Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
2. jún 2010

U nas je konecne pekne a teplo 😵
drobcek spinka .
Noc bola v pohode ,k dedine sa voda nedostala nastastie .

leelo
2. jún 2010

a chatkovu oblast zatopilo?

zuziiiicek17
2. jún 2010

chatky hej ,lebo su vacsinou nedaleko vody 😒

leelo
2. jún 2010

dokelu. na to sa nemyslelo, ked sa stavala priehrada - ze sa bude niekedy aj vypustat...

zajtra rano cestujeme, nemam nic zbalene. a maly nie a nie spat!

zuziiiicek17
2. jún 2010

Na vypustanie su plany ,ktore treb dodrziavat .Vypusta sa cca kazde tri mesiace sa mi zda a teraz bol nudzovy stav kvoli dazdu .Lepsie ,ze sa cosi vypustilo akoby sa mala pretrhnut a bolo by to ovela horsie .Ale taketo problemy ma kazd jedna priehrada a kazda oblast s riekou

leelo
2. jún 2010

@zuziiiicek17 presne tak - kazda priehrada sa vypusta, o tom to je. ale preco dovolili ludom postavit si chatky tak blizko? aby o ne prisli kazdy rok?

vevusiatko
2. jún 2010

tu som leelo

zuziiiicek17
2. jún 2010

Preco to dovolili ? Leelo ,a nemyslis si ,ze je breh rieky rizikove miesto ? Mne by to teda doplo ,ze ju moze hocikedy zaplavit .Napr mukky ma chatu vraj o cosi vyssie ,cize im zaplavi len trochu ,ale niekto si postavi chatu tak mze je akurat na brehu .Kysak je lukrativna oblast pre chaty a nikto si nebude stavat niekde v lese ,ked moze byt blizko vody .Je na kazdeho uvazeni ,kde si ju postavia .Obec ,alebo teda spravca priehrady nie je s nimi povinny nic riesit .
@vevusiatko ahhhhoj 🙂

vevusiatko
2. jún 2010

@zuziiiicek17 ahoj moja

zuziiiicek17
2. jún 2010

@vevusiatko co nove ? ako ste sa vyspinkali s malou ?

leelo
2. jún 2010

@zuziiiicek17 ja viem. len oni tie povolenia vydavali. ludia nedomyslia vsetko

leelo
2. jún 2010

@vevusiatko no ze sa aj ukazes. co draganka? haja? frajer sa uz odstahoval? rozisli sa? 😉

vevusiatko
2. jún 2010

dnes sme spali do pol 10
Draganka teraz beha po izbe vyzliekla si pancuchy dala dole plienku a je naha ....svoju plienku odhodila do kosa ze ble a zobrala cistu a dava ju svojmu hrosikovi co dostala k MDD 😀 😀 😀 takze tak :D

@leelo hej frajer jej odisiel zajtra ideme k nim asi 🙂

zuziiiicek17
2. jún 2010

No to ano ,ale na Slovensku je to tak 😝

leelo
2. jún 2010

@vevusiatko ja len sledujem, dokedy to tu draganku so sucasnym chlapom bude bavit... 🙂
do pol10 je super, my do 8, ale rozbita som totalne. a to vstaval maly len o 4.00. asi to pocko ma nici.
v ba je pekne?

vevusiatko
2. jún 2010

@leelo u nas este stale prsi snad poobede alebo vecer sa vycasi....snad

zuziiiicek17
2. jún 2010

mne sa prave zobudil drobec . Ja som nejaka unavena...este cem hajiiiiii

leelo
2. jún 2010

zuzi, ked spi, tak kasli na kona a spi s nim. co by som ja dala za to, keby spal moj drobec v postielke

zuziiiicek17
2. jún 2010

Miško spi so mnou v posteli a dokonca som aj planovala s nim spat ,ale nejak som nevedela zaspat .JA neviem velmi spat cez den .To musim byt rozbita ako ciganska hracka ,aby som zaspala

leelo
2. jún 2010

no mne by bolo jedno, nech B spi aj v posteli mojej, tak ako v noci. ale cez den on len v satke alebo vonku v kociku. pri tom ja spat nemozem 🙂

zuziiiicek17
2. jún 2010

No tak to je blbe veru ,ale tak zase Miško je strasny mliekofil .Obcas musi spinkat s cici v puse 😖

vinifera
2. jún 2010

No tak sme boli asi tristo razy hore 😒 Vstal o 6 tej. Tri hodiny sme boli u doktorky. Pôvodne som chcela ísť k alergologičke. No bola som v tom že dnes je štvrtok ..... alergiologička je tu v meste len štvrtok .... aká fasa že je streda. Ale lieky nám predpísala aj pediatrička.

vinifera
2. jún 2010

Ale čo ma na tom sere najviac je ž malý ma brutal oslabenú imunnitu. Chrchlal jak keby ho za to platili. Behal po všetkých čakárnach. A líce ma rozdriapané a infikované - ešte že všetko ocapal a potom si pocapal po kscihte ☹(((((

vevusiatko
2. jún 2010

@vinifera to ti verim mas to tazke ale ja tiez verim, ze to prejde coskoro par krat more , teraz uz ani to moe nie je take drahe vy nepotrebujete more v lete skus v semtembri last minute najst a ziober mamu alebo niekhoo kto ti aj postrazi maleho...prechadzky mu pomozu isto aj na dychanie 😉

leelo
2. jún 2010

vini, fakt, ved vam stacu jun al.september. alebo oboje.
vyberte sa autom do puly na istriu. zachvilu ste tam. a presne, zober mamu alebo svokru

leelo
2. jún 2010

alebo stella maris na istrii - to je take detickami vyhladavane letovisko

nikollette
2. jún 2010

Dobré ráno 😕
My sme dnes potiahli rekord do 14:30. Síce drobec išiel spať až okolo pol noci, ale ajtak 😕
Som vstala a že pol tretej. Teraz rýchlo krmim drobčeka so špenátom a zemiačikmi.
Ani hajať ho dnes už poobede nedám.....

mukky
2. jún 2010

čaute,ani neviem či ste niečo popísali,už finišujeme s detskou izbičkou a S konečne zaspal,mám dosť 😝 ale tešíííím sa jej veľmi 😅 ,neskor nakuknem

nikollette
2. jún 2010

@mukky ahoj 🙂
Určite je izbička krásna, (ak sa ti bude chcieť prihod foto, nech sa pokocháme 😵 )
A už je tam úplne všetko? A akože odteraz bude Savierko spávať tam sám, alebo to ešte nie?

maatkka
2. jún 2010

Ahojte baby mozno si pamatate za ja vam sem obcas nakuknem... nie moc casto lebo mam pocit ze vy sa tu uz ako-tak poznate a ja nikdy nie som v obraze 😀
Ale chcem sa spytat nikol vidim ze aj vy dlllho spinkate - my teda nie az tak dlho ale mame "problem" potom s papanim... ako to robite vy? Lebo my ked vstaneme okolo 10-tej mame este len ranajky (aj to moc neje ked sa zobudi) potom jogurt s ovocim a Lilu ide znova spinkat. Spi tak 2,5 aj 3 hodky niekedy a ked sa zobudi moc jej nechuti takze dost neskoro "obeduje". Potom stihame este tak max. 1 jedlo (ale to len fakt drobnost lebo je napapana) a vecer len mliecko pred spanim... no a to je dost malo sa mi zda.