Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
31. máj 2010

A to je do celej izby, či len taký kúsok???

nikollette
31. máj 2010

Ja som akurát chytila velkého motýla alebo molu, či čo to bolo, s dala som to Gogovi 😀

nikollette
31. máj 2010

Prepla som na HBO... Ide nejaký triler, o skutočnom príbehu sériových vrážd...

mukky
31. máj 2010

@nikollette 😝 😝 aj ho zjedol? 😝

do celej izby...

mm teraz vstal a delirium tremns 😀 😀 😀 ze kde sedím a ikde nakladať vagony a ide spať 😀 😀 😀 a spi uz hodinu 😀
ale naklada vagony v robote..chudak,uz je z nej celý zblblý 😖

nikollette
31. máj 2010

Mukky, akože námesačný bol? Chudák 😅
Neviem, ešte ho nezjedol. Lebo mal na večeru 4 obrovské mohutné cvrčky 😝

To bude velmi pekné ked do celej izbičky taký koberec 😉 😵

mukky
31. máj 2010

@nikollette on spí teraz v obyvke kedze sme gauc v detskej zrusili 😀 a sa posadil a toto 😀 ale on tak castejsie... 😀

na koberceku je len to macko a tigrik a su to mensie motivy takze ich tam bude mat viacej mackov a tigrikov 😀

nikoll nepis o shrekovom jedle 😝

mukky
31. máj 2010

@nikollette klop,klop

mukky
31. máj 2010

nikolu zjedol gogo 😲 😲 😲 😀

vinifera
1. jún 2010

Dobré ráno ženy.
Tak rimmel zrušili? hmmm - ale tak povedať didi - dirty slut - hmm na pováženie(mohla vedieť ako adminky zareagujú)
Malý bol hore len pár krát. Večer poriadne zaspal v aute. Tak do rána buntošil málo. Lebo inak keď večer zle zaspáva tak aj zle spí. Inak už máme za sebou ranajky. Spratané prádlo. Naloženú práčku. Fuknutý inhalátor. Všetky tabletky. Aj morskú sol v nose - ble.

zuziiiicek17
1. jún 2010

ahojky 😅 ze nikol zjedol gogo 😀 😀
inac mp sestra chce pre 7mesacneho synovca kupit hopsadlo od FP ,ale podla mna je to hrozna blbost .je to do 12kg a 81 cm ,tak to poriadne ani nevyuzije a stoji to 140€
niki ,ty sa v tom dobre orientujes ,je to dobra vec ?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5402689&tab=1

zuziiiicek17
1. jún 2010

ahoj vini 🙂 ty si sikovna.my sme v posteli 😀

vinifera
1. jún 2010

@zuziiiicek17 no pre 7mesačné je to podľa mna strááášne skoro. My máme vyše roka. 12 kg ešte asi nemáme. A takýto veľký by mi v tom už asi nechcel byť. Nakoľko chodí a ťažko ho udržať na mieste. By som to nekupovala.

zuziiiicek17
1. jún 2010

no ved to iste som aj ja hovorila .a ono je to DO 12 kg ,od pol roka .ale hrozna hlupost to je .mne maleho dali do pavuka a ziapal ,lebo na to nie je zvyknuty a v tom by co robil.draha hracka na kratke vyuzitie

vinifera
1. jún 2010

@zuziiiicek17 jaj do 12 kg. Ale to je šuma fuk. Nedávala som decko do pavúka nedala by som ho ani do tamtoho hopsadla. Za tie prachy si viem predstaviť viac krajších a lepších hračiek. Si neviem predstaviť jak v tom trpí chrbtica ...

leelo
1. jún 2010

ahojte.
zuzi, myslim, ze ortopedi by sa pr tejto hracke niekolkokrat prezehnali. nic moc teda - stavat na nohy babo, este nech na nich skace 😒
za 140 eciek si radsej kupim slnecne brejle 😎

vevusiatko
1. jún 2010

Ahojte my sme boli na predlezny vik v rv uz sme doma nastastie 🙂 🙂 🙂
chybala som vam 😀 😀 😀 😀

@vinifera ako bolo na kiss?

