• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@wandeirra a tu v Radoli si bola? A kde?
30. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz
...inak sa tie fľaše brali ako zbraň ... oprava
30. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz
@leelo ja som si tuším nejakých 9 mesiacov po porode nič nekupila,len malému :grinning: ,až potom sem tam niečo...no ale ja tiez nejak nič nepotrebujem,ale tá kozmetika dekoratívna ma teraz tak chytila,ale uz mám vsetko,tak netreba nič,len dokupovať puder napr.make-up a podobne,inak uz mám vsetko...

a nausnicky som mala cervené ale sa mi zošuchali tak som si kupila nové..mám rada doplny a peknu bižuteriu,najradsej mam sady,napr.nausky rovnaké,nahrdelnik a naramok ,tak ale nie vzdy sa dá...striebro som uz dávno nemala..
aj vlastne len nedavno zacalo byt teplo a clovek si dá aj kratky rukav a nemá bundu,tak uz sa mozem zacat trosku čančať :grinning:
30. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz
@mukky a nepísala si náhodou že máš alergiu na nikel? ako teda toleruješ bižutériu?
30. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz
Mukky aj my sme chceli aj tie zvieratká kupiť. To su také z dvora akože zvieratká že?
My máme zase divoké. Malý má rád tie. Tiger, lev, slon, žirafa, atd :wink:
Ale viem ktoré máte vy, tie boli hned vedla :wink:
30. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz
@vinifera vačšinou si bižuteriu kupujem kde je uvedené nikel free
30. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz
@nikollette hej tie,mali velký výber ale tak tie rozhodli
30. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz
Mne sa tam páčil aj taký aliátor ale velký, asi 40cm cca, taký makký, niečím vypchatý, ako ozajstný :dizzy_face:
Ale sme ho nakoniec nezobrali, že nao, kto vie či by malého bavil.
Sa snažím už pomenej hračiek kupovať, kedže máme toho dosť, a nie kupovať každú zbytočnosť čo sa mi zapáči :pensive:
Skôr také čo viem, že malého bude baviť, zahrá sa s tým, niečo ho to naučí, alebo si to že naozaj sám vyberie z regála a vidím že ho to zaujalo.
Alebo knižky a reporelá. Tie sú super vždy :wink:
malý miluje knižky :slight_smile:
30. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz
oprava: leporelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz
@nikollette super že si začala takto uvažovať o nakupe hraciek.. :wink: :wink: :grinning:

ved aj ja som tie zvieratka kupila hlavne koli učeniu ..aj ked uz vie ktore je ktore len aby sa mu začal rozvazovať jazýček :wink:
30. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz
Lebo však sa nám už strašne kopili tie hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak že vždy ked pojdeme s malým niekam niečo kupime, ale nie naraz 10hračiek a tak :wink:
Nabuduce kupime zase tie zvieratká čo máte vy. A potom ostatné čo nám budú chýbať :wink:
30. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz
30. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz
@wandeirra ako sa máte? :wink:
30. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz
@nikollette vzdy ked niekde pojdete nieco kupite?? :grinning: :grinning: čo si pipi? :grinning: ved zase bude mat vela hraciek :grinning: a dnes napr.nevidel ze mu kupujeme niečo,aby sa nenaucil na to...
ale plakal ked sme boli v auticku a vybrala som ho a akurat svokru sme stretli v obchode a malý plakal ako dázd :pensive: :pensive: :grinning:
idem kuk fotky,som ho cvakla...

teraz pije acidko tak este mozem písať :grinning: :grinning: ,vstal az o 18-tej takze az okolo 20.45 ho musím uložiť,skor nezaspí,spinkal 4 hodky opať
30. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz
To by nášho nzaujalo, ked by tam bolo furt to isté...
kedže pozná už normálnu tv, zaujímavejšiu :wink:
30. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz
A ako pije to acidko? Z flasky?
no ved nechodíme tak často zase že každý den do NC.. raz, za týžden :wink:
nejakú maličkosť vieš :wink:
30. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz
@nikollette aj ja som tak rozmyslala ale ved uvidim este raz kolko zvieratiek ukazuje a ako dlho idu....a sam si to bude natacat to ho baví,take manualne hracky..ved uvidim ale mm uz bol proti..a ma pravdu :pensive:

dnes ide lets dance nie?takze pridem az okolo 22 .hod alebo nakuknem v prestavke..
30. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz
Ved možeš popri tv koníkovať :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz
@nikollette my mu nekupujeme vzdy,ked uz tak rohlícek v obchode :grinning:

pije acidko uz par mesiacov z flasky so slamkou,hned sa na nu naucil
30. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz
@nikollette ale nie,stale som vecer na koniku a uz ma to štve...nikdy si nic v klude nekuknem a nevychutnam
30. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz
Náš ešte nevie so slamou :unamused:
30. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz
so slamkou :sweat_smile:
30. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz
MP varí večeru. Malý si pozerá knižku.
Ja som dnes úplne zabila deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: nič nerobením :pensive:
V stredu ideme na očkovanie v 15m. Trocha sa bojím, že čo a ako... ci nebude mať malý nejakú zlú reakciu, čo som sa všetko dočítala :pensive:

@vinifera vy ste už boli na tom očko v 15m???
30. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz
@nikollette iste by hned vedel pit..mas taky pohar so slamkou?
30. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz
malý sa mi nejak nepozdáva :confused: ,nelieta,nebehá,dokonca si aj lahol a sadol na vankusik a teraz stojí a nebehá,to nie je zvykom absolutne :confused:
30. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz
Nevedel.. Už som skusala so slamkou, aj z pohárika, aj z krabičky džúsovej, co sm mu v Dmke kúpila taký detský 100%džús, len tak na skusku, ci by vedel. Nevedel. A skusala som aj 10x mu to kupit vždy ked sme v DM, a nevie vôbec :unamused:
On ani z avent kúzelného hrnčeka nevie piť :unamused: Len to kúše....
30. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz
BUd rada, možno má kludnejší den :wink: Nemysli hned na niečo zlé :pensive:
30. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz
@mukky aj ja mam rada sminky. len mne napr tiene vydrzia roky. mam 1 paletku s odtienmi baklazanovej a tu pouzivam stale. nie a nie minut. ale zase aj stala nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupila som kvalitnu vec, nezhrckavie sa to ani v kazetke, ani na ociach. mam to 2 roky uz.
a neboj, spravanie deti sa stale meni :wink:
30. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz
@ikollette nemyslím na to najhorsie ale ho poznám...

idem k nemu si hopať na zem.pokreslime si daco a do hajan a ked skonci lets nakuknem,papa
30. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz
@vinifera je tam niekde blizko vas aj Rabca? ci triafam odveci? stade mame stolara, robil nam schody, dvere. strasne sikovny chlapik+zlate srdce
30. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.