• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ahaaa a to sa tam pomestite? Ja by som s laurou nevedela spat ona ma tendenciu roztahovat sa:grinning: ...ale v noci tiez sa budi a mrnci niekedy neskutocne ale najcastejsie hlada dudu
:slight_smile:
10. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz
mno...pomestime...drahy rezignoval a isiel spat do inej izby :grinning: takze celu postel ma Fifo len pre seba...
sranda,ze uz taky maly clovek si vie presadit svoje...
10. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz
Aj Tomáš spáva s nami v posteli. A to má chlap 135 kg. A pomestíme sa :sweat_smile:
10. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz
jeej bashenka :slight_smile: Laurinka je podarena...aj ty si kocka...ja som tiez mala take dlhe vlasy ako ty....
ale zacali mi padat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som ich dala ostrihat
10. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz
ahoj vinifera...moj ma o 20 kg menej...ale on potrebuje sa vyspinkat,asi by bol nervny v praci :grinning:
10. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz
mukky v tychto nie su cerviky... Krasne velke zdrave necervive ceresne, fakt:wink:
My akurat vyrazame do mekacu:sweat_smile:
Maly haja, ale babka je doma, keby sa zobudil a plakal by..
Som dostala chut:slight_smile:
10. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz
@janac1974 nehladujem,len dnes som nemala chut jest viac..
náš S spí sám v postielke,do roka som tam mala monitor dychu takze v posteli pri mne spal len asi 2 krát aj to nie celu noc :frowning2:
on nevie spat na velkej,sa kruti a prehadzuje a nespala som ani ja ani on..ale ma postielku hned pri mne..ale je mi luto ze nie je pri mne a nestiskam ho ale on ked som ho aj skusila dat tak skakal a sa jasil a nespal :unamused:
10. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz
@nikollette fuj nespomínaj ich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz
ja som teraz vyhnala mm do detskej na epedu na zem :grinning: :pensive:
10. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz
a preco si ho vyhnala?
10. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz
Janac1974 dakujem ale uz som to cvakla:grinning: ... A laurinka je podarena snad to mozem povedat o svojej dcere:grinning: dneska sa jej na ihrisku pri auparku zjavne pacilo ..
10. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz
zlatucka :dizzy_face:
10. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz
Jak po troch pivach:grinning:
10. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz
bashenka:grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz
Mukky ja by som nemala to srdce poslat ho...:slight_smile: mas odvahu. Idem sa ja venovat lebo uz pinda:wink:
10. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@janac1974 v obyvacke mi chrapal :grinning: a pil pivo tak v spalni pri malom nechcem aby spal tak jedine tam alebo na balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz
no toto ani ja neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes: pivovy smrad a chrapanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten moj chrape,akoby ho za to platili :grinning:
10. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz
10. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz
my tu mame tak teplo v spalni,maly sa stale budi spoteny je :unamused: a to mam otvorene dve vetracky a zapnuty
zvlhcovac so studenou vodou....
10. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz
janac my mame prijemne,mame klimu v celom byte.. :grinning:
10. jún 2010 o 23:17  • Odpovedz
mate klimu v byte?to je fajn....my nemame klimatizaciu,ale da sa nastavit,aby steny chladili,len moj muz
to nevie nastavit a svokor na nas s..e
10. jún 2010 o 23:21  • Odpovedz
Ahojte..
Ja som dnes už hore :confused:
Nevedela som spať. Strašné teplo máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je len ráno, a už je úplný hic :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ešte aj upratať chcem dnes.. Lebo nás zožerú mravce :confused: :sweat_smile:
11. jún 2010 o 08:38  • Odpovedz
Malý ešte spinká. Ja som už stihla sprchu, nechty si spraviť.. len do toho upratovania sa mi nejak nechce :pensive:
11. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz
ahojte,malý zaspinkal,varím a potom nakuknem a pridám nové foto..
11. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz
ahojte...aj mne maly spinka :slight_smile:
fuj teplo je otrasne,som zmyvala podlahy,vsak to je ako samovrazda :grinning:
nikollette ty si zo Senca??joj tam je krasne...som tam bola asi pred 4 rokmi na skoleni,byvala som v takom
hotely priamo pri jazere..uz som zabudla ako sa vola....akurat otvarali letnu sezonu o tyzden,takze koncom
maja som tam bola..mam krasne spomienky...aquapark som mala gratis...
bola som tam cely vikend :slight_smile: isla by som tam znovu,ale mm neviem presvedcit :unamused:
11. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz
ahojte baby sedim s kamaratkou ktora ma 5 mesačné babo a chce mu spravit krupicu.dieta je na UM a hladame navod ako ju spravit preto vas prosim napiste postup ako ste pripravovali krupicu.dakujem
11. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz
v piatom mesiaci krupicu??? ale no dobre..... presne tak isto ako sa robi krupica z normalneho mlieka, len si zarobite trebars 5 odmeriek UM, nechate zovriet, pridate cukor, krupicu, miesate kým nezhustne... dobru chut, ale prečo radšej nie detske kašičky???
11. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz
lebo ako citala zlozenie vsetkych kasiciek vzdy sa jej tam cosi nezdalo.akurat papli ryzovu od sunarky. a moze UM varit?
11. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz
mukky...co varis??
maly je uz hore,spal pol hodku,ma vystrie :frowning2: este ze ma mm dovolenku...
idem zaviezt dceru na trening,na postu a do baumaxu idem kupit ventilator...
misiacka :confused: v piatom mesiaci krupicu :confused: ja robim tak,ze do vody krupicu,necham zovriet,miesam kym nezhustne
a necham vychladnut,potom az davam UM
11. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz
može, može, ved to je ako normalne sušene mlieko a to saq tiež moe normalne varit... ale na krupici sa zase odbornikom nezda ten lepok, ktorý by sa mal zavadzat až po siedmom mesiaci...
11. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.