• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@janac1974 ja som si kupila v kauflande ale to lacnejsie som nevedela ake to bude..a si citala ten recept co som davala ako som ich robila?
@lenka_66 aky januar? :grinning:
17. jún 2010 o 23:30  • Odpovedz
@lenka_66 ja odsudene nepozeram,sa mi to nejak nepaci ale mm hej
17. jún 2010 o 23:30  • Odpovedz
@lenka_66 dobru nocku prajem...
17. jún 2010 o 23:31  • Odpovedz

@mukky 2 dni po novom roku :wink:
17. jún 2010 o 23:34  • Odpovedz
@mukky a ako si teda robila tie cestoviny?vsak len uvarila a dala to pesto a susene paradajky,ci
este nieco?
17. jún 2010 o 23:34  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: aj tak mukky neprezradi vsak?
17. jún 2010 o 23:35  • Odpovedz
ty si dobrá :grinning: pockaj idem ten recept skopiroivat,som ho pisala do temy jednej :grinning:
17. jún 2010 o 23:36  • Odpovedz
@mukky cakam.... :dizzy_face:
17. jún 2010 o 23:38  • Odpovedz
@mukky a to ani matika nie moc silna stranka :grinning:
17. jún 2010 o 23:39  • Odpovedz
:grinning:
na cibulke som orestovala sunku vcelku na kocky,pridala sušené paradajky v oleji nakladané a nakrájane na mensie kusky,potom 2 normalne paradajky na kocky nakrájané,trosku podusila,pridala som 1 pretlacený cesnak,pol flasky pesta,podusila este trosku a pridala som na zjemnenie asi polku sladkej smotany,to vsetko som vmiesala do cestovín a navrch na tanier este nastruhaný syr,je to mnam...

no ale mam to uz odskusane,tých normalnych paradajok treba dat aspon 5 a ked vas je tak vela doma tak aj viac :grinning:
ja inak paradajky v jedle nejak nemusim ale tieto susene a aj normalne v tom peste su skvele
17. jún 2010 o 23:41  • Odpovedz
@lenka_66 vidím :grinning:
17. jún 2010 o 23:42  • Odpovedz
dakujem mukky...zajtra pojdem do kauflandu na nakup...urcite to vyskusam,vyzera dobre ten recept
a idem uz haji...dobru nocku
17. jún 2010 o 23:46  • Odpovedz
@janac1974 dobru noc..u nás to pesto v kauflande predávaju nad mraziacimi boxami s listkovým cestom ..ale radsej sa opýtaj kup to paradajkove do tohoto receptu

ja pozerám správy a idem kuk ostatné...

17. jún 2010 o 23:52  • Odpovedz
@janac1974 a nezabudni na tie susene paradajky :grinning: tie daju super chut a ak ich nekupujes tak predavaju ich v kauflande tusim pri pretlakoch :grinning:
17. jún 2010 o 23:53  • Odpovedz
Bré ránko... @mukky už ano každý druhý den.. už nepotrebujem ani dophilus lebo jej dávam na ranajky banán s jogurtom asi tak 3...niekedy aj 4-krat do týždna a pomohlo mi to dosť už sa netrápi na nočniku :sunglasses: a tie probiotika potom dávam už len ked je chorá. A už ste v pohode či ho ešte stále zapeká??
18. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz
ahojte,

@bashenka tak to je super ze uz je malej fajn :wink: a ako dlho už chodíte na nočník?S nechce... :confounded: ,este obleceny si na neho sadne,dnes aj na redukciu ale bez plienky nie,kričí nié.néééééé :rolling_eyes:

a neterka zacala už týzden zo dna na den chodiť :sweat_smile: ,u nás ked bola naposledy segra akurat vravi ze ani nevie sedieť na nocniku a na druhý den si sadla,vypiškala a odvtedy chodí doma bez plienky a sama ide piškať aj kakať vzdy do nočníka :grinning:
aj S ju videl a mu vravím ako chodí sesternička pekne na nocniček ale nič platné :grinning: :pensive:
18. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz
štavu som mu musela zrriediť s vodou,kedze je na vodu zvyknuty a velmi ju nechcel..inak kakal denne raz,len teraz máme toto :confounded: ,uvidím čo dnes bude..
18. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz
fúha... tak učila som ju to už od zimy ale len tento posledný mesiac mi už neocikala všetko možnee... ona dobre vedela že ma ísť na nočník :grinning: a pritom išla cikať na vankúš a takeeto pálky.... ale už konečne pokoj :slight_smile: a páči sa jej aj na velkom záchode. Ani laurinka nechcela zozačiatku.... potom som ju tam nehala sediet aj 3hodky :grinning:
18. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz
chudáčik malý .. sa musí ešte s kakaním trapit :confounded: ...
18. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz
@bashenka :grinning: a v zime si ju ale nenechala behat s holou ritulou nie?si ju dávala hopať a nechcela hopat alebo nieco tam urobiť?
takze uz sa pýta sama? :sunglasses:
18. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz
počkaj ako hopat teraz nechápem :grinning: .. jasné že nenechala behať s holou riťkou, ale ja som chcela aby už do leta bola OK...naučená ... to som prala aj 4 tepláky denne... a niekedy mala natiahnuté len také nadkolienky a gaťky .. a ked nanom sedela aj 3hodky tak uz nieco sa v tom nocniku aj dialo :grinning: za to bola pochvalena a potom už vedela.. teraz sa pýta ...ale musím jej to pre istotu pripomínať ...
18. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz
ci si ju dávala sadnuť a necchela si sadnuť :grinning:
18. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz
hej aj také bolo :grinning: ... ale že to netreba nútiť...ona si vždy potom nejak sadla a bolo... .najlepšie ale ked tam sedela pol dna a nič....tak som ju dala bežkať a ocikala čo sa dalo :grinning: ... teraz mám problém ju z toho nočníka dostať preč :slight_smile: ... alebo ked mi doma povie že ona nechce do nočníčka cikať ani na záchod ale vonku do trávičky :grinning: a my v paneláku...
18. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz
@bashenka :grinning: :grinning: podarená je :dizzy_face:

ved to že netreba nutiť ale tak aj prasiatko plysove dnes hopalo na nočníčku aj mamina si pojde :grinning: aby S videl že aj mamina chodí :grinning: :grinning:
ked sa trosku oteplí nechám ho holého len ked on tak lieta ja mám obavy aby si pišuliačika necvikol niekde a podobne :pensive: :grinning:
18. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz
@bashenka a máte obidve také krásne modré oči :sweat_smile: ,tato Váš bude potrebovať na obe vzduchovku :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz
tá izbička nemá chybu !! ... ja som vždy snívala že takú malej urobim samé hračky krásnu postielku .. koberček :grinning:
18. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz
@mukky a čo robí malá?kedy vstala?dnes budete doma či idete niekde von?
18. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz
@bashenka to mala byť na teba otázka :grinning:
18. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz
Hahaha ... :grinning: že dakujeme ..ale zatial ju nepotrebuje :wink: ten chvostíček tam budeš malému pestovať?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz
@bashenka dakujem,aj ja sa je j veľmi teším,máme ju cca 3 týzdne ale je to super,konecne hracky maju svoje miesto aj ked v obavycke ich par je...ale má sa uz konecne kde hrať aj s neterkou
18. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.