Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
14. jún 2010

@janac1974 No tak to nie si sama. Mna keď malý vidí za notebookom tak hned hladá kábel a nakoľko je to na predžovačke s tým vypínačom tak mi to vypne priamo u zdroja. Alebo sa vyškriabe hore a natvrdo mi vypne ntb - alebo mi vytiahne kábel z ntb. Proste pozná už všetky cesty. Dnes som na 3 x zapínala PC kým som dopísala jeden mail. 😠

nikollette
14. jún 2010

Vini 😅
Aj mne občas vyťahuje... Ale ved možeš fičať aj na baterke našťastie nie? 😉

vinifera
14. jún 2010

@nikollette Nemôžem ☹ Baterka je tu nahov..o. Takže ked vypne predlžovačku tak vypne aj celý ntb.

nikollette
14. jún 2010

Aha ☹ hm, takže stačí jeden ťah, a si off čo 😒 😝

nikollette
14. jún 2010

MP volal že bude meškať pol hodku, lebo ide predať nejaký fon do BA...
Aspon som mu nakázala mekáč kúpiť😀 😀 už treti krát tento týžden McDonald 😕 😕 😅 😔

nikollette
14. jún 2010

Kde ste všetky? Asi vonku čo.....

nikollette
14. jún 2010

Malý McDonaldák..Už len MP dojde s mekáč taškami a malý sa na nich vrhne ako sup 😀 😀 😀

nikollette
14. jún 2010

🙂 🙂 🙂

na druhej foto so zvieratkami, je aj ten obávaný dino, ktorého sa bál. Už sa ho nebojí. Teda aspon kým nevydáva žiaden zvuk 😅

maatkka
14. jún 2010

Nikol aj Lilu mala taku "oblubenu" babiku ktora hrozne divne rozpravala smiala sa a plakala 😀 a bala sa jej. Mm ju niekde schoval nech ju nestrasi a uz ju nevieme najst 😀
My sme sa dnes chceli ist najest a do kina - mame vyrocie svadby 😵 😵 Ale sa mi straaasne nechce sa malovat a chystat - dneska som uplne ako ovalena 😔 Tak mi mm doniesol kyticu ruzi a kebab a jahody a sampus 🙂 a ked ulozime Julinku budeme "olsavovat" doma a veceru a kino nechame asi na zajtra...

nikollette
14. jún 2010

MAtka tak gratulation k výročiu 🙂 😵 😵 😵 😵

lenka_66
14. jún 2010

caute ,

nedocitavam lebo nemam sancu.tak dufam ze su krpcekovia zdravucky a v poriadku.maminky potom tiez 😵
blahozelam vsetkym oslavencom co boli .

mam krusne chvile marek konecne zaspal.od kedy sa tak oteplilo zaspava okolo pol noci a vstava 6-7.cez den tiez moc neda .tak hodka.a do toho este aj obe ocne zuby.no chuda moje zuby a teplo strasna kombinacia .od hlavy po paty sama potnicka ☹ .pocas dna ho sprchujem aj 5x do 10 minut zas ako mys mokry.teraz zaspal tak ze som musela sparvit prievan v byte zapnut ventilator zalahol do najvacsieho tahu a stuhol.dufam ze nebudu ziadne nasledky.vcera som mu uz dala kvapky na spanie o 22,40 a zaspal 0,12 😠 😠

vinifera
14. jún 2010

@lenka_66
Inak to s tými kvapkami na spanie poznám. Dala som mu diazepam o 8 mej večer a zaspal v jeho štandardnom čase o 22.3O 😖 Bolo to v tom istom veku ako máte teraz vy. A už Vám lezú očné? Vy ste ale šikovný. A ako sa darí na WC ? V tom ste tiež rekorderiy

lenka_66
14. jún 2010

vini, na teba teraz casto myslim 😉obavam sa hyperaktivity
tak , tvaria sa ze uz len mm a su von.ak do zajtra nevyjdu tak mu ich asi sama vytiahnem.wc po strarom.pockam nech sa ochladi a zuby vylezu tak zas budeme bez peluse

a dnes povedal prve slovo .skoro som umrela KRTKO.to r sice prehltne ako deti co ho nevedia vyslovit

janac1974
14. jún 2010

pekny neskory vecer prajem 🙂
joj lenka...to mi je luto,ze mate taketo trapenie,chuda malinke ani si neoddychne a ty tiez ☹
maatkka...gratulujem k vyrociu 😵
vinifera,moj certisko on ked vidi,ze otvaram NB,otrčí spodnu peru a reveeee,lebo vie,ze vtedy
sa mu nevenujem...alebo sa nacahuje za klavesnicou a trieska po nej 😠
nikollette...aj malemu davas papkat nieco z mekaca?je velmi podareny Chrisko...aj civavka je zlatucka
my sme mali tiez psika,westika,ale ked mal maly tri mesiace,dala som ho kamaratke...nemal ho kto vencit...
dcery zacali mat ine zaujmy...velmi mi bolo smutno za nim,mali sme ho asi 5 rokov 😢

