Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo fisher price znacka hraciek 🙂
no vies my nie sme zobrati takze nie som im rodina 😅
neviem sorozka je celkovo zabavna ked ides 15 minut za kaminom 20 tkou lebo sa neda obehnut 😀 ale nie boli sme sa tam najest v motoreste som myslela, ze fajn a to nejaka tretia cenova a moje kuracie rezne na prirodno sa topili v masti 😀 😀 😀 zabavila som sa 😀 😀 😀 😀

@zuziiiicek17 ja by som nemohla mat takeho chlapa 😝

leelo
1. jún 2010

@leelo tak beriem spat, toto neni ich pripad. ale investori by z nich bohvieaki neboli 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

je pravda ,ze sice nemam vela penazi ,ale stale daco malemu kupujem ,ale najprv si poriadne premyslim co a za kolko a ci to vobec vyuzije.radsej mu kupim viac lacnejsich hraciek ako jednu drahu ,ktora ho aj tak omrzi

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo tomu ver ja poznam pripad iba zbezne opisem ziju u rodicov v rodinom dome chlap zaraba celkom slusne zena ma matersku a povedia, ze namju z coho zit popritom domov nic neplatia 😀 😀 😀 ako a hlavne furt nejaky alohol u nioch na stole deti sladkosti ....ach ☹

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ved jasne rozumne zmyslas 🙂

leelo
1. jún 2010

tak odpovedam sama sebe...
@vevusiatko uz chapem, s tou rodinou 😀 inak 99% svokier vystrci rozky po svadbe. aj ta moja.
o urovni pohostinstiev mi nevrav, ble.
a robia sa v rodine tp pirohy? tie milujem

zuziiiicek17
1. jún 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8169372&tab=0
a toto by som chcela pomaly kupit na leto .je to fajn ,ci nie ? nechcem kupit nejaku blbost 😅

leelo
1. jún 2010

@zuziiiicek17 a mas v okoli, rodine niekoho, kto je podobne zmyslajuci v otazkach deti, vychovy ako ty? bez podpory je to tazko. ale ty sa super drzis! 😵

zuziiiicek17
1. jún 2010

my budeme mat pirohy buduci tyzden 😵 😵 😵

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo hej hej chlapova mama ich robi mnam 🙂) aj ja lubim pirohy aj halusky 🙂 Moja svokra je fakt uzastna ako ona je dobrak od kosti 🙂
Mne nevadi krcma ja sa tam aj najem ked tam dobre varia ale ako co vidim v rv fuj niektore veci fakt humus ako sme boli v jednom podniku ze si dame pizzu a na stole taka zaschnuta kapusta bola mna naplo a hned ma chut presla a este casnik bol taky dement co ho moj chlap raz zbil tak som si nemohla dat ani pivo isto by mi don naplul tak som si dala flaskovu colu 😀 😀 😀 a odislis me prec 😀 😀 😀 😀

leelo
1. jún 2010

odrazadla su v poho. niki ti povie recenzie. oni maju tusim viac, tak ma skusenosti

zuziiiicek17
1. jún 2010

praveze mam pocit ,ze to ja som jedina tu v okoli .teda mp sestra si da poradit odo mna ,ale inak sa na mna kazdy pozera ako na debila ,lebo nedam Misskovi horalku

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 to je dobre my chceme teraz trojkolku inak deti bavia aj odrazada take motorky stoja len nejakych 10 eur 🙂 uplne lacne a draganku to bavi viac ako drahe odrazadlo macko pu 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ty mu nedas v 8 mesiacoch horalku krkavcia mater 😀

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko tak taketo poznam aj v ba - popol z cigariet na stole a pod. ale to vacsinou, ked sa prisposobujem niekomu a neni to podnik podla mojho vyberu. al.letne terasy, tam to byva obcas nezvladnute.

zuziiiicek17
1. jún 2010

hej ,ale na ten motorke to asi este nebude vediet cez leto .sa mi paci ,ze su tam tie zabrany
a hej ,rozna som 😝

leelo
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ale kozu zo slaniny dufam das! to je super, aby bolo dieta TICHO!!!!!!

zuziiiicek17
1. jún 2010

ja uz by som si sla dakde sadnut 😵 aj do letnej zahrady.uz nech leto konecne a ne tu bliaka vkuse...do riti ,to je jar

zuziiiicek17
1. jún 2010

a este aj kockovy cukor je na to dobry aby bolo dieta ticho 😀 😀 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@vinifera dakujem za ip nestihla som docitat 🙂 tak som rada, ze sa ti pacilo

@leelo no v ba som chodila vacsinou do krciem a tam mi to nevadi 😀 😀 😀 😀
ako ale co ma uplne prekvapuje je ze vzdy dostanem vsetko posledna najprv obsluzi casnicka chlapov a potom mna 😀 ak si ma teda vobec vsimnu tie cupky 😀 😀 😀

@zuziiiicek17 macocha 😀 😀 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 piknik mliecko 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

a lizatko ! 😀

leelo
1. jún 2010

ano a potom 11kg v polroku a dozivotna obezita. ale ved nedaj mu, ked sa tak na ten rezen v 5.mesiaci pozeraaa! 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo 😀 😀 ja vzdy tvrdim ze dragana by si aj z cigarety potiahla a to jej tiez daju 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

tak isto rozmyslas ako ja @leelo 😅 rezen je najlepsi 😀

leelo
1. jún 2010

ano! lebo kazda mama pozna svoje dieta a vie, co je prenho najlepsie. ved aj nas krmili od 2.mesiaca krupicou, polievkami, cukrovym cajom a tu sme...1 nohou v hrobe 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

inac ,uz aj s mamou som sa pohadala,ked sme boli tam predvcerom ,lebo mu davala somariny jest 😖 ked som povedala ,ze nemoze ,tak len prekrucala ocami

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo jasne ja som tiez ako rocna behala s klobasou v ruke a mama ma kojila som to zapijala mliekom 😀 zeby preto sa citim jak 100 rocna zena 😀

leelo
1. jún 2010

ja milujem tvrdenia tohto typu a vzdy ma vedia zas a znovu prekvapit ti, co ich este v dnesnej dobe zastavaju. v dobe inetu, pristupu k informaciam, v dobe, ked cestujeme, ovladame cudzie jazyky, takze mozeme siahnut aj po zahranicnych zdrojoch. no otras!

zuziiiicek17
1. jún 2010

ved to,mna mama dodzubala s pribinakmi a termixami 😖 teraz mam oblicky v kybli