Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
3. jún 2010

U nás hlásili od víkendu oteplenie 😕

zuziiiicek17
3. jún 2010

vikend ma byt pekny ,ale potom ma vraj zase prsat 😒

nikollette
3. jún 2010

Hm... že okolo 26C má konečne byť 😵
Inak čo robíte? Mne malý hajá, ja pozerám Ordináciu.

zuziiiicek17
3. jún 2010

JA pozeram panelak ,drobec spi ,teda drrieme 😒 dnes mi strasne zerie nervy 😔 nemozem ist ani na zachod sama 😔

vinifera
3. jún 2010

Ahojte. Teda Zuzka to tam máš katastrofu ..... ☹((
Mojej kamoške dnes bolo dosť nafigu. Tak ju odviezli do nemocnice. 😒 Tak som bola nakojiť jej krpca. Prvý krát vymýšlal. Hral sa mi s vlasmi a rukami. Druhý krát už aj pocucal. No a našťastie kamoška už je doma. 😉

nikollette
3. jún 2010

Idem ja do vane......

zuziiiicek17
3. jún 2010

No to teda mam 😒
HM,a ake to je kojit ine dieta ?? 😅
Asi idem hajat ,mna dnes droobec vystavil totalne 😖

mukky
3. jún 2010

caute,co nového?

lenka_66
3. jún 2010

caute,co nového?

lenka_66
3. jún 2010

nikde nikoho 😕
idem varit na zajtra lebo v poslednej dobe ani prdnut nestiham 😠

vinifera
3. jún 2010

@zuziiiicek17 on je hlavne naučený že kamoška má ešte vela mlieka (má niečo viac ako 4 mesiace) A ja mám už len tak menej - ako dezert malému. Takže u nej dva krát potiahne a už mu to strieka. A u mna ked chce tak musí ťahať stále. A to ho rozčulovalo. Lebo dva razy potiahol a nič nestriekalo 😝 Tak sa rozčuloval a kusal. Ale čosi pocucal. Tak aspon nebol o hlade a smade kým ju pustili z nemocnice.
Inak mukky a lenka ste napísali totožný príspevok len s rozdielom 1 minúty 😀

nikollette
4. jún 2010

Kuk, hlási sa nočná sova....

nikollette
4. jún 2010

Asi tu už nik nebude čo..... 😅

zuziiiicek17
4. jún 2010

bre rano 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 cem spat este a toto cudo nechcel,Rozkopava hracky v postielke a reve 😝 ja uz mam dost fakt . 😖

vinifera
4. jún 2010

Zuzik aj mne dnes vstával o 7 mej. A to ešte o pol jedenástej nespal ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

ja som vvcesara isla skoro spat ,ale ja aj keby som isla spat o siedmej tak mi chyba ranny spanok 😖 ja som kedysi bola doobedny spachtos

leelo
4. jún 2010

caute. som zase v rodnej zemi.
niki, z teba sa stava nocny vtak. a ako naschval - lietas tu sama 😉
zuzi, ako zaplavy. nemam vsetko docitane, asi si pisala. idem citkat.
inak cesta super - maly vela spal, tak sme dupli na plyn. s aklimatizaciou nema zatial ziaden problem, v noci spal krasne.vlastne sme kojili len raz. budil ho ten dazd padajuci na stresne okna, ale vzdy ma len chytil za tvar, ja som ho pohladkala po rucicke a uz spal. inak v noci prsalo asi 100x ☹ kedy to prestane? esteze sme taka zufala rovina a nemame tu nic, ziadnu rieku, len polia.
pekny den vsetkym!

zuziiiicek17
4. jún 2010

@leelo u nas staaaaaaaaaaaale leje.zeleznicne kolaje podmilo ,cize nechodia poriadne vlaky 😖 ☹ zajtra som chcela ist do mesta ,ale asi sa tam nedostaneme 😔

leelo
4. jún 2010

@zuziiiicek17 sialene toto! predstav si, ze by si sa nedostala z ciech domov. stacilo ist o tyzden neskor 😒
mam pustenu ta3, ale len bez zvuku, maly spi. je to desne. a stale prsi! a vraj po medardovi ma znovu nastat obd.dazdov

zuziiiicek17
4. jún 2010

na fb na nasttenke mam aj fotky a video 😢

leelo
4. jún 2010

prave to kukam

zuziiiicek17
4. jún 2010

@lenka_66 prajem ti vseeeeeeeeeeeeeeetucko naj meninkam ,aby ta manzel posluchal a aby Marek pekne rastol a robil ti radost 😵

zuziiiicek17
4. jún 2010

@leelo moja babka si taku vodu nepamata obec za cely svoj zivot 😢

lenka_66
4. jún 2010

caute ,
vini priznam sa dobrovolne ja som copy prispevok od mukky 😉

zuzi , dakujeeeeeeeem.
pozerala som ale len tak na rychlo tu druzstevnu POD hornadom. 😠 .svokrovci maju tiez za domom potok 😠 😠 😠

zuziiiicek17
4. jún 2010

no tak to si fakt vystihla s tou druzstevnou Pod Hornadom 😅 😔 a teraz o 13.00 budu zase vypustat Ružín 😔 takze dalsia velka voda

leelo
4. jún 2010

mila lenka, blahozelam k meninam! nech ste zdrava a stastna rodina 🙂

zuziiiicek17
4. jún 2010

kolaje z druzstevnej do kysaku

zuziiiicek17
4. jún 2010

Baby ,moj Mišulo spi od 9.00 😕 😕 😕 waaaaau ,keby som vedela ,tak by som sla spat s nim,ale ja tapa som zase nesla .

lenka_66
4. jún 2010

leelo, dik

zuzi , u mna to nehrozi.akonahle si lahnem marek sa zobudi .

mukky
4. jún 2010

caute,
malý papá v stoličke,tak som nakukla,co je nového,aj u nás stále leje 😔,ale vcera aj dnes boli segra s neterkou tak super,aspon sa deti pohrali,vybláznili,nedávno odišli