Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
1. jún 2010

@lenka_66 a ty si sa kde tulala po ostatné dni?

lenka_66
1. jún 2010

mukky a to ti mm doniesol mrchu ? mohol radsej cokoladku 😀

a par zazitkov zo soboty :
tlak som mala 300.babka bola v kurine po vajca.s marekom som bola na dvore a jedol tam banan.zacal sa za nou tahat.tak sa mu zacala prihovarat a hovorit basnicku .... mame vajicka dame na licka .... . a to co hovorila aj ukazovala na marekovi.zbadala ze penim tak ho vzala kocikovat. o chvilu sa vratila a od brany krici mamka pozri ja papam kolcik .suseda im dala na cestu 😠 .ani som som sa radsej neotocila len hodila pohlad na mariana a ten jej to dostatocne vysvetlil.az mi aj bolo blbo ako nadava.no ale ked inac sa neda 😖

mukky
1. jún 2010

S sme veru ze v nebícku kupili,ale nám nepovedali ze aj rozky narastu anjeličkovi 😀 😀 😀

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 to poznam. od niekoho sa proste nedockas. mne uz 3.rok takto par ludi nosi svad.dar. a stale nie a nie ho doniest! 😀
bola som inak v serskom obchode a nemali to tvoje. skoda, ze sme to neriesili skor, bola by som ti to niekde zohnala a priniesla. my cestujeme uz pozajtra...

lenka_66
1. jún 2010

mukky , bezchybny tovar malokedy najdes.
nam zas v porodke zabudli dat navod na pouzitie 😀

mukky
1. jún 2010

@lenka_66 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@lenka_66 toto poznam ani nehovor 😀

lenka_66
1. jún 2010

leelo , neva aj tak dik. a neboj mozno na zlatu svadbu nieco donesu .mozno pohar aby si mala kam zuby na noc odlozit 😉

lenka_66
1. jún 2010

mukky vcera som bola doma ale marek za cely den az 1/2 hodky spal.

lenka_66
1. jún 2010

vev, nehovorim .pisem 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 😀 nepis hehe sa vytocim aj za teba 😀

lenka_66
1. jún 2010

vev ako srubka ?

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 serskom = detskom obchode
ja uz som uplne mimo.
svokra - neverim, ze taketo nieco tak malemu dietatu nedava naschval. ved tolko rozumu snad ma. v dnesnej dobe sa uz infosky ostravovani deti dostanu snad ku kazdemu

vevusiatko
1. jún 2010

@lenka_66 ako dve srubky....u nas su to srobiky 😀 😀 😀

mukky
1. jún 2010

@zuziiiicek17 to cervené odrázadlo dostal od svokrovcov na rok,tiez hraje,svieti,vadáva zvuky,ocami to gúľa 😀 a je tam odkladaci priestor..tuším to je z drácika

a to druhé tiez hrá a svieti ,má tiez odkladaci priestor a je to ako ja hojdacka,da sa dat dole taká plast a to sa hojdá a to dostal od mamy na rok,ale super vymákli cenu,2 kusy posledné aj pre neterku ju vysli 50 eur aj nieco😕 😕 😅 ,tusim tiez z drácika..inak jedno stojí tolko..

ale von sme este nemali ani jedno 😀 ,ale ked sa otepli tak skusime ho zobrat,ale musi byt so mnou aj mm,lebo netusim ci bude malý na tom alebo bude behat 😔 a na odrazadlo sa vykasle 😀

lenka_66
1. jún 2010

leeeo ale nie tam kde lisky davaju dobru noc 😀 .daleky vychod a dedina.

inec krpcekom vsetko naj k ich sviatku 😵 😵

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo ale ludia to vedia ale riada sa vetou sak aj my sme to jedli a sme tu alebo neviem 😠

mukky
1. jún 2010

@lenka_66 cokolady mam doma 😀 ,teraz som obmadzila sladkosti ale teraz som ako vzdy pri mrche zavodnená 😝
dnes budem mat viac menej iby ovocný den 😝

lenka_66
1. jún 2010

vev, BINGO !!! sak co na tom ze marianovho bratranca 2 z 5 deti ma bezlepkovu.jednoducho nevysvetlis.ale inac nie su zly len jednoducho su veci co robia po svojom

leelo
1. jún 2010

ozik, dnes je den deti. do minuleho roku som vzdy dostavala od nasich darky este jaaa 😀
alebo si svokry a mamy myslia, ze si tym tie vnucence kupia. ze tpou sladkou chutou docielia, ze ich bude mat rado to male

lenka_66
1. jún 2010

skor si myslim ze sa riadia vetou co je chutne je aj zdrave ☹

leelo
1. jún 2010

@mukky aku izbu malujete teraz?
ty prezijes den len na ovoci? a kde su obilniny a pod.? 🙂

lenka_66
1. jún 2010

idem , pridem

vevusiatko
1. jún 2010

aj ja idem a tiez pridem 😀

mukky
1. jún 2010

@lenka_66 nam sa stalo jedine v chorvatsku to ze pani domáca dala malemu keks s cokoladovou plnkou 😀 ale som sa zhrozila ale mm ze to asi len olizol lebo s tym behal a mal ho celý v rucke 😀 som penila,ale moja chyba,som ho nemala nechat ani sekundu s nimi 😀
ale som normalne tusila ze asi mu nieco daju 😀 ,ale pritom ked mali figy sa ma pytali co to malý moze tak nechápem...

a raz mu moja baka dala knedlík 😀 ,taku asi polku tak uz som to tgak nechala,lebo bola stastna ze mohla mu daco strcit do ruky a ze papa 😀

inak sme nic ine nemali..jaj a este mama mu raz dala asi par lyziciek z bieleho jogurtu co je ale dole to sladké 😠 ,si toho vypocula potom 😀

mukky
1. jún 2010

@leelo este stále detsku,ale druhy nater 😀 ,lebo mm nemal cas a dnes uz ma volno..no volno,stale niekde lieta a vybavuje..a vecer ide po vrtacku,ide do 3 izieb namontovať garniže-teda nie uz tie take klasicke ale také tycky

v opbavacke su vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetky hracky a uz to kasleme,pockame kym sa dokonci ta izbicka,nema zmysel odkladat ten bordel 😀 ,ale som z toho na prásky a mm tiež 😀

mukky
1. jún 2010

v obývacke,pisem ako tatar sa ponahlam kym malý neujde zo stolicky 😀

leelo
1. jún 2010

@mukky no tieto malovacky, pokial clovek zostava v tom byte, navyse s babom, su o drzku. este aj pekne pocasie vam vyslo, nemozete sa ist poriadne vyvetrat ani

mukky
1. jún 2010

kurňa som mala na zemi kávu v tých bojobých podmienkach a jasne ze som stupila na pohar a celu ju rozliala na zemi 😠 .este ze nemám koberec 😝

mukky
1. jún 2010

@leelo sa vetrá uz pár dní,mám okno normálne otvorené a izbu zavretu a ni dnu neprsí,stale tak dobre prsalo iným smerom 😀 ,ale na vecer otváram len vetracku alebo ked ideme prec,inak je dokorán