Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
7. jún 2010

@mukky ta radsej budem deculo ako stara vykopavka 😀 😀 😀
A ja plakt viem,ale ne za kazdu blbost,to by som plakla cely den

nikollette
7. jún 2010

Cavte...
Pisem iba z mobilu. Maly hajá. Boli sme u dokiny. Dychanie čisté. Kašle zo zatekajucich soplikov. Kupili sme kvapky na uvolnenie soplika, a dalej davat hedelix a nasivin kvapky. Inak že to nie je nič vážne, že to ma aj zo zubkov, že vraj mu idu, horne aj dolne trojky, aj ked mne sa moc nezda, tie dasienka tam ma rovnake stále.. Pojdeme von ked vstane.
@mukky super že savierko je už fit 😉

Pa

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 definuj blbosť

@nikollette dakujem, tiez je super ze nic vážne nemá chris,že len zo zubkov 😅

maatkka
7. jún 2010

Jeeej tak vsetky deti (nie len my) boli tak "expresne" chore 🙂 To som rada 🙂 Lilu uz tiez len malinko sopli. Mm chcel ist dnes s nou k dr. ale nesli sme lebo je uz proste fit. By si pomyslela ze sme sisi asi keby sme tam dotiahli to nase dieta... ved beha vymysla vykecava... je bez teploty nekasle nevracia... este by skor tam nieco chytila od tych chorych deti...
Tiez bola s mm skoro doteraz von a prave som ju ulozila. Mm isiel s niecim pomoct svokre tak mam zase zo 2-3 hodky len pre seba 🙂
Inak mali sme pekny vikend - Lilinka je aj trooosicku opalena aj ked bola riadne ponatierana samozrejme... Boli sme skoro celu sobotu v Rajeckych - na nasom oblubenom mieste kam sme chodili s mm zaslobodna randit 😀 aj ako manzelia aj ked som bola tehotna a teraz tam chodime aj s Lili. A vecer sme boli s kamaratmi na pivko. A celu nedelu v Bojniciach v ZOO. Hodila som aj par fotiek do albumu - ak chcete vidiet nejake zvery 😉 😀
No a @mukky nic si z toho nerob - ja tiez hrozne stresujem ale len co sa malej tyka inak som celkom flegmos 😀

zuziiiicek17
7. jún 2010

@mukky ,blbost som nmemyslela tak ,ze to co sa tyka drobcov su blbosti ,len ze proste nebudem plakat vzdy ,ked ma zvysenu teplotu alebo sa buchne ci bacne alebo ho boli dasienko zo zubkov .Ja beriem ,ze si citliva ,ved vsetci sme iny 😉 len sa trochu cudujem ,pretoze si to tiez nemala v detstve lahke ,ale mna napr moje posrate detstvo obrnilo tak ,ze ma uz hocico nerozhadze .

mukky
7. jún 2010

@maatkka myslís rajecké teplice?vraj je tm krásne,mama alebo otec tam boli na liečení,alebo to boli sklené teplice?neviem 😀 asi jeden bol tam a druhý tam 😀
tak ste mali super víkend,aj ja sa už teším na takéto výlety s krpcom 😅 ,super ze je už Júlia fit 😉 /pekné meno je Júlia 😅 ,aj kamarátka ma dievcatko Juliu 😅 /
musím ist

maatkka
7. jún 2010

zuziiiicek ty si povaha ako moja sestra 😀 a to sme mali detstvo rovnake - vyrastali sme ako v bavlnke... 😉 navyse mna aj mm hrozne rozmaznal 😀

maatkka
7. jún 2010

Ano @mukky myslim Rajecke... Nam sa tam paci 🙂 Chodime vzdy k tomu jazierku - da sa tam aj clnkovat ale teraz sme si na to s malou netrufli (aj ked uz tam na clnku s nami bola) lebo je tam dost agresivna labut 😀 Vraj tam napadla nejaky parik na romantickej plavbe v clnku 😅 aj teraz kym sme tam boli tak ju par krat trosku odhanali veslami... ma tam asi hniezdo tak si ho brani... "Uprostred" toho jazierka ja taka restauracia - Rybarska basta tusim - tak sa tam vzdy najeme dame kavu zmrzku zopar koliecok okolo jazera a ideme domov 🙂
A dakujem za pochvalu mena 😉 Nikdy v zivote ma to meno nenapadlo ked som rozmyslala ako sa raz bude volat moje dieta... a ked som otehotnela hned som vedela ze to bude dievcatko a Julia... neviem preco 🙂

janac1974
7. jún 2010

Ahojteee..
mukky 🙂 som rada,ze ste uz fit,zdravucky...nas trapia zuby od 5 mesiaca...jeden za druhym mu vychadzali...
kobercek mame presne taky isty...kupovali sme ho v mercury markete...ale izbicku ma mensiu...ma v nej zatial
len hracky a matrac sme mu dali na zem...vsak odfotim a dam do albumu...
zuziiicek17 🙂 ja som mala prvu dceru v tvojom veku...narodila sa mi pred maturitou...takze ja som aj
maturovala aj kojila zaroven 😀

mukky
7. jún 2010

@zuziiiicek17 za svoje city a slzy sa nahanbím,nech sa hanbia tí čo kradnú a podobne

mukky
7. jún 2010

@maatkka mne sa pácia niektoré slovenské mená,ale ja som chcela niečo iné,aj ked bude druhé by som dala rada také meno nezvačajné,no uvidíme 😀
je aj Juliana meno,nie?

