• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@zuziiiicek17 dufam ze ste v poriadku :frowning2:
5. jún 2010 o 02:16  • Odpovedz
5. jún 2010 o 02:17  • Odpovedz
normalne sa budem bat spat v noci a cakat ze zacnu hucat sireny :frowning2: ako u zuzicek o polnoci
5. jún 2010 o 02:18  • Odpovedz
@mukky aspoň že tak, že vy budete ok, ale je to des ...
5. jún 2010 o 02:19  • Odpovedz
@mama.wolfka veru je...si predstav teraz by si musela odist aj s malym niekde iba s par vecami a celu noc rozmyslat ci sa budes mat kde vratit a to si neviem predstavit ked nahodou nejaka mamicka zacne rodit a cesty su neprejazdne
5. jún 2010 o 02:21  • Odpovedz
http://korzar.sme.sk/c/5408216/kosice-cakali-vlnu-na-hornade-evakuovali-ludi.html
dufam ze uz nic nebudu aktualizovat ,ze sa nic nestane zle
5. jún 2010 o 02:24  • Odpovedz
inak sa cudujem tym ludom na moste,ja by som tam nesla...
5. jún 2010 o 02:25  • Odpovedz
idem si lahnut,papa
5. jún 2010 o 02:28  • Odpovedz
@mukky strašné si to len predstaviť ... chudáci tí ľudia tam
tiež som pi.... na tých ľudí, ohrozujú nielen seba, ale ak by sa im niečo stalo, tak aj záchranárov a úplne zbytočne, sú to hlupáci
dobrúúú
5. jún 2010 o 02:40  • Odpovedz
mukky nastastie sa nic vazne nestalo ...teda pokial viem .uz boli aj take scenare ze zlomilo most na anicke
misko ma zobudil o 5.10 !!! :angry: skoro ma trrafilo
5. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz
Jeeej baby vy ste toho este v noci "nakecali" vy nocne sovy... Idem vas docitat. Viem ze ste este riesili tie povodne... Ja nemozem na to ine napisat ako strasneee nieco!!! :frowning2: Ja si to vzdy az ked to na vlastne oci - v spravach - vidim uvedomim az tak do dosledkov kedze u nas siroko daleko ziadna voda nic. A vcera absolutne neprsalo slnko svietilo cely den... a dneska vonku krasne teplucko. Tak snad sa to uz naozaj zlepsi na celom uzemi SR... Je mi strasne strasne strasne luto vsetkych ludi ktorych sa to tyka :cry: Je to smutne...
Inak my sme mali tiez prisernu noc :frowning2: Mala ju celu prekaslala preplakala a prezvracala :frowning2: Neviem ci kaslala preto ze jej bolo na vracanie alebo vracala z toho kasla... Zaspinkala uplne unavena az rano o piatej... a zobudila sa o deviatej a... nic :confused: Beha tu vymysla smeje sa keca... Som z toho pako...
5. jún 2010 o 09:50  • Odpovedz
Dobre raano baby... ! :slight_smile: mne sa vcera ten telefon naozaj vybil ...tak docitavam na PC diik za rady, my sme choriiii mna tiez zacalo skrabat v krku mala kasle a konecne teplo to je nespravodlivee :angry: a som total nevyspata asi 25 krat som musela vstavat k malej. Tie povodne to je hrozneee ! A tolko sa o tom pise ze mne sa snivalo o privalovej vlne :grinning: a pritom tu ziadna zaplava.
@janac1974 ked ti maly vstava o deviatej kedy ho potom ulozis spat? Lebo mne ked tak neskoro vstava tak s tym mam potom problem niekedy ani vobec cez den nezaspi.
zuziiiicek17 neboj niesi najmladsia :wink:
5. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz
@bashenka tak teda nie som :slight_smile: si sa poponahlala este viac ako ja :slight_smile: teda o dost
Mne sa misko nejak umudril ci co ....on spi uz dva a pol hodiny :confused: :confused: :confused: aj vcera spinkal dlho od deviatej do dvanastej :sweat_smile: to je aky super pociiiit :dizzy_face:
5. jún 2010 o 11:31  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ono sa to skor pritrafilo ako by som sa ponahlala :sweat_smile: ...ale teraz by som chcela este jedno :grinning: ... a maly ti kedy vstava ked ide haji o deviatej? Ja som malu teraz ulozila. Ona len vstala o tej deviatej.
5. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz
Dobré ránko....
5. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz
Dočítané nemám....
Asi až večer.. ideme na dvor, a potom asi do NC do BA...
pekný dník zatial :slight_smile:
5. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz
Tak baby Lilu spava tak od 20.-21.h. do rana do cca 9.-10. h. vkuse :grinning: Cez den potiahne aj tri hodiny vacsinou. So spinkanim (ako jednou z mala veci) sme nikdy nemali problem. Uz v porodnici (boli sme tam viac ako 2 mesiace) ju volali Sipkova Ruzenka...
Ja chodim spavat okolo 22.-23. h. a spim az kym sa nezobudi takze cez den by som uz urcite nezaspala. Ja som zvedava ako si zase zvyknem na ranne vstavanie do roboty :grinning:
Teraz uz dlhsie spi lebo tato noc bola hrozna ako som uz pisala vyssie... ale (klop-klop-klop) zatial vyzera byt o.k. Teplotu nemala vobec a uz jej nic nie je takze sa mozno nakoniec dnes aj bude robit ta grilparty :grinning: a zajtra snaaaad aj ZOO bude... :slight_smile:
5. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz
Nikol aj vy uz ste fit ked sa flakate? :grinning:
Vsetkym malym marodom prajem skore uzdravenie!!!
5. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz
booozinku tak toto ja zavidim :sweat_smile: ... moja ked spi okolo obeda len 2 hodky tak mozem zabudnut na to ze mi zaspi vecer tak rychlo... trva to najmenej hodinu... teraz uz spi hodinu a stvrt a pojdem ju za chvilu asi aj zobudit aj ked to asi nerobim dobre ale ona by vecer nezaspala neviem odkial ma tolko energie
5. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz
Bashenka ja malu strasne nerada budim lebo je potom dlho uplne otapena - je mi jej az luto ked musime vstavat k dr. alebo tak.
Inak ona od malilinka zaspavala tak ze som ju polozila do postielky a odisla a ona hajiii. Ked som citala take tie veci ze pre dieta je dobre ked spava s rodicmi v posteli az mi to bolo luto niekedy lebo ked som chcela aby spala pri nas tak nemohla zaspat - sme jej zavadzali asi... stale sa budila a v postielke pekne spinka. Ale inak je to maznosko a cez den potrebuje nasu blizkost :dizzy_face:
5. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz
ahojte baby,musela som vas prist kuknut,co nove...
mukky,zuziiicek17 :slight_smile: som rada,ze sa v noci nic vazne neudialo a modlim sa,aby uz prestalo
prsat,aby bol pokoj...
maly haja a ked sa zobudi,ideme do PD k mm rodicom...na gulas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bashenka,maly vstava rano okolo 9tej,potom sa musi vyjasit vonku,aby mi zaspal aspon okolo
13tej,aj to ma niekedy problem zaspat a uspavam ho hodinu,niekedy..vcera zaspal az o 14tej...
aj on ma vela energie,skace,beha,vylieza vsade...vecer tiez dlho uspavam
5. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz
No sak toto... tiez ju nerada budim ale tak co narobim ona by spala potom aj do 4-tej poobede ale tak to si potom mozem piiiskat v noci lebo by som s nou bola do 12-tej hore... na jednej strane chcem aby mala este poobedny spanok ale ako to urobit? ...v skolke tiez bude musiet spat. Nechcem ju budit ale som troska nutena. A na druhej strane ked vstane okolo desiatej rano tak to ju spat nedavam na obed az vecer okolo pol osmej a to zaspi uplne krasne do 5-10min ... a kazdy den mam dilemu ci ju mam dat spat alebo nie lebo zas sa budeme obidve vecer trapit ... ale tak teraz som ju nechala troska ked je chorucka :sweat_smile: uvidim co to da vecer snad zo mna nevystavi posledne sily :slight_smile:
5. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz
caute,som myslela ze tu nikto nebude :confused: ,idem dočítať
5. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz
no nič,dočítam vas neskor,este mam horucu polievku tak idem rychlo maleho ulozit,dnes vstal krásne,7.45 :sweat_smile: ,ja som potom este 2 hodky podriemkávala a chlapi sa jašili

