• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@petka035 tie mi odporucila predavacka,,,ja tak viem ze bez klenby tiez najprv,aby nezlenively svaly na nozke
8. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz
hrubky soráč,som na vela frontoch :grinning:
8. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz
caute ,

zuzi ake pekne vyznanie lasky starenke :dizzy_face:

a slaba navstevnost mozno bude teplom a aktivitou krpcov
8. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz
@zuziiiicek17 tak sa tesím ze sa mu tak páčia :grinning: :grinning: :grinning: zlatý mišánek :grinning:
8. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz
ja som dbes bola zas kuk topanky, no do takych s makkou podrazkou nevopcha nozku :frowning2: .len sandalky s lepakmi aj vpredu obuje.podrazka tvrda a prsty otvorene.tak neviem co mm robit
8. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@lenka_66 joj ... :grinning: sak ja som to tak nemyslela do ritkaloviec ...
8. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz
nevyhovaraj sa .pozde mili drozde
8. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz
tak vies co lenka ... :grinning: t :grinning: y si tiez starenka potom :grinning: vsetky ste ...len ja som lietadlo :grinning: :grinning:
(nemyslim to vazne ,ale pisem pre istotu aby sa to zle nepochopilo zase)
8. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz
zuzka ale len take male bezprudove lietadlo :grinning:
a ja nie som starenka ale stara, hrdzava korcula :grinning:
8. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
zuzka a co je najsmutnejsie aj TUPA :grinning:
8. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz
@lenka_66 bola si dnes von?
8. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz
@zuziiiicek17 odkial to más s tým lietadlom?
8. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz
@lenka_66 hehe :grinning: nemyslim ,ze je to az take zle.ja som akoze taky srot hej ? tak to sa viac podobam na balon no
8. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz
to s tyym lietadlom mam asi z nejakej pesnicky ...ale tam to bolo trochu inak povedane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz
mukky sak pisem ze v meste som marekovi nsamochodky zhanala.

zuzu nie srot ale take babetko lietadlo

mukky ak dame raz stretko tak nam zuzka bude chodit pre pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz
zuzka zaspievaj nam :grinning:
8. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz
mnam pivo :grinning: by som si dala teraz.
a radsej spievat nebudem ...to by zleee dopadlo .maly by mal nocne mory aj z toho ,ze take skarede slova to ma :grinning:
8. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz
zuzi raz sa ich aj tak nauci
8. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: hej posleme ju pre pivo :grinning:
zuz aj ja to mam v mojich citátoch :grinning:

leni ja som myslela ci kocikovat si bola po sidlisku,ale asi nie..ked si bola v obchodoch
8. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz
leni a ziadne topanocky nesu dobre hej :frowning2:
8. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz
mukky ale ti to pali :grinning:

inac dnes som mala mareka od rana do 15 (okrem spanku) len tricko a slipky bez plienky a bez nehody.nocnik v deckej aby bol po ruke.ked mu trebalo piskat sa len chytil za pipik tak sup na tron
8. jún 2010 o 23:03  • Odpovedz
mukky nie, vysoky nart ma.neviem asi budem musiet kupit s tvrdou podrazkou :angry: :angry: :angry:
8. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz
@petka035 malý chodil naboso doma snáď do roka. Protišmykové ponožky fungovali na plávačke v podstate všetky čo majú tie gumené hovadiny zo spodu. Prvé botasky s tou makkou podrážkou mal v 10 mes aj to len preto že ked som ho brala vo vajci von tak už bola jesen a bolo mu chladno na nohy. Botasky von som mu kupovala až po roku.

@lenka_66 v predajni RENO som malému kupovala také domáce papučky - capačky - majú gumenú makku podrážku. A mali aj vačšie čísla. Tie čo mám doma sú 20. A sú také hrubšie - lebo malý má tiež hrubšiu nohu. Tieto nosil okolo roka keď mal cca 10 kg a tlustú nohu ... Teddy je naboku na tej visačke napísané.
8. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz
JA viem ,ze sa to nauci ,ale predpokladam ,ze predo mnou ich asi pouzivat nebude :grinning:
joj ,ja som si dnes bola dnes v meste u ocnej po papier na okuliare .moje sa zlomili ,cize som slepa .nasla som super optiku lacnu ,tak ma to ani nebude az tak vela stat :slight_smile: ale len vo vlaku som stravila dve hodiny ,,lebo tak meskaju vlaky
8. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz
vini a nemas foto? ja som nic take nevidela .a v kazdom obchode som si pripadala ako dilino uz .nic neobuje
8. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz
wow lenkaaa,to je ake super ,ze uz vie tak na nocnik.MY sme este ani neskusali
8. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz
zuzi jedna lastovicka leto nerobi .este sa to moze poserkat.ma trosku cervenu ritku tak som chcela nech sa vetra
8. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz
@lenka_66 super s tym nocnikom :grinning: my sme sli dmes ale len s plienkou :unamused: sam sa vyzliekal a sadal a na redukcii dnes plakal,sediet nechcel
8. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/vinifera/album/tomino/5115261/

fakt sa mi nechce lenka ich teraz fotiť. Ale zhora je to ako brúsená tmavomodrá koža (alebo látka,) Spodok je celý gumený a makký. Vpredu je lietadlo. A vôbec sa mu v tom nepotila nôžka. Stáli asi 8 €. A mali aj vačšie čísla. Kupovala som ich tiež v RENE.
8. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz
@mukky a on vobec nechce byt bez plienky ? :confused:
8. jún 2010 o 23:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.