• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@lenka_66 a ty si sa kde tulala po ostatné dni?
1. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz
mukky a to ti mm doniesol mrchu ? mohol radsej cokoladku :grinning:

a par zazitkov zo soboty :
tlak som mala 300.babka bola v kurine po vajca.s marekom som bola na dvore a jedol tam banan.zacal sa za nou tahat.tak sa mu zacala prihovarat a hovorit basnicku .... mame vajicka dame na licka .... . a to co hovorila aj ukazovala na marekovi.zbadala ze penim tak ho vzala kocikovat. o chvilu sa vratila a od brany krici mamka pozri ja papam kolcik .suseda im dala na cestu :angry: .ani som som sa radsej neotocila len hodila pohlad na mariana a ten jej to dostatocne vysvetlil.az mi aj bolo blbo ako nadava.no ale ked inac sa neda :confounded:
1. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz
S sme veru ze v nebícku kupili,ale nám nepovedali ze aj rozky narastu anjeličkovi :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 11:50  • Odpovedz
@lenka_66 to poznam. od niekoho sa proste nedockas. mne uz 3.rok takto par ludi nosi svad.dar. a stale nie a nie ho doniest! :grinning:
bola som inak v serskom obchode a nemali to tvoje. skoda, ze sme to neriesili skor, bola by som ti to niekde zohnala a priniesla. my cestujeme uz pozajtra...
1. jún 2010 o 11:51  • Odpovedz
mukky , bezchybny tovar malokedy najdes.
nam zas v porodke zabudli dat navod na pouzitie :grinning:
1. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz
1. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz
@lenka_66 toto poznam ani nehovor :grinning:
1. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz
leelo , neva aj tak dik. a neboj mozno na zlatu svadbu nieco donesu .mozno pohar aby si mala kam zuby na noc odlozit :wink:
1. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz
mukky vcera som bola doma ale marek za cely den az 1/2 hodky spal.
1. jún 2010 o 11:55  • Odpovedz
vev, nehovorim .pisem :grinning:
1. jún 2010 o 11:55  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: :grinning: nepis hehe sa vytocim aj za teba :grinning:
1. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz
vev ako srubka ?
1. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz
@lenka_66 serskom = detskom obchode
ja uz som uplne mimo.
svokra - neverim, ze taketo nieco tak malemu dietatu nedava naschval. ved tolko rozumu snad ma. v dnesnej dobe sa uz infosky ostravovani deti dostanu snad ku kazdemu
1. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz
@lenka_66 ako dve srubky....u nas su to srobiky :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz
@zuziiiicek17 to cervené odrázadlo dostal od svokrovcov na rok,tiez hraje,svieti,vadáva zvuky,ocami to gúľa :grinning: a je tam odkladaci priestor..tuším to je z drácika

a to druhé tiez hrá a svieti ,má tiez odkladaci priestor a je to ako ja hojdacka,da sa dat dole taká plast a to sa hojdá a to dostal od mamy na rok,ale super vymákli cenu,2 kusy posledné aj pre neterku ju vysli 50 eur aj nieco:confused: :confused: :sweat_smile: ,tusim tiez z drácika..inak jedno stojí tolko..

ale von sme este nemali ani jedno :grinning: ,ale ked sa otepli tak skusime ho zobrat,ale musi byt so mnou aj mm,lebo netusim ci bude malý na tom alebo bude behat :pensive: a na odrazadlo sa vykasle :grinning:
leeeo ale nie tam kde lisky davaju dobru noc :grinning: .daleky vychod a dedina.

inec krpcekom vsetko naj k ich sviatku :dizzy_face: :dizzy_face:
@leelo ale ludia to vedia ale riada sa vetou sak aj my sme to jedli a sme tu alebo neviem :angry:
1. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz
@lenka_66 cokolady mam doma :grinning: ,teraz som obmadzila sladkosti ale teraz som ako vzdy pri mrche zavodnená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes budem mat viac menej iby ovocný den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz
vev, BINGO !!! sak co na tom ze marianovho bratranca 2 z 5 deti ma bezlepkovu.jednoducho nevysvetlis.ale inac nie su zly len jednoducho su veci co robia po svojom
1. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz
ozik, dnes je den deti. do minuleho roku som vzdy dostavala od nasich darky este jaaa :grinning:
alebo si svokry a mamy myslia, ze si tym tie vnucence kupia. ze tpou sladkou chutou docielia, ze ich bude mat rado to male
1. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz
skor si myslim ze sa riadia vetou co je chutne je aj zdrave :frowning2:
1. jún 2010 o 12:04  • Odpovedz
@mukky aku izbu malujete teraz?
ty prezijes den len na ovoci? a kde su obilniny a pod.? :slight_smile:
1. jún 2010 o 12:04  • Odpovedz
idem , pridem
1. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz
aj ja idem a tiez pridem :grinning:
1. jún 2010 o 12:06  • Odpovedz
@lenka_66 nam sa stalo jedine v chorvatsku to ze pani domáca dala malemu keks s cokoladovou plnkou :grinning: ale som sa zhrozila ale mm ze to asi len olizol lebo s tym behal a mal ho celý v rucke :grinning: som penila,ale moja chyba,som ho nemala nechat ani sekundu s nimi :grinning:
ale som normalne tusila ze asi mu nieco daju :grinning: ,ale pritom ked mali figy sa ma pytali co to malý moze tak nechápem...

a raz mu moja baka dala knedlík :grinning: ,taku asi polku tak uz som to tgak nechala,lebo bola stastna ze mohla mu daco strcit do ruky a ze papa :grinning:

inak sme nic ine nemali..jaj a este mama mu raz dala asi par lyziciek z bieleho jogurtu co je ale dole to sladké :angry: ,si toho vypocula potom :grinning:
1. jún 2010 o 12:06  • Odpovedz
@leelo este stále detsku,ale druhy nater :grinning: ,lebo mm nemal cas a dnes uz ma volno..no volno,stale niekde lieta a vybavuje..a vecer ide po vrtacku,ide do 3 izieb namontovať garniže-teda nie uz tie take klasicke ale také tycky

v opbavacke su vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetky hracky a uz to kasleme,pockame kym sa dokonci ta izbicka,nema zmysel odkladat ten bordel :grinning: ,ale som z toho na prásky a mm tiež :grinning:
1. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz
v obývacke,pisem ako tatar sa ponahlam kym malý neujde zo stolicky :grinning:
1. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz
@mukky no tieto malovacky, pokial clovek zostava v tom byte, navyse s babom, su o drzku. este aj pekne pocasie vam vyslo, nemozete sa ist poriadne vyvetrat ani
1. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz
kurňa som mala na zemi kávu v tých bojobých podmienkach a jasne ze som stupila na pohar a celu ju rozliala na zemi :angry: .este ze nemám koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz
@leelo sa vetrá uz pár dní,mám okno normálne otvorené a izbu zavretu a ni dnu neprsí,stale tak dobre prsalo iným smerom :grinning: ,ale na vecer otváram len vetracku alebo ked ideme prec,inak je dokorán
1. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.