Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

misiacka
11. jún 2010

janac a kolko davas UM

janac1974
11. jún 2010

podla toho kolko mas tej krupice ja na 30ml jednu odmerku,ale krupica je tazka,bude ju boliet brusko...
na sacku je napisane.ze az od roka...neviem,ako myslite...ale su aj lepsie varianty

misiacka
11. jún 2010

tak dajte typy bo nieco sa nam nepozdava hlavne v tych tabulkovych temach.mala ma 5 mesiacov a 2 tyzdne a aka krupica je najlepsia?

mukky
11. jún 2010

krupica je ťazko strávitelná a nemala by sa podávať do 3 rokov veku dieťaťa

mukky
11. jún 2010

@misiacka ale prečo začínate krupicou? 😕

mukky
11. jún 2010

@janac1974 hmm,tak toho musíš dosť pobehať a v tej horučave 😕

vieš čo,sme také zdravé jedlá jedli poslednu dobu 😀 tak dmes som urobila polotovar 😝 gordon blue,ale uz to nekupim,to bolo len tak na ochutnávku,nebolo to zlé ale tak domáce je domáce a rybie prsty

a z nových zemiakov som urobila americké zemiaky pečené v rure s roznymi koreninami a olivovým olejom

mukky
11. jún 2010

my máme v spálni a detskej chládok celý den aspon to je super 😅 a sme sa člapkali na balkone,super nám bolo vsetkým trom 😀 som uz pridala foto ale velryby som nepridala,len malého 😀

nikollette
11. jún 2010

@mukky savierko zlatučký, vidno že sa mu páčilo v bazéniku 😵

Ja som upratala aj vonku sme boli. Idem pridať fotky nejaké...
Hrozný hic.. zajtra chceme ísť do ZOO... a v nedelu sa kúpať niekam...

Jani, hej som zo Senca, odtial pochádzam.. Veru krásne je tam..
Hotel Zátoka? Hotel Senec? Alebo nejaký menší penzión? 🙂

nikollette
11. jún 2010

🙂

misiacka
11. jún 2010

@mukky to my nie to kamaratka ma dcerku 5 mesacnu a 2 tyzdne a je riadny papkac

nikollette
11. jún 2010

Malý už hajušká.
Kam ste zmizli?

nikollette
11. jún 2010

Malý je iba v plienke a tričku bez rukávov, aby sa neparil...
A spokojný je 😵

Mukky aj ty si sa vyčlapkala? 🙂

nikollette
11. jún 2010

Baby boli ste niektorá v termálnom kúpalisku vo velkom mederi? Vyzerá to tam super 🙂

http://www.thermalcorvinus.sk/

že či sa tam dá isť aj s ročným bábom??? Ci to nie je nejak vekovo ohraničené?
Kedže vsade vidím vstupné od troch rokov? A deti do troch rokov čo?

lussy23
11. jún 2010

Ahojte! Ešte nemám deti, ani priateľa, ale keď vidím tých vašich drobcov, tak som i trochu smutná, že ešte nemám vlastné.
Mukky - krásne fotky v tom bazeníku. 🙂

vevusiatko
11. jún 2010

Ahojte
Nikol mozu tma ist aj male deticky tie maju vsade vstup zadarmo 🙂 je tma jeden bazenik detsky a hore je nejake detske entrum tam som este nebola v tom centre 🙂

vevusiatko
11. jún 2010

Inak je hrozne pocasie tak vas len citam 😀

vevusiatko
11. jún 2010

a niki teraz sa tam uz da kupat aj vonku 🙂 takze tam by mal by t este dalsi detsky bazen...my tam chodime vacsinou bez malej na vecer na par hodin v zime sme zvykli ...uz sme dlho neboli

janac1974
11. jún 2010

tak ja uz som spat,maly zjedol tri broskyne 😕 popucene...
niki maly je riadny fesak,frajer maličký...krasne boty 😉
nazov toho hotela som zabudla...Senec tam sme mali to školenie,byvala som v inom,popri jazere som presla,
okolo takych kolotočov...
mukky 🙂 Savierko je krasny smejko,ako sa tešil vo vodičke...tak aj vy ste sa vyčlapkali,super vam bolo 😉

nikollette
11. jún 2010

Janka dakujeme 🙂 🙂 🙂
Aj tvoj maličký je krásny 😵 a s tou kostičkou co som písala IP, ako si myslela že dedičné U vás to niekto má? Lebo u nás nie 😕

MP varí, robí vyprážané šampiony, zemiaky, šalát..
Malého som okúpkala, ešte sa tu hrá.
Zajtra ideme do ZOO, a nedelu asi kúpať sa 🙂
Vy čo chystáte na víkend?

