• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@leelo fisher price znacka hraciek :slight_smile:
no vies my nie sme zobrati takze nie som im rodina :sweat_smile:
neviem sorozka je celkovo zabavna ked ides 15 minut za kaminom 20 tkou lebo sa neda obehnut :grinning: ale nie boli sme sa tam najest v motoreste som myslela, ze fajn a to nejaka tretia cenova a moje kuracie rezne na prirodno sa topili v masti :grinning: :grinning: :grinning: zabavila som sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuziiiicek17 ja by som nemohla mat takeho chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz
@leelo tak beriem spat, toto neni ich pripad. ale investori by z nich bohvieaki neboli :grinning:
1. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz
je pravda ,ze sice nemam vela penazi ,ale stale daco malemu kupujem ,ale najprv si poriadne premyslim co a za kolko a ci to vobec vyuzije.radsej mu kupim viac lacnejsich hraciek ako jednu drahu ,ktora ho aj tak omrzi
1. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz
@leelo tomu ver ja poznam pripad iba zbezne opisem ziju u rodicov v rodinom dome chlap zaraba celkom slusne zena ma matersku a povedia, ze namju z coho zit popritom domov nic neplatia :grinning: :grinning: :grinning: ako a hlavne furt nejaky alohol u nioch na stole deti sladkosti ....ach :frowning2:
1. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ved jasne rozumne zmyslas :slight_smile:
1. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz
tak odpovedam sama sebe...
@vevusiatko uz chapem, s tou rodinou :grinning: inak 99% svokier vystrci rozky po svadbe. aj ta moja.
o urovni pohostinstiev mi nevrav, ble.
a robia sa v rodine tp pirohy? tie milujem
1. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8169372&tab=0
a toto by som chcela pomaly kupit na leto .je to fajn ,ci nie ? nechcem kupit nejaku blbost :sweat_smile:
1. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a mas v okoli, rodine niekoho, kto je podobne zmyslajuci v otazkach deti, vychovy ako ty? bez podpory je to tazko. ale ty sa super drzis! :dizzy_face:
1. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz
my budeme mat pirohy buduci tyzden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz
@leelo hej hej chlapova mama ich robi mnam :slight_smile:) aj ja lubim pirohy aj halusky :slight_smile: Moja svokra je fakt uzastna ako ona je dobrak od kosti :slight_smile:
Mne nevadi krcma ja sa tam aj najem ked tam dobre varia ale ako co vidim v rv fuj niektore veci fakt humus ako sme boli v jednom podniku ze si dame pizzu a na stole taka zaschnuta kapusta bola mna naplo a hned ma chut presla a este casnik bol taky dement co ho moj chlap raz zbil tak som si nemohla dat ani pivo isto by mi don naplul tak som si dala flaskovu colu :grinning: :grinning: :grinning: a odislis me prec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz
odrazadla su v poho. niki ti povie recenzie. oni maju tusim viac, tak ma skusenosti
1. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz
praveze mam pocit ,ze to ja som jedina tu v okoli .teda mp sestra si da poradit odo mna ,ale inak sa na mna kazdy pozera ako na debila ,lebo nedam Misskovi horalku
1. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz
@zuziiiicek17 to je dobre my chceme teraz trojkolku inak deti bavia aj odrazada take motorky stoja len nejakych 10 eur :slight_smile: uplne lacne a draganku to bavi viac ako drahe odrazadlo macko pu :grinning:
1. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ty mu nedas v 8 mesiacoch horalku krkavcia mater :grinning:
1. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz
@vevusiatko tak taketo poznam aj v ba - popol z cigariet na stole a pod. ale to vacsinou, ked sa prisposobujem niekomu a neni to podnik podla mojho vyberu. al.letne terasy, tam to byva obcas nezvladnute.
1. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz
hej ,ale na ten motorke to asi este nebude vediet cez leto .sa mi paci ,ze su tam tie zabrany
a hej ,rozna som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ale kozu zo slaniny dufam das! to je super, aby bolo dieta TICHO!!!!!!
1. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz
ja uz by som si sla dakde sadnut :dizzy_face: aj do letnej zahrady.uz nech leto konecne a ne tu bliaka vkuse...do riti ,to je jar
1. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz
a este aj kockovy cukor je na to dobry aby bolo dieta ticho :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz
@vinifera dakujem za ip nestihla som docitat :slight_smile: tak som rada, ze sa ti pacilo

@leelo no v ba som chodila vacsinou do krciem a tam mi to nevadi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako ale co ma uplne prekvapuje je ze vzdy dostanem vsetko posledna najprv obsluzi casnicka chlapov a potom mna :grinning: ak si ma teda vobec vsimnu tie cupky :grinning: :grinning: :grinning:

@zuziiiicek17 macocha :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz
@zuziiiicek17 piknik mliecko :grinning:
1. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz
a lizatko ! :grinning:
1. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz
ano a potom 11kg v polroku a dozivotna obezita. ale ved nedaj mu, ked sa tak na ten rezen v 5.mesiaci pozeraaa! :grinning:
1. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz
@leelo :grinning: :grinning: ja vzdy tvrdim ze dragana by si aj z cigarety potiahla a to jej tiez daju :grinning:
1. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz
tak isto rozmyslas ako ja @leelo :sweat_smile: rezen je najlepsi :grinning:
1. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz
ano! lebo kazda mama pozna svoje dieta a vie, co je prenho najlepsie. ved aj nas krmili od 2.mesiaca krupicou, polievkami, cukrovym cajom a tu sme...1 nohou v hrobe :grinning:
1. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz
inac ,uz aj s mamou som sa pohadala,ked sme boli tam predvcerom ,lebo mu davala somariny jest :confounded: ked som povedala ,ze nemoze ,tak len prekrucala ocami
1. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz
@leelo jasne ja som tiez ako rocna behala s klobasou v ruke a mama ma kojila som to zapijala mliekom :grinning: zeby preto sa citim jak 100 rocna zena :grinning:
1. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz
ja milujem tvrdenia tohto typu a vzdy ma vedia zas a znovu prekvapit ti, co ich este v dnesnej dobe zastavaju. v dobe inetu, pristupu k informaciam, v dobe, ked cestujeme, ovladame cudzie jazyky, takze mozeme siahnut aj po zahranicnych zdrojoch. no otras!
1. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz
ved to,mna mama dodzubala s pribinakmi a termixami :confounded: teraz mam oblicky v kybli
1. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.