Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
27. máj 2010

@nikollette pekny vecer, dobru

lenka_66
28. máj 2010

pekny den,

nikde nik 😕

leelo
28. máj 2010

cavec, ja tu som, pisala som ti odpoved

vinifera
28. máj 2010

hmm kde ste všetky?
Sme už boli v meste. Malý zaspal v kočíku. Tak tu chvíľu závisláčim. Uvarila som mu doobeda na obed sviňu - tak som zvedavá ako to dopadne. Lebo inak noc bola nahov..o. Malý sa škriabal, plakal, škriabal sa ☹(( Do rána mu tri ložiská zamokvali. Tak som bola kúpiť 374 krém na ekzém.

nikollette
28. máj 2010

Dobré ráno, hlásim príchod.
Ale asi ideme von kým je pekne. A beriem aj comp na dvor 🙂

nikollette
28. máj 2010

Vini, zase ☹ chudáčik, musí to byť veľmi nepríjmené.. Ako pre neho tak aj pre teba 😔

nikollette
28. máj 2010

Zuzi, a ty ako v ČR? 🙂
Ja som dnes vstala "hore zadkom" nejaká som nijaká 😝

nikollette
28. máj 2010

Už sme došli dnu, malý zaspal teraz.
Ja pozerám nejaké videá na youtube.
Nakrmila som Goga, malý hladoš to je 😅

nikollette
28. máj 2010

A som tu sama, ako vidím.

mukky
28. máj 2010

čaute,
my sme teraz došli,malý nedávno zaspal,jem mekáč 😝 ale nechutí mi len sme nestihali dnes variť a ani sa mi nechce....nicol možem ti poslať?? 😀 ,mm mi kupil 2 cheseburgeri a ja som chcela 2 krat chicken burger 🙄
nechutí mi kečup a kyslé uhorky v tom 😝 ,to su len tie malé za 1 euro a este šatočku tak aspon dufam že tí bude ríbezlová 😕
k tomu voda a žiadne hranolky takze je to dieta 😀 😀 😒

boli sme kupiť malemu farbu na stenu do izbičky a mm už maľuje 😅 ,pomotkať sa a a na nákup potravín

nikollette
28. máj 2010

Ahoj Mukky....
Ja lubim hlavne big mac 😀
Ale inak dobrú chuť...
Ja som dojedla orieškovú milku s chipsami 😔

nikollette
28. máj 2010

Inak čo budeš robiť teraz?

mukky
28. máj 2010

ahoj..už po chuti 😝 ale taštička bolá dobrá 😀
aha,to je asi to iste len 2 krát,ble 😝 😀 😀
http://media.nowpublic.net/images//27/f/27f271e...

mne ten chickem chuti take jemne kuracie masko a chrumkave ale ja tam nechcem kecup..teda len 2 krat som ho mala,nejedavam take casto...ale raz za čas sa dá..

mukky
28. máj 2010

@nikollette vieš čo,sa mi chce spať 😀 ,sme sa dost nachodili,ale dobre mi padlo..po baumaxe,hornbachu,a aj teplo bolo a spalne kde sme teraz je taká super chladnejsia,dobre sa mi tam spalo v noci 😉

mukky
28. máj 2010

vcera boli svokrovci , teda svokor a svokra vecer na chvilu dosla,aj moja mama bola,som robila taký salat co dom dal,zemiaky,sunka,kukurica,redkvicka,tvrdy syr,cibula, a do toho majoneza a biely jogurt tak este to ostalo pre mm,ja take velmi nemusim ale vcera som trosku zjedla a celkom fajn..

nikollette
28. máj 2010

Nechoooooooooooooood píšem ti dlhočiznúúúúúúúúúúúúúúúúú IP 😉

mukky
28. máj 2010

@nikollette kde si zmizla,krmiš tu zelenu potvorku? 😕 😀

mukky
28. máj 2010

@nikollette 😀 😕

nikollette
28. máj 2010

MCchicken je lepsí... Je z kuracích prs...
A chickenburger je z kuracích stehien mletých 😝 ale dá sa, aj ked McChicken je lepší 😉

nikollette
28. máj 2010

Len McChicken je o 1,20drahší...

mukky
28. máj 2010

@nikollette ,dík za výklad 😀 ,ale mne stací aj taký prťavý pomletý 😀 ,mne menu velmi nevyhovuje,lebo nemozem pit studene bublinkové nápoje..

mukky
28. máj 2010

pol hodinu som vyberala farbu do detskej ak nie dlhsie,som sa nevedela rozhodnut a nakoniec som povedala že oranžova ale je teda raidne oranžová 😀 😕 😕 ,tak dufam ze to nebude velmi ostré..
chcela som žltu a mm ma nejak prehovoril 😒

nikollette
28. máj 2010

Ale mchicken nemusí byť menu.. velkostou je ako cjickjenburger, je to to isté!!!!!! Len z lepsieho masa, a nie je tam kechup ale také ako dresing, takže to by ti viac chutilo... ale stojí 2,20, nie euro 😉

ešte furt píšem, cakaj 😀

mukky
28. máj 2010

@nikollette ok,nabuduce ma pozveš a vysvetlíš mi rozdiely 😀 😀
už spím 😔 a ty este stále nič 😀

ale nemusela by som spať,som vyspatá ale tak lezať len a relaxovať je fajn...

mukky
28. máj 2010

asi bude burka 😕 😕

nikollette
28. máj 2010

cakaaaaaaaaaaaj na IP, ešte píšem 😅

mukky
28. máj 2010

ved si mohla aj tu písať 😀

nikollette
28. máj 2010

Haha 😀 😀 😀 😀

mukky
28. máj 2010

@nikollette sa budem smiať ked ti zdochne net ako mne pred chvilou 😀 😀

nikollette
28. máj 2010

Odoslané, snád to do večera prečítaš, je toho dosť 😕 😅