Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
5. jún 2010

😎

lenka_66
5. jún 2010

idem ulozit drobca


zuziiiicek17
5. jún 2010

mne misko terraz zaspal sam bez cici 😕 😕 jemu v tycch cechach preplo ci co 😅 😀 spi tri hodiny,zaspi bez cici ...len s ty placom by mohol prestat

zuziiiicek17
5. jún 2010

niki ,perfektna siltovka 😵

nikollette
5. jún 2010

Zuzi dík 😉

nikollette
5. jún 2010

Inak aj mna začína škriabať v krku. A strašne vela známych je chorých 😕

nikollette
5. jún 2010

MP varí, ja sa tlačím maxi Milkou 😀
Všetci ludia si fotili dunaj, sranšen bol vysoko... Prístupové schody k dunaju úplne zaplavené aj stromy čo rástli viac pri brehu... úplne su skoro celé pod vodou 😒

zuziiiicek17
5. jún 2010

fuha ,no u nas je tiez tak dajak .Vcera to bolo horsie ,dnes uz klesol Hornad asi o 15 cm 😝 straaaaasne vela

lenka_66
5. jún 2010

niki , pekna rodinna idylka

nikollette
5. jún 2010

Leni 😉

Idem do vane zalahnúť, unavená som....
a potom k TV,a hajať...

Dobrú noc

vinifera
5. jún 2010

@zuziiiicek17 sa budem opakovať ale som ti to hovorila že sa malý s tým spaním polepší. Síce mu to trvalo o 3 týždne dlhšie (ale tak mali ste vačší stres ako my). Ale predsa 😉 A už bude len lepšie. Po roku ti prespí celú noc. (my teda nie - ale nás budí ten prašivý ekzém)

janac1974
5. jún 2010

ahojte,my sme prisli domov o 21 😕 oddychla som si,bolo fajn...maly sa vybehal,ale aj tak zaspal az o 22...
pridala som par fotiek...
zajtra ma byt vraj este teplejsie,tak urcite vytiahneme maly bazenik...
inak moj drobec este ani raz neprespal celu noc 😠

zuziiiicek17
6. jún 2010

@vinifera no dufam ,ze mu to vydrzi ,lebo je to uuuplna ulava 😵 ale s tou nocou pochybujem ,lebo on je mliekofil ,sa budi velakrat len na mliecko 😖 a mne tym ,ze pri tom viem spat ani extra neva,ale jasne ze by som sa lepsie vyspala bez toho .

vinifera
6. jún 2010

@zuziiiicek17 no tom som tiež už písala že nočné kojenie som zatrhla v 10. mesiaci. (lebo to bolo aj 10 x za noc) a nespal ani on ani ja. Zredukovali sme to na 2 x. Viac som nedala ani nedám 😀

zuziiiicek17
6. jún 2010

@vinifera ja neviem ci by som mala taku silnu volu 😅

mukky
6. jún 2010

caute,
malý vstal o 10.hod,uz som vedela že je chorý ked nevstal o 6.hod ☹ zatial má 37,5,urcite od mm ochorel,ten soplí este stále.. S stále chcel aby som mu držala rúčku 😔 😅
nekasle,len soplík má slabý,viac ako rok nebol chorý,pekne sa držal,tak hádam to bude len soplíkovanie a nič viac..












nikollette
6. jún 2010

AHojte...

Mukky, tak aj Svierko je choručký? ☹ tak skoré uzdravenie 😉
Náš stále kašle a soplí. Zajtra predsa len ideme k dokine. Lebo mu to vôbec neprechádza od piatku ☹ ☹ ☹
Mali sme ísť dnes do DS, do NC a tak.. Ale som povedala že nejdeme, keď malý stále nie je OK...
Teraz hajá, MP vonku kosí trávnik, ja oddychujem... Boli sme dnes už 2 hodky vonku na dvore....
Mna tiež dobre škrabe v krku 😖 😝

