Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
10. aug 2009

... som zláááááááááááá 😀 😀 😀

mama.wolfka
10. aug 2009

🙂 môj anjelik má zajtra 1 rôčik 🙂 dostala som ho k meninám 🙂 urobila som mu sušienkovo-jogurtovo-výživovú tortičku a idem hajať, nech zajtra vládzem oslavovať 🙂

mukky
10. aug 2009

wolfka 😀 ,si zlaaaaa 😝

tak tvojmu Samkovi vsetko naj k prvemu rocku

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

no caute baby, niekedy ked si vas citam rano pri ranajkach tak som v nemom uzase 😨 zase ste do seba vrtali vecer. to vas este bavi? aj s tou hrackou aj s tym mliekom uz je toho akosi moc. s tym kravskym ja mam svoj nazor ktory som tu uz pisala a s tou hrackou to bolo akesi uz mimo uletene. nie je to jedno aku ma kto hracku?
bola by som rada, ak tu niekto niekomu radi aby to robil bez vrtania. ja si rada necham poradit ak je to co dostanem ako radu logicke.
sirinka som rada, ze si sa tu po dlhej dobe objavila. 😀
roka ja tiez davam malemu cottage. ale nie moc casto, tak mozno raz za tyzden. inak maly vcera spapal asi 150g masovo zeleninoveho prikrmu bez placu, tak mozno sa vracia do povodnych kolaji 😀

markiza
11. aug 2009

dobre rano,

pimpo, ja len mala otazocka... co ma spolocne riadenie sa srdcom s prikrmamy, nocnikovanim a pod.? so zdravym rozumom hej, ale so srdcom 🙄 😅

roka96
11. aug 2009

no ahoj Andrea aj ja niekedy čítam nechápavo hlavne to dotahovanie o tých hračkách! To je už fakt ako v školke! Ale to je jedno!
No dnes varím palacinky a to musím byt pri tom, takže zase mám málo času na internet.. ale nechýba mi to nejak akurát, že som rada, ked si popíšem s pár ľudmi mi to už príde ako rituál!
Mne v klokanke byt chcel jedine tam bol ticho ale vymenili sme za manducu! Je to zdravšie a radi sa nosíme!
Miška ja som Ti požičala aby si si vyskúšala, či sa vlastne chce nosiť! Aspon si ju nekúpila, by si teda vyhodila prachy! Takto si vyskúšala a vidíš! No letím nech neprihoria chlapy sú vonku a tatino si rozkázal urobiť veľa palaciniek on ich zbožnuje a čo by som ja pre neho neurobila!

roka96
11. aug 2009

inak v tej Handlovej 20 mŕtvých strašne, normálne mi je z toho od rána smutno!

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

roka tak prijemne robenie palaciniek ja idem akurat uvarit kura tandori na indicky sposob. uz som to raz jedla a nevedela som sa nabazit.
aj mne moj maly chce byt v baby bjorn. to je asi klokanka ze? len ho tam davam, ked fakt musim nieco rychlo poupratovat a nechcem aby bol sam bez dozoru niekde v byte.

sirinka
11. aug 2009

pimpo nechapem ako si to myslela s tym dozivanim sa 10 rokov? akoze ked dostane tvaroh az v roku namiesto v 6. mesiacoch tak z toho umre alebo co?

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

sirinka pimpo podla mna myslela deti z ciganskych osad. tam asi fakt davaju detom hocico. tym nechcem urazit deti z ciganskych osad

sirinka
11. aug 2009

cestovatelka no ked pozna niekto statistiky...tak ti klasicky cigani z osad sa v priemere nedozivaju ani 60 rokov...takze tych by som si za priklad nebrala... 😉

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

vsak ja ti verim sirinka len pimpo asi na nich narazala. 😉 aspon vies ako je informovana ked ich tu uvadza ako priklad

roka96
11. aug 2009

no to vyzerá dobre to kura ako ho robíš?

