Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
12. jún 2010

a koho ste volili?

zuziiiicek17
12. jún 2010

JA som kedysi zboznovala horory ,ale uz ma to nejak nebavi .
a do zoo by sme chceli ist aj my ,ale u nas nic zaujimave nie je .iba tucniaky a levici ,tak ja neveeeeem 😀

bashenka
12. jún 2010

Ide dobry horor? Ci na dvd? V bojniciach by to malo byt lepsie ovela aj ten hrad tam je...len ja musim cakat kym drahy kupi nove auto,lebo mame pokazene ja sa akoze do tych volieb ani nevyznam ale volili sme sas 🙂

nikollette
12. jún 2010

Vela mladých volilo SaS 🙂
Ide to na HBO HD, horor Zmeškaný horor... A nie je to to čo som myslela, tak čínsky horor, ale americký remake toho čínskeho filmu, takže super... 🙂

nikollette
12. jún 2010

že by za to že chceli zlegalizovať marihuanu? 😀

bashenka
12. jún 2010

To by sa im aj tak podla mna nepodarilo presadit😀 ja tu nemam hbo skoda musim pokukat nieco inde, spat sa mi este nechce a moje dve opicky uz odfukuju..🙂
A kam sa chystate kupat? Lebo my sme mali strasne vela ludiii😖

zuziiiicek17
12. jún 2010

ja som uplne zabudla ze mam na meisac hbo zadara 😀
ja som volila SaS ,lebo zatial nespravili nic zle ,cize nemam zly pociit ,ze som volila zlodejov .A myslim,ze maju celko fajn program ,ale to mala aj SDL ,akurat ,ze stale premyslam nad tym ako chu vsetci splnit svoje predvolabne sluby 😕 😀

nikollette
12. jún 2010

No ved, SaS a SDL sú nový 🙂
ajtak vyhrá Fico 😝

zuziiiicek17
12. jún 2010

ved tootttoooo ...ja som mesiac prehovarala babku ,aby nevolila toho magora 😀

saskarisko
12. jún 2010

@nikolette - vyhrat moze, otazne je ci zostavi vladu 😉 btw marihuana teda mna osobne neoslovila, a som vyslovene proti (a konzerva Slovensko bude asi tiez 😅 )
Zoo Bojnice - navstivili sme ju niekolkokrat. zamok urcite nie je pre drobcov cca do 3 rokov. my sa chystame do BA do ZOO - raz 😅 , stale neviem kedy 😀

maatkka
12. jún 2010

Ahojte
my s Lilu dnes spime u nasich lebo mame ocinka na chate. Mala som ist aj ja ale nedonutila som sa "opustit" Julinku na noc...
Zuziiiicek tak to mas tazkeee doma ☹ To je mi luto...
My sme boli v Bojniciach v nedelu. Ja by som veeelmi chcela ist do ZOO do Viedne - vraj to je nieco uuuzasneee neporovnatelne...

saskarisko
12. jún 2010

inak Prazska ZOO je uplne super, co do zvierat, co do starostlivosti o deti (mikrovlnky na zohrievanie stravy, prebalovacie pulty), atrakcie pre deti. a hlavne nie je taka predrazena ako Bojnice 😠

nikollette
12. jún 2010

Hm ale halsy ludí co nešli voliť, teda aj moj, šiel Ficovi..
My chcem iísť do ZOO do madarska 🙂 BA nas už nebaví... a tie zvieratá tam nemaju moc dobré podmienky podla mna ☹ ň

Matka a čo tam robí tvoj chlap?

zuziiiicek17
12. jún 2010

My pojdeme do prazskej zoo v auguste 😵 ja sa tam chystam uz asi tri roky ,ale nikdy sa nikomu nechcelo nikomu so mnou ist ,ale teraz ,ked mame drobca ,tak uz suhlasila aj mama aj mp 🙂

nikollette
12. jún 2010

Co stojí vstup do Bojníc?

saskarisko
12. jún 2010

3 eura dospeli, deti zadara. ale tam ide o tom kolem a kolem (nejaka voda, jedlo, vrtulky, hracky)

nikollette
12. jún 2010

To je vela??? Ved v obycajnej nudnej BA stojí 4,30 😉
vo viedni 14eur...

saskarisko
12. jún 2010

@nikolette - no, ked preratas, co vsetko ti ponuka, tak ano je to vela 😝 tu nejde len o zakladny vstup.

no nic idem citat, a kukat volebne studio. ahojte

maatkka
12. jún 2010

Nikol isiel s bratrancami sesternicou a jej muzom oslavovat bratrancove narodky. Mali sme ist spolu ale ako som tu uz pisala ja sa neviem donutit ist na noc bez Lili ☹ Som na seba nastvana ale ja by som sa proste nebavila a bolo mi smutno... To radsej bez mm vydrzim v noci ako bez Lilu 😀 ale len dnes 😉

mukky
12. jún 2010

už som tu a máme nové foto v albume ☹ 😀

mukky
12. jún 2010

idem Vás dočítať

maatkka
12. jún 2010

Nikol videla si slony v mojom albume? To su ale uuuzasne zvierata 🙂

maatkka
12. jún 2010

Paaaaaani mukky kde su vlasky?????? 🙂 Ale jakyyy uces 😵 😵 😵 Maly je perfektny 😀

maatkka
12. jún 2010

Pristane mu to 😵

nikollette
12. jún 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Savierko ostrihaný fešáčik 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikollette
12. jún 2010

Neplačkal? Kto ho strihal?

maatkka
12. jún 2010

Sa mi dnes akosi nechce spat... bez mm... Si pripadam ako za slobodna ked som byvala u nasich a takto mi vzdy v noci chybal lebo nasi neuznavaju take ze prespavanie frajerov u nas a tak... my (ja a segry) sme mohli mat "panske navstevy" v izbe iba do 22.h. 😀 😀 😀 😀 😀

maatkka
12. jún 2010

Babyyyy viete co sa u nas deje??? Asi koniec sveta... vychrica blesky... ale zatial neprsi... je to hrozostrasne 😕

zuziiiicek17
12. jún 2010

@mukky jeeeej 😵 kraaasny .Aspon mu uz nebude tak horuco 😉 peknucky je fakt 🙂

mukky
12. jún 2010

dakujem 😅 😀
strihal ho večer mm strojčekom,neplakal lebo strojcek nehučí a vidí tata ze on sa s ním strihá...ale tu čutku 😀 ako povedal moj otec 😀 som mu ja chcela nechať,no uvidím...ale smutno mi bolo riadne za vláskami ale zlatučký je,veru aj mm mu dal pusu 😀

ale už je horuco a mal mokré vlásky rýchlo...

my sme dnes boli von po dna, Klatovianke,na Alpinke/košičanky to poznaju/ v lese sa dá opekat,stánky s jedlom,reštika,kolotoč,kone,poníky atd..potom sme sa šli schladiť do tesca 😀 a ked sme dosli domov chlapi sa šli clapkať do bazena a ja som robila jogurtovu tortu,má postáť do zajtra aby stuhla tak som zvedavá aká bude a či stuhne 😕

bobik zaspal okolo 16-tej a okolo 19.vstal--

mm zajtra robí do večera,nemám rada taku nedelu ale mozno pride segra aj mala a mama a ak nie tak budeme na balkone,kupili sme dnes aj dázdnik,starý sa pretrhol