Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
11. jún 2010

sme neboli doma,poobede sme spali viac než 3 hod.a potom sme sli von a na sa poflákať do NC,puštali sa balony,deti suťažili a hrali hudobné skupiny...

mukky
11. jún 2010

@janac1974 juj som teraz až prečítala to s tvojou dcérou 😕 😔 ,verím že vsetko bude ok,potom daj vedieť ak chces.. ☹

mukky
11. jún 2010

moja mama si toho prezila ,tie strachy o mna a to neboli este ani mobily 😒
až teraz ked má dieta viem sa vcítit do jej kože 😔 😀 ,ved som len chcela ziť,uzívať si zivot 😀 😀
ja dám malému,nikde nebude chodiť na disku ho pustím v tridsiatke 😀 😀 😀 😝

mukky
11. jún 2010

@maatkka dobru spachtoš 😀

jej tak to je super,si drzala dietu alebo si zmenila jedálnicek? 😅 ved na fote más dobru postavu este 10 chces dat dole?a kde budeš mať cici a rici?? 😕 😀

janac1974
12. jún 2010

tak si predstavte,ze ja som sa teraz vratila z diskoteky....bola som v ministry...to je najvacsia diskoteka
na Slovensku....a tam som nasla dceru,,len vdaka jej byvalemu....oni sa rozisli,len sa mi zda,ze este stale
sa maju radi,lebo im na sebe zalezi...ale su tvrdohlavi....este som jej dovolila tam ostat,mlady slubil,ze ju
dovedie... a myslim,ze sa dali znovu dokopy,tak sa k sebe tulili...a mimochodom citila som sa tam trosku od
veci sami mladi tam boli a normalne pod obraz bozi...opiti spali v boxoch....ja som tam posedela aj veru vyse hodiny
debatila som,ale som rada,ze sa nasla a mozem kludne spat...tak dobru nocku 😉

nikollette
12. jún 2010

AHojte...
My sme teraz došli...
Malý spinká MP varí...
Boli sme v ZOO, a na kameom námestí. Malému nejaké zvieratká sme kupili, tričká...
MP si kupil tiež tričká a šortky...
V mekáči a tak 🙂
Malému sa v ZOO velmi páčilo.. sme haldkali zebry, koníky... konečne bol otvorený opičí pavilon ale nič moc teda...

Jani super že to dopadlo Ok s dcérou? 🙂 Si si mala zatrsať na diske 😅 😉

Zajtra sa chcem ísť s MP kúpať niekam. Bez drobčeka.

Teplo bolo dnes ako fras 😝

Vidím že sa to tu moc nepohlo. Ide leto, každý niekde inde len nie doma na nete, že jo? 😉

petka035
12. jún 2010

Ahojte. tak my sme boli dnes celý den skoro u nás na chate a včera tiež.malá sa kupkala v bazéniku,sa najprv bála a plakala 😅 ale potom sa do toho vžila 😀 teraz na večer sme boli voliť a ideme si kuknúť nejaký film aj ked v telke nič moc 😖

nikollette
12. jún 2010

Inak fakt idete voliť? My nie, nechce sa nám....
A koho? MP sú sympatický SaS a mne celkom SDL 🙂 ale voliť nejdem 😝 😔

petka035
12. jún 2010

Niki my sme tuším dali SaS,rozmýšľali sme aj nad SDL ale podla prieskumu majú málo percent hlasov a ak majú napr 6% a smer skoro 30%tak im to už asi nepomôže,tak sme dali tých čo majú viac 😅

nikollette
12. jún 2010

Aha, jasné 😉
aj oni sa mi zdali v poho.. a kedy budú výsledky?

saskarisko
12. jún 2010

Ahojte,
@mukky - no asi su tie kvapky najlepsie 😉 a zabrali ?
@nikolette - hm, nic v zlom. len potom najblizsie 4 roky nenadavaj na tento stat, ked sa Vam nechce ist odvolit. myslim, ze tu je potrebne sa zamysliet, ze nejde len o tvoju buducnost, ale a o buducnost tvojho syna 😉 ale je to kazdeho slobodna volba, takze podla toho sa treba zariadit
@petka35 - ako Ninka ? uz skusa pouzivat aj nabytok, ked sa stavia ?

petka035
12. jún 2010

@saskarisko ahoj. Ninka používa len nábytok na stavanie sa, hlavne sklenený stolík 😝 a potom fotelka a tak a už ani tak nešpičkuje, stojí pekne na celej nôžke, na špičky sa dá len ked nedočiahne a chce sa vyštverať až neviem kam 😅 topánočky sme ale ešte nekúpili

janac1974
12. jún 2010

Ahojte...
Niki,mna akurat muz vola,ze ideme volitmne sa tak nechce,strasne sa mi drieme 😔
ja tiez SaS
Niki tak ste mali pekny vyletik,Chrisko sa urcite tesil zvieratkam 😵
dnes bol u nas svokor,nastavil nam chladenie do stien,tak dufam,ze sa bude lepsie
spat...
dnes ma dcery nahovarali,aby sme isli nabuduci tyzden do ministry,bude tam Inna spievat...
Mne sa pacia jej pesnicky...

