Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. jún 2010

asi aj svokrovci maju zatopenú záhradu,nevieme,nedá sa tam dostať..v pivnici je voda isto,ale nič tam nemaju a dalej nevieme,este taká situácia nebola..

lenka_66
4. jún 2010

mukky , aj u nas leje 😠 😠 .takto ti totalne fazulu vyplavi

adal ,kde si??????????? cakam

mukky
4. jún 2010

@lenka_66 😀 😝 😔

lenka_66
4. jún 2010

mukky zatolipo mi hlavu .nechapem

mukky
4. jún 2010

@lenka_66 čo? 😕

lenka_66
4. jún 2010

jaaj zatopilo ...
prcic marek mi tu postlacal kadeco .musim asi citat co pisem normal mi preskakuje kurzor .a mozno nie len on 😀

mukky
4. jún 2010

ako dobre že sme nedávno dali urobiť plastové okná,pred tým ked prsalo len jeden den poriadne tak boli steny mokré 🙄

mukky
4. jún 2010

@lenka_66 aj tak nechápem čo si písala s tou hlavou..

zuziiiicek17
4. jún 2010

@mukky 😔 ja som tii vravela ,ze zatopi 😔
Chcela som ist zajtra do Galerky s malym ,lebo je tam den deti ,ale nedostanem sa tam 😒

zuziiiicek17
4. jún 2010

ideme obedovat 😵

mukky
4. jún 2010

@zuziiiicek17 no neviem či zatopilo,ale ak nie chatu tak záhradu asi hej..nevieme,nedá sa tam dostať ved vieš..

lenka_66
4. jún 2010

mukky , nechaj tak .akosi som dne s total mimo.idem vyzrat chladnicku . no aj dieta vstalo. ze 30 minut staci 😠

mukky
4. jún 2010

ja tiež musím ísť,malý už vyšiel zo stoličky,ideme sa pohrať,niečo rýchlo popratám a dám ho spinkať..
včera som ani nemohla dať prať,také išla podvečer špinavá voda,a večer detto,.kupali sme sa v takej 😝

zuziiiicek17
4. jún 2010

Mne maleho zobudili zvony o 12.00 ,cize pospinkal 3hodky ...wwow,nezvyk .Teraz spapkal brokolicku so zemiakmi a hra sa

nikollette
4. jún 2010

AHojte..
Malý je chorý. Kašle, má soplík... Tak mu dávam hedelix na kašel, kvapky do nošteka, a vitamín C (cebion) snád to raz dva prejde ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

@nikollette neboj zajtra alebo pozajtra uz bude fit 😉

nikollette
4. jún 2010

Malý spapal trošičku príkrmu, (preto teraz moc nechce, lebo je choručký ☹ ) ja som si urobila kávu, malý sedí v stoličke,pri mne a pozeráme knižku...

nikollette
4. jún 2010

Zuzi dík 😵 😵 😵
Nechcela som s ním hned utekať k dokine, lebo naša je taká že aj tak nepredpíše ATB hneď (čo je dobre) určite by dala to isté čomu dávam aj teraz (Hedelix na kašel a kvapky do nošteka, a Cebion) všetko volne predajné bez predpisu.... Odporučila by veľa tekutín a bolo by. Tak snáď mu to prejde 😉

zuziiiicek17
4. jún 2010

My sedime v kuchyni a hrame sa trosku .MAly sa zlosti trochu ,ale neva ,dnes spal tri hodky ,dnes sa na neho nehnevam 😵

zuziiiicek17
4. jún 2010

MAs pravdu ,nic by ti nove nepovedala 😉 u vas je ako vonku ? u nas prsi uz len trochu

nikollette
4. jún 2010

U nás neprší, ale slnko nikde, a je tak zatiahnuto 😒

zuziiiicek17
4. jún 2010

Trochu ma mrzi ,ze musime sediet doma .Nebavi ma to tu uz 😖 a drobca tiez nie .Mozno pojdeme potom ku kamoske alebo tak

nikollette
4. jún 2010

Aj mňa ☹
A teraz ked by sme už aj išli na chvílu aspon, malý je chorý ☹

nikollette
4. jún 2010

Teraz sa cítim ako Mukky 😅
Pijem studenú kávu, malý mi sedí v stoličke a tam si pozerá knižku. (čo je u nás nezvyk, mi v stoličke iba papáme 😅 )

zuziiiicek17
4. jún 2010

wow ,ono neprsiiiii 😵 uz by nemuselo

nikollette
4. jún 2010

My si s malým kreslíme 🙂

maatkka
4. jún 2010

Ahojte baby tak u nas je krasne 🙂 Neprsi uz od rana a svieti slniecko 🙂 Lilu sa prave zobudila ideme sa napapat a letiiime von 🙂

maatkka
4. jún 2010

Aaa nikol skore uzdravenie...

maatkka
4. jún 2010

...drobcekovi... som myslela