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

roka, kuracie prsia nakrajam na drobne kusky. kupila som taku marinadu v ktorej bolo desat minut, teraz sa to dusi,kym to nezmakne a este sa potom k tomu dorobi omacka. taktiez ryza sa robi s viacej kari korenia ale nie moc. k tomu je velmi dobry broskynovy kompot. mnam mnam.

roka96
11. aug 2009

to je smutné dávat za príklad detí z ciganských osád! Koĺko krát mi je do plaču, ked vidím ako chodia po snehu bosé, no je pravda, že papajú hocičo.. ale predsa nebudeme svoje deti porovnávat s ich?
Či nie? Ja by som tie deti dala do domova tam by im bolo lepšie! Kolko krát sa divím, kde je sociálka!

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

roka z tych palaciniek davas aj malemu? ja neviem odkedy by Damian mohol take nieco papat

roka96
11. aug 2009

nedávam.. niekedy mu dám vyskúšat čo papáme my, ale iba trošku!
Ale minule som robila granatír a to som dala aj jemu!
ale ked tak nad tým premýšlam možno by to už aj mohol.. s nejakým slivkovým lekvárom! ten mu dávam na chlieb kvoli kakaniu a veľmi ľúbi!

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

prave studujem papiere ktore dala mukky tuna ako link a tam je ze deti od roka by mohli jest jedno sladke jedlo v priebehu 7-10 dni. tak asi skusim aj ja ked Damian bude mat rok

nikollette
11. aug 2009

Dobré rano, dnes sme hore už od 10tej 😵

V noci papal aj 4x.. jupí.. takže mliečko doháňame, aj ked v noci ale predsa 😉

nikollette
11. aug 2009

Andy a co sladke vyskusas?
tie kinder mliečne rezy su odkedy vhodne? je to zdrave, nie? a také dobre.. ja ich milujem... viem zjesť aj 3 naraz 😅

cestovatelkaandrea
11. aug 2009

niki ja som myslela sladke jedlo ako palacinky, ryzovy nakyp alebo zemlovka. tie kinder rezy neviem odkedy moze ale ja by som to davala este neskor, mozno ked bude mat Damian az tri roky.

zuzka1.
11. aug 2009

ahojte baby,
sa to tu royprudilo vcera.

niki vyspata, predpokadam, ze si pred chvilou vsravala

ja davam malemu ked mame palacinky. ked zmiesam dyem s grankom, ide sa zblaznilt. Ja davam malemu sladkost zhruba raz za tyzden, niekedz aj 2x a niekedz aj 2 tyzdne nie.

ale lapacinky lubime, ryzovz nakzp nelubi a zemlovku ma rad

nikollette
11. aug 2009

Ahoj Zuzi...

Dnes sme už od 10tej hore 🙂

a kolko palaciniek ti dokáže zjesť? Asi iba jednu nie 😅

zuzka1.
11. aug 2009

jasne, viac by som mu nedala, ved je to dost mastne
ste si privstali dnes, neuveritelne

nikollette
11. aug 2009

No malému sa nejak nechcelo spať 😅
Vsimla si si ,je tuu nova téma 🙂 a zakladatelka ako napísala, ze v tejto teme je to nanič, nakolko sa tu maminy predbiehaju kto dal skor dospelácke jedlo 😠
to je predsa hlupost 🙄

zuzka1.
11. aug 2009

no niki nie az taka, kedye prve stranz boli o tom, ye ved co ja som dlaa malemu to a to a podobne.

ale myslim, ye vcera to tu bolo dobre.

nikollette
11. aug 2009

jaaaj vlastne hej, prvé strany boli vazne dosť husté 🙄

miskachrumka
11. aug 2009

andrea! a roka! asi len vy dve ste tu fakt dospele a zrelea rozumne zeny !!!!!!!!!!!!!!!!

miskachrumka
11. aug 2009

a rika viem este skusim ho tam dat dnes a uvidim a napisem ak nie vratim! 😒

miskachrumka
11. aug 2009

chcela som napisat roka ze este skusim a napisem ako co !