemienim. Ale máme kúpené lístky na sobotu na KISS - do Ba. Tak sa asi budem musieť odfučať ... Alebo pôjdeme ale budeme viesť tichú domácnosť - teda tichý koncert :sunglasses: A netuším čo si oblečiem :confused:
27. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.