• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
to preto ze tu kavu aj melie...ale taky je najlepsi - cerstva kava
28. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
ja ked poslednu dobu nieco kupujem,pozerám testy...
ako nechcem sa chvalit ci tak nejako ale aj chladnicku som tak kupovala..LIEBHERR znacka mne osobne nič nevravela..
a podla testov vysla naj,vlastne potom predavajuci mi odporucili prave ju,nezvazne na seba...vraj je to mercedes medzi chladnickami,vyrabaju uz desatrocia aj obrovske chladiace kompresory a podobne..
a ani nebola taka draha...

a napodiv whirpool skoncili najhorsie...a to maju take krasne reklamy...
28. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz
@nikollette sila, ze oprava. dolce gusto vidim, ze sttoji menej novy :grinning: ale ten neni profi ani zdaleka
28. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
No ved sila... že len za opravu dať tolko :confused:
@mukky liebherr nemecka znacka, tu jedna z najoblubenejsich. ide o to, co clovek pozna a spozna
@leelo a ktorý máš ty ,ten co si dala link,nestihla som docitat
28. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
@mukky ja mam na kapsule, aby nebol bordel z toho. ja som leniva. tie kapsule sa daju kupit najblizsie vo viedni, tak sme chodili tam. teraz ich mam viac poruke. ja mama tento:
http://www.nespresso.com/#/de/de/kaffeemaschinen/reihe_auswahl/machines-lattissima
28. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz
som kukala terazvideo testy,,ale musim este raz vecer..
napr.silan aviváž vyhral v testovani,tak pouzivam :grinning:
28. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz
uz by ten nespresso system s kapsuami mal prist ale na slovensko. tu sme si totiz kupili masinu a navod uz bol aj v slovencine. takze snad..
28. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz
Aj my používame Silan :slight_smile:
28. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz
@mukky ja som naposledy kupila ten zeleny - s avokadom ci cim. vyberala som podla farby :grinning: ten dobre obstal? silan ako celok?
28. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz
My používame ten detský, alebo taký s čiernym obalom..
28. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz
ten sensitive a aroma therapy :wink:
28. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz
v stv archíve najdete rozne video testy,,od rýb po kozmetiku a podobne..ja sa vacsinou nimi riadim,doverujem tomu,ale nie nejak prehnane,ale zaujima ma to..a casto som velmi prekvapkaná,napr krem proti vraskam tusim vyhral z lidlu nejaky nad drahymi z lekarne :grinning:
28. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz
@nikollette cierny mám aj ja teraz,striedam vone...jablckove mam rada...a malý ma z madarska a od kamaráta,od ma v Ba vyrobnu praskov,avivaze a podobne...predava nam to za dobru cenu a minule bol taky zlatucky plno veci nam dal zadarmo a ked sa malý narodil tiež :sweat_smile: ,este ziju dobrí ludia ...a to som ho videla cca 4 krat a velmi zlaty chalan,mm spoluziak a stretavaju sa pritom minimalne
28. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
Idem do vane.
Zajtra ideme nakoniec aj do Auparku najprv a potom do Avionu, kuknúť aj tam, aj tam. Tak neviem kedy nakuknem.
Pekný víkend a dobrú.
28. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
ja si otvorim na predajni avivaž,ovoniam a kupim..ale nemam rada ocean vone a podobne..ovocné a este cerveny je pekný..ved aj parfemy mam rada svieze a ovocné
28. máj 2010 o 22:57  • Odpovedz
ja som zajtra sama do vecera :frowning2:
28. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz
Ešte dodám, ocean a také ani ja :sweat_smile: mi pripadajú také záchodové vône :sweat_smile:
A už letím
28. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz
@nikollette dobru a pekny vikend
28. máj 2010 o 23:03  • Odpovedz
@nikollette nohy si dolám :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ale nie,to je taká replika z radošínského divadla :grinning: ja som chcela byt herecka :pensive:
28. máj 2010 o 23:04  • Odpovedz
@mukky pekna foto moja :slight_smile:))

zajtra ideme na vychod tes sa :grinning:
28. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz
@mukky malemu zatial avivaz vobec nedavam a nam tiez len vynimocne, ja som mala ku koncu tehu problem - strasne ma svrbelo cele telo. krv som mala ok, tak gynos, ze nech vysadim avivaz. kupujem prasky na pranie tie eko - sonnet. a nesvrbi ma nic.
tu relaciu test na stv som mala rada. jasneze tomu verim.
a co si sama? kam isiel tm?
28. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz
@vevusiatko kam na vychod ? tm je odtial? odpadnem...
28. máj 2010 o 23:06  • Odpovedz
:grinning: preco odpadnes ja mam chlapa sedlaka z rv :grinning: :grinning: :grinning: roznava kebyze nevies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 23:06  • Odpovedz
@vevusiatko rv viem :grinning: ja mam sedlaka z humennoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: neee humenne neeeeee :grinning:
28. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz
som raz cestovala busom a autobusari boli z humenneho som nemala miestenku som sla z ba do rv a som ich prehovorila a zobrali ma hned na miesto za soferom tam oni zvykli spavat .... a som s nimi kecala celu cestu zlatucki boli az kym som im nepovedala , ze su z ukrajiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 23:09  • Odpovedz
ano, to tiez vravim, ked som spoznala svokru :grinning:
@vevusiatko aby ta neodfuklo :confused:
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.