maatkka
11. jún 2010

@janac1974 tak vas bazen nema chybu 🙂 zavidiiim 😉
@nikollette aj segra akurat pred 2-3 tyzdnami stratila iphone... Lenze ona kozla si vzdy nechava telefon pri soferovani na kolenach a tak ako vystupovala jej musel vypadnut. Ona po chvilke prisla na to ze ho nema tak si nan volala z druheho telefonu a zvonil tak si myslela ze ho ma v aute. Az ked sa vratila do auta a nevedela ho najst chcela si ho prezvonit a uz bol vypnuty a niekto sa z neho uz zrejme vytesoval 😠 Tak jej frajer kupil druhy a znova spravila presne to iste len uz nastastie zbadala hned ze jej spadol ked vystupovala z auta...
Inak nikol ja som tu par stranok dozadu pisala ze ideme na dovcu do VM. Tak dik za link 🙂 A deti do troch rokov tam samozrejme mozu a vstup maju zdarma 😉
@mukky a ako ti ide chudnutie? ja sa tiez o nieco snazim 😀
My sme dnes boli u nasich. Boli sme s nimi na chvilku sadnut na terasu na kofolu. Mm isiel do roboty a mala uz teraz podvecer pobehovala s maminou vonku tak som mala dlho klud a vyvalovala som sa citala casopis 🙂 Prisli sme az po osmej len som malu osprchovala dala si mliecko a ako lahla hned spala. Inak u nasich kraaasne papala (aj v tomto teple) - zjedla cely obed - plny velky tanier hustej polievky celu svoju porciu kurata so zemiakmi a nejakou zeleninou a este aj dezert 😅 Mamina sa mi vysmievala ze co si to vymyslam ze nechce jest 😀

mukky
11. jún 2010

ahojte 😎
mm žehlí kopy prádla,ja idem piť kávičku a dočítať 😎

maatkka
11. jún 2010

@mukky tak to mas super 🙂 tvoj manzel ma odo mna pochvalu 😀 v tomto teple... 😉
mm zehlil naposledy ked som bola v porodnici - musim uznat ze naozaj strasne strasne strasne veeeeeeela veciciek - tym ze sa mala narodila skor ja som to nestihla tak on vsetky a bolo ich naozaj mooooc popral a pozehlil - a od vtedy ma k zehleniu veeelky odpor 😀 tak ho netrapim 😀

janac1974
11. jún 2010

nikollette moj tu kosticku zdedil po susedovi 😀 😀 😀 moj muz to tiez nema 😝
my mame o zabavu postarane na vikend,vsak ja ani spat nebudem do rana 😠 dcera neprisla domov
nedviha telefon nereaguje na spravy....jej byvaly ju iosiel hladat do mesta,som ho poprosila.....
strasne blby pocit,zufalstvo,co robit????
mukky posli mi tvojho chlapa 😀 aj pivko mame,co len chce...
moj mm ani nekupe,ani neprebaluje,ani nezehli...hm co dodat,ale chrape perfektne 😀

mukky
11. jún 2010

@maatkka 😀 😀 😀

@janac1974 😀 😀

u nás žehlí iba mm od kedy sme spolu 😀 😔

mukky
11. jún 2010

este som Vás nedočítala 😝 kecala som s mamou cez mobil

mukky
11. jún 2010

@nikollette hej aj ja som sa vyclapkala aj mm,je to velký bazén 😀

jééj velký meder,tam je supeeeéééér,sme tam boli s mm na dovolenke,super bazény a prostredie,perfektné restaurácie tam boli v dedine,sla by som opať 😅

mukky
11. jún 2010

sme tam boli asi týzden v mederi na dovolenke a rada na to spomínam 😎 idem ukazať mm link 😅

mukky
11. jún 2010

@janac1974 super ze ti spapkla tolko ovocíčka 😅
no,smejko je veru a šibal 😀

mukky
11. jún 2010

@maatkka aj ty si veru spománala Meder len som zabudla zareagovať 😀

no schudla som zatial 2 kg ale snazím sa dalej 😅

maatkka
11. jún 2010

@janac1974 hiiiiiiiiiiiiii 😲 to si neviem ani predstavit ten pocit!!! dufam ze ju rychlo najdete! ☹
@mukky tak nech sa dari 😀 ja som uz od zaciatku roka schudla vyse 10kg... este 10 a som spokojna 😀
a si ma potesila s Mederom - este viac sa tam tesim teraz 😉
idem ja buuuvat 🙂 dobru nocku