• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
U nas je konecne pekne a teplo :dizzy_face:
drobcek spinka .
Noc bola v pohode ,k dedine sa voda nedostala nastastie .
2. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz
a chatkovu oblast zatopilo?
2. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz
chatky hej ,lebo su vacsinou nedaleko vody :unamused:
2. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz
dokelu. na to sa nemyslelo, ked sa stavala priehrada - ze sa bude niekedy aj vypustat...

zajtra rano cestujeme, nemam nic zbalene. a maly nie a nie spat!
2. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz
Na vypustanie su plany ,ktore treb dodrziavat .Vypusta sa cca kazde tri mesiace sa mi zda a teraz bol nudzovy stav kvoli dazdu .Lepsie ,ze sa cosi vypustilo akoby sa mala pretrhnut a bolo by to ovela horsie .Ale taketo problemy ma kazd jedna priehrada a kazda oblast s riekou
2. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz
@zuziiiicek17 presne tak - kazda priehrada sa vypusta, o tom to je. ale preco dovolili ludom postavit si chatky tak blizko? aby o ne prisli kazdy rok?
2. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz
tu som leelo
2. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz
Preco to dovolili ? Leelo ,a nemyslis si ,ze je breh rieky rizikove miesto ? Mne by to teda doplo ,ze ju moze hocikedy zaplavit .Napr mukky ma chatu vraj o cosi vyssie ,cize im zaplavi len trochu ,ale niekto si postavi chatu tak mze je akurat na brehu .Kysak je lukrativna oblast pre chaty a nikto si nebude stavat niekde v lese ,ked moze byt blizko vody .Je na kazdeho uvazeni ,kde si ju postavia .Obec ,alebo teda spravca priehrady nie je s nimi povinny nic riesit .
@vevusiatko ahhhhoj :slight_smile:
2. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz
2. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz
@vevusiatko co nove ? ako ste sa vyspinkali s malou ?
2. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ja viem. len oni tie povolenia vydavali. ludia nedomyslia vsetko
2. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz
@vevusiatko no ze sa aj ukazes. co draganka? haja? frajer sa uz odstahoval? rozisli sa? :wink:
2. jún 2010 o 11:54  • Odpovedz
dnes sme spali do pol 10
Draganka teraz beha po izbe vyzliekla si pancuchy dala dole plienku a je naha ....svoju plienku odhodila do kosa ze ble a zobrala cistu a dava ju svojmu hrosikovi co dostala k MDD :grinning: :grinning: :grinning: takze tak :D

@leelo hej frajer jej odisiel zajtra ideme k nim asi :slight_smile:
2. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz
No to ano ,ale na Slovensku je to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz
@vevusiatko ja len sledujem, dokedy to tu draganku so sucasnym chlapom bude bavit... :slight_smile:
do pol10 je super, my do 8, ale rozbita som totalne. a to vstaval maly len o 4.00. asi to pocko ma nici.
v ba je pekne?
2. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz
@leelo u nas este stale prsi snad poobede alebo vecer sa vycasi....snad
2. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz
mne sa prave zobudil drobec . Ja som nejaka unavena...este cem hajiiiiii
2. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz
zuzi, ked spi, tak kasli na kona a spi s nim. co by som ja dala za to, keby spal moj drobec v postielke
2. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz
Miško spi so mnou v posteli a dokonca som aj planovala s nim spat ,ale nejak som nevedela zaspat .JA neviem velmi spat cez den .To musim byt rozbita ako ciganska hracka ,aby som zaspala
2. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz
no mne by bolo jedno, nech B spi aj v posteli mojej, tak ako v noci. ale cez den on len v satke alebo vonku v kociku. pri tom ja spat nemozem :slight_smile:
2. jún 2010 o 12:17  • Odpovedz
No tak to je blbe veru ,ale tak zase Miško je strasny mliekofil .Obcas musi spinkat s cici v puse :confounded:
2. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz
No tak sme boli asi tristo razy hore :unamused: Vstal o 6 tej. Tri hodiny sme boli u doktorky. Pôvodne som chcela ísť k alergologičke. No bola som v tom že dnes je štvrtok ..... alergiologička je tu v meste len štvrtok .... aká fasa že je streda. Ale lieky nám predpísala aj pediatrička.
2. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz
Ale čo ma na tom sere najviac je ž malý ma brutal oslabenú imunnitu. Chrchlal jak keby ho za to platili. Behal po všetkých čakárnach. A líce ma rozdriapané a infikované - ešte že všetko ocapal a potom si pocapal po kscihte :frowning2:(((((
2. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz
@vinifera to ti verim mas to tazke ale ja tiez verim, ze to prejde coskoro par krat more , teraz uz ani to moe nie je take drahe vy nepotrebujete more v lete skus v semtembri last minute najst a ziober mamu alebo niekhoo kto ti aj postrazi maleho...prechadzky mu pomozu isto aj na dychanie :wink:
2. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz
vini, fakt, ved vam stacu jun al.september. alebo oboje.
vyberte sa autom do puly na istriu. zachvilu ste tam. a presne, zober mamu alebo svokru
2. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz
alebo stella maris na istrii - to je take detickami vyhladavane letovisko
2. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz
Dobré ráno :confused:
My sme dnes potiahli rekord do 14:30. Síce drobec išiel spať až okolo pol noci, ale ajtak :confused:
Som vstala a že pol tretej. Teraz rýchlo krmim drobčeka so špenátom a zemiačikmi.
Ani hajať ho dnes už poobede nedám.....
2. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz
čaute,ani neviem či ste niečo popísali,už finišujeme s detskou izbičkou a S konečne zaspal,mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tešíííím sa jej veľmi :sweat_smile: ,neskor nakuknem
2. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz
@mukky ahoj :slight_smile:
Určite je izbička krásna, (ak sa ti bude chcieť prihod foto, nech sa pokocháme :dizzy_face: )
A už je tam úplne všetko? A akože odteraz bude Savierko spávať tam sám, alebo to ešte nie?
2. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz
Ahojte baby mozno si pamatate za ja vam sem obcas nakuknem... nie moc casto lebo mam pocit ze vy sa tu uz ako-tak poznate a ja nikdy nie som v obraze :grinning:
Ale chcem sa spytat nikol vidim ze aj vy dlllho spinkate - my teda nie az tak dlho ale mame "problem" potom s papanim... ako to robite vy? Lebo my ked vstaneme okolo 10-tej mame este len ranajky (aj to moc neje ked sa zobudi) potom jogurt s ovocim a Lilu ide znova spinkat. Spi tak 2,5 aj 3 hodky niekedy a ked sa zobudi moc jej nechuti takze dost neskoro "obeduje". Potom stihame este tak max. 1 jedlo (ale to len fakt drobnost lebo je napapana) a vecer len mliecko pred spanim... no a to je dost malo sa mi zda.
2. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.