@zuziiiicek17 ta hracka je to iste ako choditko ja by som to malej nedala mne nas ortoped povedal , ze nie choditko , ze o je to najhorsie co mozem spravit, ze malu kludne nech posadim na par minut na rukach ale nie choditko ☹

vevusiatko
1. jún 2010

🙂 Inak co tu mate nove??

@leelo
@mukky
@nikollette

ptehanajte 😀

leelo
1. jún 2010

iked v tomto pocasi ich nevyuzijem teda vobec...
aj u vas je zima a sychravo? my sme spali do 7.00, co je nezvyk, lebo po nakojeni este potiahne do 9.00 zvycajne. ale pokakal sa, takze spanok sa nekonal. teraz spi v satke

zuziiiicek17
1. jún 2010

No ja viem ,ale svagrinka sa v tom nevyzna.ja som jej vravela ze je to debilna hracka ,ze radsej by som mu kupila 10inych krajsich ako tu kravinu .A ja by som tiez nedala dieta do choditka ,ale ta krava potvora aneta ho tam strcila 😔

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo v ba je strasna zima aprsi..... som nadavala chlapovi, ze aku maju zimu doma a drb tu este horsie 😠

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko cau, co svokricka? a svokrina svokricka? 😀
ake boli cesty? branisko zase uzavrete? ci vlastne vy idete spodom, co?!
co ste podnikali s malou vramci programu?

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ale to je ine na par minut ho tam dat

leelo
1. jún 2010

nechapem ako vobec mozu taku idiotinu vyrobit 😅

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo hehe no tak poporiadku svokra v pohode nadavala chlapovi , ze je debil ku mne 😀
svokrinu svokricku sme nestretli teda chceli aby som isla k nim a ja som icm nechala odkazat po chlapovi, ze nejsom s nimi rodina 😀 😀 😀 tak dali pokoj 😀
hej hej chodime spodkom mame to rychlejsie a rv to su madare 😀 😀 😀 ale inak cesta bola dobra vcera strasne prsalo ale mala spinkala 🙂
a s malou sme boli len na prechadzke a potom sme boli v moldave daco pozriet a cestou naspat sme sa stavili na sorozke 😀 uplna zabava ale bolo o nicom pocasie 🙂
Dam foto dnes na fb 🙂

vevusiatko
1. jún 2010

ja pochopim, ze to vyorbi cinana bude o cinan predavat ale ioze FP? 😠

zuziiiicek17
1. jún 2010

ja tiez nechapem .len ma stve to ,ze oni s priatelom vobec nerozmyslaju .dva mesiace ho prosila nech idu pokupit veci na maleho ,kupili len zakladne ,lebo dalsie maju po mojom miskovi a teraz uz zrazu chcu kupit takku drahu blbost

vevusiatko
1. jún 2010

aha oni nemaju penaize a idu to kupit??? zaujimave
ako ono je tazko nie kazdy ortoped ti povie pocas prehliadk ze nemas pouzivat choditko a potom odkial to mas vediet...
inak ja som pocula take veci ze pomalicky dieta nevedelo sediet a uz chodilo v hodaku ☹ ☹ ☹ to uz je aj n zdravy rozum privela

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko co je FP?
ty opica jedna, ze vraj nie si s nimi rodina... 😠 ja som svokre povedala, ze je pre mna cudzi clovek a nech sa chova tak, aby som si ju mohla vazit. lebo to neznamena, ze ked som si vzala jej syna, tak je zrazu ona moja mama. tak snad to pochopila... 😉
inak posledne roky sa toto pocasie opakuje v tuto dobu. ale jun byva uz neskor pekny. tak mame nadej.
co je na soroske zabavne? 😉

zuziiiicek17
1. jún 2010

no ,praveze oni aj peniaze maju ,ale on je hrozny drzgros .tvrdi ,ze maly ma vela veci ,ale nekukne na to ,ze uz su mu male alebo velke

leelo
1. jún 2010

@zuziiiicek17 toto som si vsimla aj u inych - namaju co do ust, ale kupuju idiotiny, LEN ABY MALI