lenka_66
14. jún 2010
lenka_66
14. jún 2010

azabudla som dnes povedal prve slovo .skoro som umrela KRTKO.to r sice prehltne ako deti co ho nevedia vyslovit

lenka_66
14. jún 2010

boze to nepatrilo tu

vinifera
14. jún 2010

@lenka_66 Neva 😉 Ale asi ona. Aj pretiahnutá aj utopená. On si akurát tak zašukal. A ešte si aj odpadne. Ako by sa tak asi tváril on keby ho pretiahol býk?

lenka_66
14. jún 2010

vini 😀 , sak typicky chlap neznesie nic

lenka_66
14. jún 2010

baby googlim jak dilino no neviem najst basnicku o krtkovi .neviete niektora ?ked som zadala krtko vrtko tak mi jedna vysla no nie moc vhodna pre mareka 😀 .

mukky , vies abo pohladas 😀 ?

lenka_66
14. jún 2010

@janac1974 dakujeeeeem , uz si to len vtrepat do hlavy 😀

zuziiiicek17
15. jún 2010

cawko 🙂
JA sem nejak nestiham pisat .Maly uz ma 6 zubov ,ale zistila som ,ze mu rastu dalsie ...uz ma poraziiii.Som s nervami v koncoch .
MP ma je*e....je tu uz stvrty den a brutalne mi lezie na nervy .V nedelu sme mali oslavu rodinnu ,lebo moja babka mala narodky a on sedel cely cas za pocitacom .TAk som na neho naziapala ,ze bodaj by si o nom cela moja rodina nemyslela ,ze je kkt ,ked pride a sedi tam a je mu jedno ,ze by som sa aj chcela s nimi porozpravat ,ale nemozem ,lebo maly place a jemu nedojde ,ze namiesto netu by sa mal venoovat malemu....
plne som si uvedomila ,ze s nim nemozem ostat ,lebo by som si znicila zivot 😖 nechcem dopadnutg ako tie zeny ,tore zostanu s chlapom len kvoli dietatu

nikollette
15. jún 2010

Ahojte...
Máme krásne.. Sme vonku. Ja na deku s notebookom, a malý hned vedla v piesku sa hrajká.... 🙂

Zuzi 😖
to je aký manták.. Aspon keby sa premohol, a isiel na tu oslavu 😒 aj ked na silu.. potom jasné, že si o nom myslia, čo si myslia. Nie že by sa snažil im dokázať opak, že aký je... On ich takto len utvrdzuje v ich názore...

Idem sa slniť dalej 😎

mukky
15. jún 2010

ahojte,
konečne sa trošku ochladilo 😉

ked chlapi vstanú,pojdeme niekde von do prírody a najesť sa,ani neviem co by som varila ale ani sa mi nejak nechce variť ani jesť,to asi kazdému v lete..
na ranajky jogurt,obed som mala hrozno ....a vy čo varíte?

pobolieva ma hlava už druhý den 🙄 aj pijem dost ja neviem.... 😝

mukky
15. jún 2010

@lenka_66 a na mna nemyslís? 😀 😀 ved počkaj ked uvidíš S,esste len to je hyperaktivita 😀 😀
dufam ze sa Marekovi rýchlo zubky vykuknu a aj spánok sa upravi..

@zuziiiicek17 detto...

wandeirra
15. jún 2010

ahoj mukkynka,
Savka som skoro ani na foto nespoznala po novom zostrihu 🙂 ale je chutnucky. tiez sa pohravam s myslienkou dat maleho nakratko uplne,ale neviem...tie jeho kucerave vlasky su strasne pekne.

mukky
15. jún 2010

@nikollette ešte sa ti ten mekáč nezhnusil? 😕 😀 ale tebe iste nie ked ho tak lubiš 😎 aj p ho može kedykolvek? 😕

mukky
15. jún 2010

@wandeirra jej ahoj moja zlatá 😵 a dakujeme 😎

mne tiez bolo velmi luto tých krásnych vláskov,ale tak som nechcela nech sa trápi s gumickou ked si ju daval vzdy dole a mal ich vzdy mokré..ale neva,nechala som mu chvostík 😀 a v zime mu nechám mozno opat

mukky
15. jún 2010

@bashenka dakujeme 😎 ako sa mávate? mm ti tiez robí na smeny? ci zmeny? 😕