Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
15. jún 2010

@mukky co porabate aj u vas tak pecie?
maly ani behat doobedat nechcel,len v kociku vyvaleny a vypil strasne vela caju

mukky
15. jún 2010

@wandeirra malý uz hodku spí a ja idem tiez,hoci sa mi nechce spat ale bolí ma hlava 😔 a mm teraz vstal a ide na kožné..
sa trosku ochladilo,ale aj tak je teplo...sme dnes boli doma,hrali sme sa a nudili sme sa....stavali sme lego,kocky,kreslili a S ma vobec nepočuva ☹

mukky
15. jún 2010

@janac1974 čo robkáte?uz máte napustený bazén?co si varila? 😀

mne tá torta co som robila jogurtovu nestuhla 🙄

mukky
15. jún 2010

@nikollette a co nejdes s malým niekde na logo fogo alebo na kupko?ja keby som mala vodičák som doma neni nikdy 😀 /písem ako blavacka joj ne taka som frajerka 😀 /
ci vlastne ty nemás asi auto,viem ze si nieco spominala o aute..

wandeirra
15. jún 2010

aj moj uz hodku spi,mame rovnaky rezim asi ako vy...pijem kafco a rozmyslam co poobede. mp dovecera v praci 😖
ani mna T nepocuva,doma este ako tak,ale vonku ani na meno nereaguje nic ako utrhnuty z retaze..

wandeirra
15. jún 2010

a uz som obvolala 7 kamosiek,ci nieco nepodnikneme poobede a jedna nema peniaze,druha ma pokazena afto,tretia je chora,stvrta je s muzom,piata odcestovana a tak....ani pokecat nema s kym clovek na tej materskej 😒

wandeirra
15. jún 2010

uz si pripadam niekedy ako vdova,mp staaaale staaale v praci

nikollette
15. jún 2010

Mukky a co z toho ked mám vodičák, ked auto má MP so sebou.... 🙄
Práveže ja na vasom mieste v meste by som chodila kade tade.. tu sa nic nedá, tak aspon na dvire, v piesku, v bazeniku.. Vy mozte ist v meste vselikam...

wandeirra
15. jún 2010

niky ja mam aj auto aj vodicak,ale mesto a NC uz mam tak pochodene,ze ani neviem niekedy kam mam ist. mi to pripada ako vecnost co som uz tri roky doma

janac1974
15. jún 2010

ahojte 😉
maly spinka,ale kazdu chvilu sa zobudi...
mukky,muž kupil strojček,taky detsky philips,je superny,asom maleho strihala 6mm,nie je az tak
vyholeny,muž mi nedovolil 😒
bazenik sme este dnes nepouzili,vstali sme 9,30,boli sme len v piesocku a kopali lopticku...ja som
popritom varila sosovicovu polievku...
ta torta ma mrzi,ale chutovo bola urcite dobra...ja robievam klasiku piskotovo-jogurtovu...
zuziiicek17...o kolkej sa ti Misko narodil??my sme tiez 13.9,ale 2008 o 21,17hod 😅
to čo vyvadza tvoj priatel??mal by viac dokazovat,ako mu na vas zalezi,ako vas lubi,tebe aj tvojej
rodine...moja drzkajte sa a nerozculuj sa...

mukky
15. jún 2010

@wandeirra 😀 prepác 😀 si ma pobavila... tak vonku S nepozná matku ani otca 😀 😀

malý zacal hádzat hracky a aj vcera do neterky,do mna atd...aj pokričím uz,aj tlak sa mi zdvíha ale musím aby mi neprerástol cez hlavu...ale vzdy mu poviem ze ty vies ze mamka ta lubi velmi ale musí pokricat lebo nepocuvas 😔 😔 ..do roka aj nieco to bol anjelik 😀 😀 😀 ale aj tak je,len s rozkami 😀

ale su este malí,myslim ze tak o rok si uz zacnu viac uvedomovat co je a co nie je spravne..

a mm robi aj vikendy?

janac1974
15. jún 2010

ked sa Fifo zobudi,pojdeme niekam medzi deticky na sidlisko,k mojej mame...predtym sme tam
byvali,tak tam mam vela kamosiek...
uz sa mi nechce byt len tu na dvore,aj maly potrebuje ist aj medzi deti

wandeirra
15. jún 2010

s cim mukky s tou vdovou? 😀

mukky
15. jún 2010

@janac1974 jej tak super a ty si ho strihala?lebo ja som sa bala,mm uz ma predsa v tom prax a ja som vzdy len noznickami...a dala si uz foto?nemál sa malý?...