nikollette
6. jún 2010

Aj Chrisinko mal v noci horúčku ☹

janac1974
6. jún 2010

mukky 😢 chudacik malinky Savierko...prajem mu skore uzdravenie,zlatusikovi...
ale aj ostatnym marodikom,nech su rychlo zdravucky...
aj my mame presne taky isty kobercek ako Savierko v izbicke...s mackom pooh...teda Fifo ma v izbicke..
teraz spinka...zaspal az o 14,30...kupkal sa v bazeniku...najviac sa mu pacilo,ze moze behat bosy po travicke...
dnes papal lososa so zeleninkou,pomixovane a k tomu zem.kasu...nieco spapal,ale musela som ho zabavat

nikollette
6. jún 2010

Náš dnes nechcel skoro nič... iba pár lyžíc polievky, ale biedne ☹

janac1974
6. jún 2010

Niki ☹ aj tvoj je chorucky?chudatko male...
nechuti mu,asi ho boli hrdielko,hlavne nech pije...to poznam...moj ked bol chory,nechcel ani pit...
ani jest...strasne som bola z toho nestastna...my to mame asi rovnake s drobcami...slabi jedaci
a ked ochoreju,uz vobec nepapaju,vsak ☹

nikollette
6. jún 2010

No hej ☹
Pred mesiacom angína, týždne pred tým nejaké hnačky, a teraz toto ☹

mukky
6. jún 2010

@nikollette
@janac1974 dakujem..pred chvilou zaspal,mal 37,6,na teplotu som mu este nedala nič,ale dala som mu kvapky do nošteka a fenistil

ja rýchlo obedujem kým spí,mm siel na chatu s rodicmi,vraj katastrofa tam je,svokor mi volal..spodok myju zatopený,vsade bahno a neporiadok,chladnicka odišla a neviem čo este vsetko..
mm je ksrtný 2 detičkám a tá nasa rodinka ma chatu krasnu,novu a velku o asi 5 chát dalej a hroza..uz pred 3 týzdnami bola zatopená a to este ani nepršalo poriadne ☹ ☹ ,ked sme tam boli vtedy ako aj za zuzíček a miška pozrieť

nikollette
6. jún 2010

Strašné ☹
A že má zase pršať 😝

mukky
6. jún 2010

taký je slabučký S,ani nelietal ☹ ,ked som varila a klakla si k mraznicke ma objal a dal si hlavku na moj chrbat viac krat,anjelik moj malinký
ale papá pekne,ráno mliečko,potom detských sušienok pár som mu dala,celý tanier polievky spapal a este aj mliecko trosku a asi 3 flaše vody vypil

niki a co robí teraz chrisko?

nikollette
6. jún 2010

Písala som že hajá.
No moj asi tak 5lyžíc polievky a 40ml vodičky ☹ ☹ ☹ za celý den ☹

janac1974
6. jún 2010

Dufam,ze vam to rychlo prejde,mozno to ma len zo zubkov...nas maval sopliky,ked mu isli zubky...
aj zvysenu teplotu...vzdy som nasadila cebion,kedze mi odmieta ovocie...vtedy je aj
oslabena imunita....a kolko mate zubkov?

nikollette
6. jún 2010

12zúbkov tusím... nie je to z toho.. on hrozne kašle aj.. Aj soplík mu v kuse vyteká...

mukky
6. jún 2010

@janac1974 ja to velmi zle znášam ked je malý chorý,taká bezmocnosť a luto mi ho je,uz mi vyhrkli slzy len som sa pri nom držala.....
a vy ked ste mali laryngitídu,to si sa musela velmi bať ☹ ☹

ja som bola strasne chorlavé dieta,asi do 4 mesiacov casté horucky a anginy,zapaly priedušiek,liečenia...moj dedko to vraj znasal tazko velmi a to bol chlapisko ..som u nich byvala od narodenia asi do 4 rokov a ked som mala horucky,nesiel ani do izby,tak mu bolo luto...
pamatám ako som mala asi 4 roky a bluznila som a videla som farebné rybičky na stene 😔

mukky
6. jún 2010

@nikollette aha,som si asi nevsimla že hajá...
my máme vraj 20,mm pozeral,ja mu nasilu nechcem otvarať pusu ked nechce