teraz som nedávno dopratala a dovarila a este mi treba prať a pratať dosť :confounded:
mm robí malému poličku do detskej
5. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz
Som sa rozhodla ze kym sa krpcek zobudi idem vycistit akvarko... tak drzte palce nech nevytopim susedov :wink:
5. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz
Netrebalo ani budit tak som rada :grinning: Idem sa ja venovat za chvilu mi aj tak dojde polovicka z roboty tak sa majte krasne a uzite si slniecka kym ho mame :wink:
5. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz
AHojte, nedávno sme dorazili...
Boli sme v BA v Eurovei (ale tam sme nič nekupili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) mne je to miesto max nesympatické... Odtial sme išli radsej do Avionu, len tak sa potúlať a do Hypernovi...
Boli sme na Obcodnej, v Starom meste, na zmrzke, 2x v mekáči :confused: Pri Dunaji v podniku..Na prechádzke a tak.....
Nič sme ale okrem potravín nekupovali...
Iba ja farbu na hlavu v DMke jedna bola potom zdarma, to až pri pokladni mi povedala, nech si idem pre dalsiu co je zdarma, a nejaké sprcháče, a šampóny...
Malému iba takú velkú Dino kresliacu tabulu, kde sa kresli fixou a potom sa to dá utrieť...a dino magnetky sú k tomu... A jedno bodynko v CaA... Inak nič.... Ale dobre bolo :slight_smile:
V starom meste bola predvolebná kampan, zadara kofola, balony malým a tak :slight_smile: aj tam sme boli...
Povozil sa na autíčku aj na vláčiku v NC....
POtom na zákusku sme boli ešte v meste........ A z avionu sme išli domov....

Zajtra zase do DS chceme ísť :slight_smile:

Neskôr vás dočítam :wink:
5. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz
Aojky
@nikollette ,tak to stze mali pekny den :slight_smile: maly je v poho uz ?

Mna teraz taaaaaaaaaak na*ebala jeden B L B tu na konovi .Zalozil temu proti adminom ,ze ako cenzuruju atd naco som mu napisala ,ze ked sa mu tu nepaci tak nech odide .A on ,ze mam pravdu ,lebo s takymi kravami ako som ja zbytocne zabijat cas!
Adminka zamkla temu ,a ja mu ip pisat nebudem ,ale mam sto chuti ho poslat dpc
5. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz
Kašle stále, ale zase ani vnutri doma to nie je bohvie čo.. Aspon sa nadýchal čerstvého vzduchu, a bolo krááááááásne...
úplné leto :wink:
Dunaj je strašne vysoko :confused:
5. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz
ahojte,
zuzi , ser nanho.nezasluzi si ani kusok tvojej energie .

inac marek nechcel spat tak sme sa sli previezt aby spal. zasli sme kuk okolie .no des a hruza sama voda :frowning2: .serfku mi v noci museli evakuovat a ziadne ze zobrat par veci ale rychlo opustit.a to bolo pri tom riadene.nechcem si predstavit ak by to bolo total surne
5. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.