Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
6. jún 2010

Nikollette ☹ hmm,tak potom asi je chorucky...musi vela pit...ponukaj stale...toto mi prizvukovali
na pohotovosti...papat nemusi,len veeeela pit...a este ovocie ak by ti chcel...vit.C je dolezity...
vraj deturence by mali vypit vyse litra tekutin denne...nas zial ani pol litra nevypije...
mukky ja som presne taka ako ty...ked je maly chory,ani jest mi nechuti,vsetko prezivam s nim...
trapim sa,ale deticky si tym musia prejst,co narobime...

nikollette
6. jún 2010

Liter????? Nás vypije tk 300ml, niekedy ani to 😢
Cebion dávam...

janac1974
6. jún 2010

laringitida...doteraz som ani netusila,ze nieco take existuje...ked mal ten zachvat,tazko dychal...
som myslela,ze zapal pluc...uz som sa videla s nim v nemocnici...aj som si veru poplakala...
ale na pohotovosti bol uzastny lekar,upokojil ma...vypisal mi sice listok na hospitalizaciu,ale iba
v pripade,keby bolo velmi zle,keby nemohol dychat...

janac1974
6. jún 2010

nikollette,moj tiez nevypije tolko vodicky,stale za nim beham s poharikom a ponukam,po glgu pijeme...
on len cistu vodicku,naucila som ho tak...dzusy ani sladke vody nechce...
a aj vodicka z polievky sa pocita...mlieko je vraj jedlo,takze to sa nerata...

mukky
6. jún 2010

večer nakuknem,pá

janac1974
6. jún 2010

maly uz vstal...ideme na dvor,opekat sa,maly sa tesi do vodicky 😅
tiez vecer nakuknem..pa

vinifera
6. jún 2010

Čaute. Som KO. Včera sme boli ešte večer s malým grilovať. Potom ešte aj u suseda grilovať. Ráno som krpca zaviezla k babke. (teda drahý zaviezol - mne sa nechcelo - spať som šla o pol jednej a malý bol hore od pol siedme) A dnes sme sa boli na motorke povoziť - ZA - PB a spať po dedinkách. Potrebovala by som dospať. Ale asi sa nepodarí 😒

nikollette
6. jún 2010

Gogove nové terárko... Dielo MP 😉
Ako terárako kupil, ale to vybavenie vo vnutri nakupil a sam spravil... Všetko som tam je 🙂
Obrovské.. Aj malý by sa tam zmestil 😅

zuziiiicek17
6. jún 2010

@lenka_66 vsetucko naj k narodeninam sa praje 😵

nikollette
6. jún 2010

Aj k piatkovým meninkám 😉

zuziiiicek17
6. jún 2010

ja som priala v aj v piatok 😝 😀

zuziiiicek17
6. jún 2010

@mukky ☹ maly nech sa skoro uzdravi ....to si ani neviem predstavit aky musel byt unaveny a slaby ,ked nelietal 😔 ale ma starostlivu mamicku a ta ho da do pucu 😉
niki ,tvoj chrisko tiez dufam bude onedlho zdravy ako buk

A my mame treti zubok 😵 a uz vidno aj stvrty.su to dolne dvojky

nikollette
6. jún 2010

Aha 😉
Leni tak všetko naj 🙂

nikollette
6. jún 2010

Zuzi paráda 😵 😵 BUdete už zúbkatý 😉 🙂

zuziiiicek17
6. jún 2010

no dufam ,ale som nahmatala aj dalsie 4horne 😖 jednotky ma uuuuplne spuchnute uz dva tyzdne a dvojky citit uz tiez a kusa opuch