neviem ktorý to je tendetsky strojcek philips..nepojdeme aj my tak dohola?? 😀

piskotovu jogurtovu?taku ako smotanovu s ovocim?

mukky
15. jún 2010

@wandeirra so vsetkým 😀

mukky
15. jún 2010

@janac1974 FIFO 😀 😔 ,zlaté...

wandeirra
15. jún 2010

hm neviem ci to bolo take zabavne co som napisala,ale ked myslis...

mukky
15. jún 2010

@wandeirra 😀 no ze deti nepocuvaju asi nikoho 😀

mukky
15. jún 2010

malý sa nejak mrví,idem..

nikollette
15. jún 2010

Mukky hej ešte mi chutí mekáč 😅
My máme v sobotu Senecké leto, ovorenie sezony, kopec skupín, atrakccí, kolotoče, stánky, ohnostroj obrovsky,diska, a co ja viem, co... sa tam aj bojím isť s malým.. tam je vždy úúúplna maximálna tlacenicana celých jazerách...
a v nedelu chcem ist na kupko, aj s kamoskinými...

janac1974
15. jún 2010

ano strihala som ho sama,ked sa kupal,nevedel o tom,len sa sem tam uhol,takze dnes to musim este raz,
bo to nema celkom OK...potom odfotim...
muz kupil ten strojcek v nay...je tichucky....
piskotovo-jogurtovu s ovocim,alebo aj s kyslou smotanou,ked nie je jogurt...je to fajne,osviezujuce a
nenarocne...
maly sa zobudil,tak zatial pa a pekny dnik prajem 😉

nikollette
15. jún 2010

Mnam Jani,tú mám rada 😵
My sme už vnútri.. Je horúco...
malý sa hrajká so zvieratkim a pozerá Animal planet...
Ja popíjam kávičku....
Malý mi nahádzal do notebooku piesok, teraz tak divne idú tlačítka 😝

nikollette
15. jún 2010

Ja som dnes jedla iba čerešne zatial 😕 na to káva.. no uvidíme 😀 😀 😀

nikollette
15. jún 2010

Drobček už zaspáva...

Kokšo na animal planet pozerám ako krmia šimpanzov pizzov 😀 😀
A aké sú fajnové... ten suchý kraj pizze ani nezjedia 😀 😅

mukky
15. jún 2010

ahojky,
malý spinkal 3,5 hodky,mne sa ani nechcelo spat koli tej hlave 🙄 ale tak uz som zobrala tabletku...idem do sprchy a malého ideme odniest k mame,pojdeme sa niekde najest a na nakup...
uz mam stiahnuty zaludok ze malý bude inde ako s nami....verím ze raz sa toho blbeho pocitu zbavím...

mama ma uz zdzubala 😀 ,lebo juz som jej do mobilu davala rady a ze ci sa o neho bude vediet postarať 😔 😔 😀 ale ked on stále behá aj cez prekážky 😔

tesim sa ze budeme sami v klude a bez zhonu aj mi bude chybat ..asi to poznáte 😅

janac1974
15. jún 2010

Niki zavidim tie Senecke jazera...hned by som isla,je tam pekne 😵
my sme sa uz vratili...bolo tam velmi vela deticiek,maly behal,on sa vobec nebude hrat na jednom mieste
ani hojdat...len behal a ja za nim 😢 ale aspon mam pohyb 😀 na dvore sa pekne aj v piesocku hrajka...
a tam len behal,lietal....tak sme isli domov,som si ani pokecat nemohla 😠
teraz robim zemiakovy salat a maly je vonku s mm...
mukky...len si uzi vecer vo dvojici,neboj sa o maleho,aj oddychnut si musis 😉

nikollette
15. jún 2010

Mukky 😅 aj ja vždy rady dávam... presne pokyny, kedy a čo jesť, atd 😅
čo už 😀 😀 😀

Ja som dala variť polievočku z čerstvej zeleninky od dedka 🙂

A pokukujem si nejaké tenisky na nete... len ešte neviem aké 😒

Jani veru krásne je tam 🙂
sa teším na senecké 😵

http://www.msks-senec.sk/files/Plagat_Senecke_l...
http://www.msks-senec.sk/seneck-leto






































nikollette
15. jún 2010

Pardon za tú medzeru, to Chrisinko 😅

mukky
15. jún 2010

ahojte,ide dobry film na markíze,potom nakuknem ci sa tu niečo nedeje 😀

janac1974
15. jún 2010

niki 😵 😵 😵 super program...hned by som prisla,keby som mala,kde maleho dat... 😵
pridavam nejake foto,viac mi ho mm nedovolil ostrihat...