Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
31. máj 2010

zienky ako sa zvacsuje pismo??? mam uplne mini necitatelne

imarikai
31. máj 2010

wandeirra ak som ťa dobre pochopila tak stlač alt a toč koliečkom na myši

wandeirra
31. máj 2010

altom a mysou mi to nejde 😒 😒

wandeirra
31. máj 2010

🙂 🙂 aha uz to mam,ctrl a mysou,nie altom,ale aj tak dik imarikai...ty si tu nova?

imarikai
31. máj 2010

wandeirra len som nahodou prečitala tvoju spravu u vas som ešte nebola a neni zač

mukky
31. máj 2010

@wandeirra ahoj,čo máš dnes na pláne? 😎

wandeirra
31. máj 2010

imarikai aha,tak dik 🙂

ahojky mukky,som mala vcera zmensene pismo,maly sa cinil,som zabudla ako sa to zvacsuje na klavesnici,tak som ani odpisat nemohla..dnes sme spali do desiatej, pred chvilou som dovarila a budeme zatial asi iba doma,lebo vonku je hnusne a cely vikend sme chodili hore-dole,tak som si vobec neoddychla. boli sme na MDD s malym,velmi sa mu pacilo,az z toho ochorel chudatko 😒 ma zvysenu teplotu trochu,pokaslieva a sople.
vy mate co v plane so Savierkom?

mukky
31. máj 2010

ja som si sadla ku káve a rozmýslam co dnes budeme robiť..

wandeirra
31. máj 2010

vidim ze ste zas preberali pipikovu temu,nam vsetci povedali,aj pediater,aj urolog aj v nemocke,ze pretahovat od narodenia-jemne. po kupani najlepsie. inak to zarastie a bude to na chirurgiu,poznam tri pripady co maju kamosky 2,5 rocnych chlapcekov, uz im to museli rezat.malí mali traumu z toho. u nas je to zatial klop klop bez problemove.

wandeirra
31. máj 2010

mukky prid ku mne na kafco,este som dnes nemala 🙂 🙂 🙂

wandeirra
31. máj 2010

pridam aj par foto z MDD,ale fakt len par,maly sa strasne vrtel,stale v pohybe,umenie nieco normal pofotit.

vini.boli sme blizko pri vas v hornom vadicove na MDD,bolo straaasne vela ludi, vystupoval rytmus,tina,marian cekovsky. jan bendig,pusklailer a ine zvieratka 😀 vela atrakcii atd.
po ceste spat sme stali v radoli a krmila som maleho pri potravinach a cukrarni, som aj rozmyslala ci ta nestretnem 😀 ale asi si este super koncert dospavala..

mukky
31. máj 2010

@wandeirra joj hádam nič vázne to nebude malému ☹ ,on sa píše bez makčena,že?pekné meno 😅 ,aj Tobias aj Tobiaš
nech je čím skor zdravučký..

no este neviem čo budeme robiť..mm je po nočnej,ale len pred chvilou siel spať,domov síce dosiel skoro ráno,ale siel potom vybavovať niečo,tak neviem kedy vstane a či sa mu bude chcieť niekde ist,alebo bude maľovať ešte raz malého detsku..prvý nater treba este raz prekryť
aj ja som nejaká lenivá ist niekam,mrchu mám dostať tak asi preto 😔

mala by som piecť kurča a ryzu ešte,ty si čo varila?

mukky
31. máj 2010

@wandeirra ok dojdem na kávaj 😀
že iné zviaratká 😀

mukky
31. máj 2010

a s kým si bola,aj s p na MDD?

wandeirra
31. máj 2010

mukky neviem ci mu este stolicka nejde,lebo mi nechce ukazat pusinku,iba ked som mu zubky umyvala som si vsimla ze ma dasna take navrete ☹ vsetko hryzie co vidi.tak mozno aj z toho soplik a teplota.
Savierko uz ma vsetky zubky?
je bez makcena Tobias 🙂 ale nie je to v slovenskom kalendari..

aku farbu ste dali do detskej? ak si uz pisala,prepac,asi som prehliadla,necitala som uplne vsetko.
mrchu ocakavam aj ja prveho, len by som spala a spala 🙂
navarila som zatial iba malemu zeleninovu kasu a trochu kuraciny k tomu a sebe zatial nic,nejak nemam energy ani napad

wandeirra
31. máj 2010

ano aj s mp a este dve kamosky s malymi...

wandeirra
31. máj 2010

musim zas pocitat temu varenie a inspirovat sa 🙂

mukky
31. máj 2010

@wandeirra oranžovu sme dali...
malý má 20 zubkov,som mu musela nájst dvd uaua 😀 /havo/ 😀 taký rodinny film o havovi a strasne ho má rad,aspon chvilku posedím 😀
máme rozne rozprávky ale uaua musí byť aspon na chvílu kazdý den 😀

mukky
31. máj 2010

jej som to nasla 😀

http://www.aukro.cz/item1031120881_akce_dvd_roz...

a take niečo hladám este a nikde v obchode som nenasla nejaký taký podobný film

wandeirra
31. máj 2010

u nas je pes hauky 🙂

wandeirra
31. máj 2010

takyto som este ani ja nevidela,ale inak kupujem v datarte dvd rozpravky,tam je to nahadzane v takych velkych krabiciach,vzdy tam nieco vyberiem.
maly uz je napapany,zjedol plny tanier kase,okrem mrkvy..co s nacatym dnom? 😉 /basnicka otazka/ 🙂

wandeirra
31. máj 2010

zas leje ☹

vinifera
31. máj 2010

@wandeirra Aj svokrovci chcelí ísť do Vadičova s malým na MDD ale nakoniec bolo zle počasie tak nikam nešli.

wandeirra
31. máj 2010

vini,my sme isli hned rano,ale tiez nas vyhnal lejak domov okolo druhej..ale o nic ste neprisli,zaplatit 10euro za vstup v podstate na velke detske ihrisko,no neviem...zarabaju na detoch podla mna. na vacsinu atrakcii sme s malym aj tak nemohli ist,lebo tam boli velke detiska a by ho tam zvalcovali. a bolo tam plno blata vsade,prisli sme domov ako prasata 🙂

mukky
31. máj 2010

malý zase nie a nie zaspať,aj som tam lezala,aj spievala,aj hladkala ho..už si vyzliekol dvojo pyžamká nohavicové 🙄 ,teda len tie nohavice...aspon ryzu som rýchlo postavila kým pil mliečko...
a to vstal o 6 tej 😔
idem ho zase kuk,nejak je ticho,iste niečo vystrája 😀

mukky
31. máj 2010

jasne. 😀 šlohol mi vankuš z mojej postele 😀 ale uz leží a zakryl sa tak hádam zaspí 😕

wandeirra
31. máj 2010

mukky,ani moj nevie zaspat,uz som ho dvakrat ulozila,ale vylieza von stale a natahuje baldachyn 🙄
necham ho este do pol druhej pobehovat a skusim to znova. dlho sme rano spali,tak som zvedava kedy zaspi teraz 😖

mukky
31. máj 2010

@wandeirra 😀 😀 😔
moj už hajá 😅

wandeirra
31. máj 2010

super 🙂
moj vyzyvuje a pozera knizku a hovori stale dookola ze havo mnam havo mnam

mukky
31. máj 2010

takto sa zakryl vankušom,hlavne že deka pod ním a nožky celé holé.. 😀