zuziiiicek17
6. jún 2010

A toto ma byt CO ??? 😕 uz cca tri dni sa tu nic nedeje 😕

zuziiiicek17
6. jún 2010

ked tu nikto ,tak idem hajat ,dobru nocku 🙂

janac1974
6. jún 2010

ahojte...
Miskovi gratulujeme k tretiemu zubku...
Nikollette,obdivujem to krasne terarium...je riadne velke...dokupite aj kamosa Gogovi??
my sme tiez mali chameleona,brat doniesol domov...mala som asi 12 rokov vtedy...
prisla som vas kuknut a tu nikoho niet,tak pojdem asi aj ja hajat 😔

mama.wolfka
6. jún 2010

@mukky nech sa S čím skôr uzdraví 🙂

zuziiiicek17
7. jún 2010

bre ranko ,zase som tu prva ...dnesny budicek 5.45 😖 ak dnes nebude doobeda pekne dlho spat ,tak ho zadusim 😀 unaveny je pravdepodobne uz teraz ,ale este spat nejde.aj tak by mi len lozil po posteli ,lebo vzdy ,ked ho dam lahnut ,tak sa objavi energia 😝

mukky
7. jún 2010

ahojte,
@mama.wolfka dakuejeme 😵
@janac1974 ako sa máte?koberček máte takej istej farby? 😅

S je už úplne fit 😀 ,už večer pred spánkom mal len 37 a vstal 7.20,takze uz som vedela ze je ok 😅 ,ziadna teplotka ani soplik,lieta a behá od kedy vstal 🙄 😀 😀 ,to len vcera som mala vymenené dieťa ktoré bolo v klude 😀
podla vsetkého asi to bolo zo zubkov 😕 ,musím mu ich poriadne popozerat este raz..,alebo je po mm,lebo ten ma teplotu alebo horúčku nanajvýš jeden den a potom už je fit

mm zobral malého von,juj jaká paráda,v klude ranajkujem a hlavne si idem dať kávičku v klude 😀 ,mozno este aj vanu stihnem kým prídu,nakukam cez okno,vsetky det kludnucké,pri mamkách,alebo sa hraju v piesku len S behá 🙄 😀 a lieta o dušu 😀

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 miško vstáva do rannej šichty? 😀 😀 ,moja neterka vstáva o 5 často 😝 ,niekedy neskor,ale o 5 dost casto ..

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 hádam ti pospinká a aj ty s ním možno zaspíš 😅

zuziiiicek17
7. jún 2010

@mukky no hej ,ale zaspal o deviatej a este spi 😵 mohol by este aspon pol hodku potiahnut 🙂
som rada ,ze S je uz fit ...prilis stresujes

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 neodvrávaj mi hej? 😠 😀 ,stres je moj verný kamarát 😀
zuzi to nie je stres,to je obava,láska,strach a starosť o dieťa..možno tým že so staršia,alebo taká povaha,som taká..lepsie ako keby mi to bolo jedno..

a ty com nedrichmeš? 😀
ja sledujem z okna S 😀

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 som ti vravela že sa mu spánok iste upraví alebo zmení aj po zmene domáceho prostredia,ked ste došli z matky Prahy 😀
čo som taká vysmiata jak lečo? 😀 to nem dobré 😀

mukky
7. jún 2010

idem off ,musím napísať svagrinej ,stale jej tak len utrzkovito písem co je nové tak uz teraz jej napísem viac,potom naknem

mukky
7. jún 2010

nakuknem 😀 😝

zuziiiicek17
7. jún 2010

ja vam neodvravam teta @mukky ,ja len vyjadrujem nazor.Mna tiez mrzi ,ze je misko obcas chory atd ,ale nie z tak zeby som plakala alebo co .vsetky deti su obcas chore .Keby som ja mala byt taka citliva ako ty ,tak som uz asi obesena na lampe 😀 😀 😀 nie v zlom ,hej ?
a som kusa nastartovana ,lebo sa hadam s potvorou

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 na tvoj názor nie som zvedava deculko hej?,z korej lampy ta prídem potom zvesit? 😀
ci pána ta ty nemáš šerco kedz neplačeš nikda 😠