musí tam byť krásne 😎

mukky
7. jún 2010

@janac1974 dakujem,nás zuby neikdy netrapili,len raz boli horucky a vcera ci zubky ci nieco ine,neviem...hlavne ze je uz ok

malý uz hodinu place a zlosti sa v postielke,mm uz obedoval,teraz ja som si spravila obed a mm uz stráca nervy..musime tak na etapy jest 😀 😝
aj som mu spievala,rozpryvky rozpravala,hladkala..mm lezi pri nom cca 30 minut a nic...a uz zaspaval pri obede 😖

vevusiatko
7. jún 2010

Ahojte 😵

mukky
7. jún 2010

malý uz je pri mne,nemalo to zmysel ho tam drzat,bud zaspi alebo nie ☹ a asi nikde nepojdeme 😒

janac1974
7. jún 2010

maly konecne zaspal...prilepeny na mne...ruky mi zmasakroval...v poslednom case sa mu tazko zaspava...
co ste dnes dali drobcom na obedik??mne uz dochadza fantazia,kedze mame problemy s papkanim,robila
som bryndzove halusky,ale aj s lucinou pre maleho,vyskusam mu dat trosku...s acidkom..

zuziiiicek17
7. jún 2010

nikto tu ? 😕

lenka_66
7. jún 2010

ahojte,

ja tu 😉

dakujem za gratulky 😵

mukky , som rada ze S je ok

ja musim klop ale marek este nebol chory.raz sice ked mal 4 mesiace tak rano mal teplotu 38 poobede uz 39,5 (po odcitani) hned som klusla k dr.(nastasie robila poobede) prezrela ho a bol ok.vecer o 22 uz zas nic tak neviem co to bolo.

mukky
8. jún 2010

čaute,
malému rýchlo varím obed kým sedí ,bola segra s neterkou tak sa pohrali,ideme papať a hajať,potom nakuknem či sa tu niekto staví..

janac1974
8. jún 2010

ahoj mukky 🙂 co dobre varis??moj uz spi...ale kazdu chvilu sa zobudi...on nepospi dlhsie ako hodinu ☹

wandeirra
8. jún 2010

ahojte zienky moje,
konecne je kraaasne vonku🙂 co porabate? 🙂

wandeirra
8. jún 2010

moj Tobiasko asi dospava noc..uz spinka vyse hodiny,ale rano dal dnes rekordny budicek ze 4,45 😒

mukky
8. jún 2010

S konečne zaspal po hodine 😝
@janac1974 varila som len malému,som sa ponáhlala tak len kašu zemiakovú s cuketou,morčacím maskom a olivový olej do toho..

@wandeirra ahoj 😎

mne malý zaspal vecer okolo 21.30 a cez den spal len 30 minut 😲 ,vylietaval ten jeden den kludný 😒 a spal celu noc,len okolo 6 zacal plakat,som mu spravila mliecko a potiahol do 9.15 😅 😅 ,sice sa sem tam pomrvil ale aj tak pekne

mukky
8. jún 2010

@wandeirra tak skoro vstal? 😔
a v noci nespinkal dobre?

vonku bola pekota,boli sme doma ako som uz pisala so segrou a malou a teraz to vyzerá ze bude asi burka letná,alebo prehánky..

wandeirra
8. jún 2010

mukky ano tak skoro..ma skoro porazilo.teraz spi uz vyse 2 hodky

wandeirra
8. jún 2010

v noci bol hore 2x,klasika...
aj tu riadne pecie,hned by som isla bronz chytat von,ale co ked spinka maly..
muky kraaasna izbicka 🙂

mukky
8. jún 2010

@wandeirra si to viem predstaviť 😝

a dakujeme 😉
večer nakuknem

wandeirra
8. jún 2010

no uz je hore,ideme von.pa

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky verejne ospravedlnenie :

Myslela som ,ze sme vcera len vtipkovali a trochu sa natahovali ,nevedela som ,ze to vezmes vazne 😔 Ked to bolo napisane,tak to inak vyznelo .Tiez som sa mohla urazit ,ale vedela som ze si robis srandu .Naozaj ma to mrzi .
Kazdy sme ini ,no co uz .
Predpokladam ,ze ste to asi vsetky vzali rovnako ,takze ma to ozaj mri ,nemyslela som to vazne 😖

a aby si si nemyslela mukky ,ze som necitliva ,poviem ti ,ze toto ma rozplakalo ...ale svoje slova uz asi nevymazem .Vies ,ze ta mam fakt rada a aj ty ,tak ako aj ostatne ,si mi velmi pomohla .

maatkka
8. jún 2010

Ahojte baby co robite? 🙂
Mm prave zobral Juliu von (po dlhej dobe aj s kocikom). Isli s kamaratom a jeho dcerkou na vodne dielo. Som ich spehovala z okna - aki boli zlati ocinkovia s kocarikmi 😵 😀
Tak sa idem v klude najest a okupat 🙂
Ahoj @wandeirra pamatas si ma este? 😀 Ako sa mate?

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 ved som ti písala že sa nehnevám 😕 😀 ,si písala že si bola nervozna aj ja som vtedy na každého..

teraz sme vstali 😕 ,ale idem sa rychlo chystať,mm nas berie ked pride z roboty do obchodu,potom nakuknem