Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
17. jún 2010

@vinifera a doteraz mrkva bola v pohode?
marek sa kusok lepsi .sice zaspavanie je o drzku ale zalomi.

ozaj v utorok ho ockovali a dnes poobede ma uplnu modrinu a total tvrde.mal to iba kusok cervene aj obklad som davala.co mozem dat teraz nato abo uz nic?

nikollette
17. jún 2010

Ahojte....

Vini ☹ porazilo by ma, hm také trápenie s tým ekzémom 😔

My sme dnes boli vnutri, a chvílku na dvore v piesku. Konečne nepršalo.
V sobotu ideme na Senecké leto, a v nedelu do BA na nákupy, NC, staré mesto, a tak 🙂

Mukky, snád vám ovocie pomôže, aj šťavička 🙂 Chučik musí ho to bolieť ☹ My našťastie s kakaním problémy nemáme. Kakáme aj 2x denne 😅

lenka_66
17. jún 2010

@janac1974 hej ale som si sama zlozila.bol jeden krtko co chodil vrtko.teraz sa len smeje a domcek sa mu chveje 😀 .neako sa mi to viac vtrepalo do hlavy ako ta dlha.ale aj tak diiik

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 ja by som volala dr.,je to asi len reakcia..
po ockovani som zvykla hned natriet octanovou mastou...

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 som sa nasmiala,ake basnicky o krtkovi existuju na nete 😀 😀

mukky
17. jún 2010

@lenka_66 studené obklady... a basen je super
😀
my inak zaspavame posledne asi 2 týzdne cez obed pri rozprávke,niekedy mu rozpravam a 3 krát pri tom zaspím 😀 😀 😀 😔

lenka_66
17. jún 2010

@janac1974 myslis ze mam zavolat? a basnicky ja som len take .....same nasla aj by som mu ich vravela ale co ak sa ich nauci a bude vsade recitovat 😀

mukky
17. jún 2010

@nikollette velmi ho to boli ☹ ☹

mukky
17. jún 2010

stále s vami kvákam vecer a uz som nevidela 14 😲 😲 častí bez servítky 😀

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 😀 radsej nie 😀 ...ved si peknu zlozila...

janac1974
17. jún 2010

@mukky 😲

mukky
17. jún 2010

@janac1974 preco ten vystrasený výraz? 😕 😲 😀

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 s tym ockovanim,ja by som asi zavolala dr.neviem,ci je to normalne...
modrinka je z toho,ze mu trafila nejaku zilku,ked ho pichla,ale ten opuch neviem...
a este aj to sleduj,ci ho ta nozka neboli,ci nou normalne hybe...

janac1974
17. jún 2010

@mukky ved to je dost vela 14 casti 😲
ja to tiez zvyknem pozerat...tento tyzden tusim opakuju casti,ktore uz boli...
pamätam podla Skrucaneho...

mukky
17. jún 2010

@janac1974 idem o chvilu pa,kuknem si dnes aspon také 3 casti a poštu pre teba..a si predstav ze tu cast so skrucanym nenbi v markize archiv,,aj som im tam uz pisala pred mesiacom a 😀 nič 😀

lenka_66
17. jún 2010

@janac1974 , hej lieta ako urvaty vagon aj som mu to kusok stlacila a nic.len je to tvrde ako kamen a modre.

a mame aj prvu bozulu.chuda sa mi natiahlo v kuchyni na dlazbu 😠

janac1974
17. jún 2010

aj si uz vyskusala nejake recepty ??
ja tiez pojdem skor spat...ma dnes maly ponahanal po ihrisku...aj spadol chudacik a obil
si kolienka,ale nedalo sa tomu zabranit,ked mi stale uteka...aj horsie urazy byvaju...

lenka_66
17. jún 2010

@mukky a ty si zalubena do skrucaneho? ze musis vidiet 😀

ozaj , cucoriedky treba cistit od suppiek? raz som uz marekovi dala ale som mu ich aj cistila tak neviem bars sa mi nechce

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 Marek ti uz normalne chodi sam??
moj zacal sam chodit az v 15mesiacoch ☹ sa bal pustit,dovtedy len za ruku a teraz beha
ako utrhnuty z retaze 😠

mukky
17. jún 2010

@janac1974 hej,pesto s cestovinami a paradajkami a este nieco tusim a tu super tortu co mi nestuhla 😀 😀 ale som si dnes kupila inu zelatinu a opat vyskusam.. 😀
@lenka_66 nie som ale vyhral a som chcela vediet co varil 🙄
a nestlacaj mu to preboha....ked S ockovali raz som nevedela ze obklady mam dat lebo ta pizda povedala ze nic nemam dat mal maly menej ako tvoj a ceeeely den plakal ☹

mukky
17. jún 2010

uz chodi maly? cisti´t cucoriedky?to som este nepocula 😕

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 nemusis ich cistit,kludne mu daj a kde ste boli na cucoriedky 😕

janac1974
17. jún 2010

@mukky mnam cestoviny mam rada,ale pesto som este nikdy nejedla...mozno ano,ale netusim o tom...

lenka_66
17. jún 2010

@mukky ja som mu to len tak jemne , ako by si sam na tu stranu lahol.som len skusala ci ho to neboli.
nic zvlastne nevaril a pomahal mu neaky kamos co mu patrila ta restika ak dobre pamatam.

@janac1974 , nie on len si okolo seba upratal noviny pritiahol kryt na z kosa na pradlo a ked zacal lozit tak kazda koncatina sla inym smerom.

mukky
17. jún 2010

ja so.m si kupila pesto paradajkove aj tie susene paradajky a uz som to robila 2 krat a super to bolo,ako z restiky..

lenka_66
17. jún 2010

jeden znamy chodi. tak dobrak - dilko.maruska ho volame 😀

no ja cucuoriedky bezne necistim len som sa bala dat marekovi ked matake citlive brusko.tak radsej som ocitila.ale to bolo mozno tym ze som mu skusala dat cerstvy hrasok a ten som lupala aby ho nenafuklo

mukky
17. jún 2010

S zacal chodit,teda to bol beh hned ale fakt 😀 😀 😀 u mamy 2 dni po prvom roku

janac1974
17. jún 2010

tak to vyskusam aj ja...pokukam v obchode pesto...to maju asi len v supermarketoch...

lenka_66
17. jún 2010

@mukky cize 3.januara ?

lenka_66
17. jún 2010

baby idem kuk odsudene bo este furt sa nahravaju 😀 😀 😀

dobru nocku detickam aj mamickam 😉