nikollette
12. jún 2010

Ja viem, ale ajtak nedonútime ísť voliť všetkých, takže moj jedne hlas ajtak nepomôže 😔
Volila by som SaS, alebo SDL, ale nemyslím že by mi to zlepšilo nejak život.....

zuziiiicek17
12. jún 2010

Ahojky 🙂
mama odisla ...konecne 😖 Fajne sa na mne odbavili s babkou 😔 Citim sa byt uuuplne neschopna.Nic nerobim dobre .este som pocula aj ich rozhovor ,ked som nebola pri nich 😢 babka len kydala a kydala.Aka som neschopna,ako sa o maleho neviem postarat ,ako sa mu vobec nevenujem atd ...
Dnes rano dosiel MP tak som si vypocula aj za neho 😔
Mam fakt brutal depku .Kebyze som nemala misak ,tak sa zbalim a idem prec . 😢

zuziiiicek17
12. jún 2010

inac ,tiez som volila SaS 🙂

mukky
12. jún 2010

ahojte 😎

nikollette
12. jún 2010

Zuzi, hm ☹
Neviem čo na ne povedať.. si skvelá mama podľa mňa, nič si z nich nerob!!! 😝
A ako má právo tvoja mama niečo na teba rozprávať???? Ona by mala byť ticho 😔 musíš bývať u babky, a ona sa hrá na hrdinku??? 😕 😒 neznášam takých ludí 😝
A co TP? teraz je u vás?
Nedepkuj, máš krásneho zdravého synčeka 😵

zuziiiicek17
12. jún 2010

@mukky ahooj 🙂 aky bol den ? ako S?

nikollette
12. jún 2010

U nás ide brutal búrka. Som rýchlo všetko pozatvárala. Kavičku sme si s MP urobili...
Takže neviem čo zo zajtrajšieho kúpania niečo bude 😝

Mukky ahoj 🙂

zuziiiicek17
12. jún 2010

No tiez som nad tym premyslala ,ze ona by mala drzat usta ,ale radsej som bola ticho .MP ma celkom nastval ,pretoze to ,ze pride mi oznamil oficialne vcera vecer ,cize babka bola nasrata ,ze prisiel (ona ho neznasa) a mama zacala do mmna dzubat kvoli tomu ci uz mi dal peniaze atd .MP je pohadany s rodicmi este od vtedy co ma odzubali o peniaze a tak sa pytal babky ,ci by nemohol ostat tych par dni u nas .Ona najprv ,ze v pohode ,ale potom jej moja mama nahuckala debiliny ,tak musel ist domov 😔 Co to ja mam za rodinu ? 😔

zuziiiicek17
12. jún 2010

MY sa stale s malym chystame vyskusat novy bazenik ,ale vzdy zacne fukat 😕 sa trochu bojim ,aby ho neprefuklo alebo tak

petka035
12. jún 2010

Zuzka u nás tiež fúkalo ale riskla som to a malá je zatial ok.aspon nebola taká nervozna z toho tepla 🙂

nikollette
12. jún 2010

Zuzi 😖
nepríjemná situácia ☹
Tá tvoja matka ale musí byť... je to otec tvojho dieťaťa, mohla by mu dať šancu, a nie ešte tvoju babku huckať proti nemu 😒

zuziiiicek17
12. jún 2010

No ,ona je v pohode ,kym si nevypije 😖 mama vzdy vidi chyby v druhych ,ale jej sa nic povedat nemoze ...a v podstate to ma po mojej babke .Povahovo su si velmi podobne .Teda az na to ,ze moja babka je strasne tvrdy clovek.Raz musel spat mp na stanici ,ked mu meskal vlak 5 hodin ,len kvoli tomu ,ze ona nedovolila ,aby spal u nas 😢 som sa s nou potom par dni nebavila ,pretoze mi tym ublizila .Mp ma serie ,ale nikdy by som k niekomu nedokazala byt taka hnusna.

nikollette
12. jún 2010

Zuzi, tak s takými povahami je potom ťažko...
😒 😒 😒

tu je búrka poriadna, dobre že sme dnes nerobili tu párty na dvore 😅

zuziiiicek17
12. jún 2010

my nemame ziadnu burku nastastie ,ale zase na druhej strane aj by bodlo ochladenie nachvilku .dnes som maleho hodinu uspavala ,lebo vkuse vrestal ...tak mu bolo horuco ,ze mu kvapky potu stekali

mukky
12. jún 2010

malý este nespí,potom nakuknem neskoro vstal,idem rozpravat rozprávku

bashenka
12. jún 2010

Ahojtee...🙂 deticky posluchaju? Vsetko je ok? Aj my uz mame burku aspon sa bude lepsie hajat.
Janac1974 ty musis byt jaka pohodova maminka ked takto na diskoteke🙂.
My sme tiez rozmyslali nad Zoo ale ja by som najradsej isla do Bojnic kuknut. Akurat mi zahajala, Dneska sme sa teda boli kupkat malej sa strasne pacilo...potom na kofolke... kupit malej nejake plavocky a pyzamko letne a nakoniec sme isli volit😀 zajtra snad bude pekne 😉

nikollette
12. jún 2010

Bashenka aj my chceme ísť do bojníc najbližšie 😉 tam sú aj slony 😵
my ideme pozerať horor, zmeškaná hovor.. síce som to už videla, ale dávno...