Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
17. jún 2010

@janac1974 ja som si kupila v kauflande ale to lacnejsie som nevedela ake to bude..a si citala ten recept co som davala ako som ich robila?
@lenka_66 aky januar? 😀

mukky
17. jún 2010

@lenka_66 ja odsudene nepozeram,sa mi to nejak nepaci ale mm hej

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 dobru nocku prajem...

lenka_66
17. jún 2010

@mukky 2 dni po novom roku 😉

janac1974
17. jún 2010

@mukky a ako si teda robila tie cestoviny?vsak len uvarila a dala to pesto a susene paradajky,ci
este nieco?

janac1974
17. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 aj tak mukky neprezradi vsak?

mukky
17. jún 2010

ty si dobrá 😀 pockaj idem ten recept skopiroivat,som ho pisala do temy jednej 😀

janac1974
17. jún 2010

@mukky cakam.... 😵

lenka_66
17. jún 2010

@mukky a to ani matika nie moc silna stranka 😀

mukky
17. jún 2010

😀
na cibulke som orestovala sunku vcelku na kocky,pridala sušené paradajky v oleji nakladané a nakrájane na mensie kusky,potom 2 normalne paradajky na kocky nakrájané,trosku podusila,pridala som 1 pretlacený cesnak,pol flasky pesta,podusila este trosku a pridala som na zjemnenie asi polku sladkej smotany,to vsetko som vmiesala do cestovín a navrch na tanier este nastruhaný syr,je to mnam...

no ale mam to uz odskusane,tých normalnych paradajok treba dat aspon 5 a ked vas je tak vela doma tak aj viac 😀
ja inak paradajky v jedle nejak nemusim ale tieto susene a aj normalne v tom peste su skvele

mukky
17. jún 2010

@lenka_66 vidím 😀

janac1974
17. jún 2010

dakujem mukky...zajtra pojdem do kauflandu na nakup...urcite to vyskusam,vyzera dobre ten recept
a idem uz haji...dobru nocku

mukky
17. jún 2010

@janac1974 dobru noc..u nás to pesto v kauflande predávaju nad mraziacimi boxami s listkovým cestom ..ale radsej sa opýtaj kup to paradajkove do tohoto receptu

ja pozerám správy a idem kuk ostatné...

mukky
17. jún 2010

@janac1974 a nezabudni na tie susene paradajky 😀 tie daju super chut a ak ich nekupujes tak predavaju ich v kauflande tusim pri pretlakoch 😀

bashenka
18. jún 2010

Bré ránko... @mukky už ano každý druhý den.. už nepotrebujem ani dophilus lebo jej dávam na ranajky banán s jogurtom asi tak 3...niekedy aj 4-krat do týždna a pomohlo mi to dosť už sa netrápi na nočniku 😎 a tie probiotika potom dávam už len ked je chorá. A už ste v pohode či ho ešte stále zapeká??

mukky
18. jún 2010

ahojte,

@bashenka tak to je super ze uz je malej fajn 😉 a ako dlho už chodíte na nočník?S nechce... 😖 ,este obleceny si na neho sadne,dnes aj na redukciu ale bez plienky nie,kričí nié.néééééé 🙄

a neterka zacala už týzden zo dna na den chodiť 😅 ,u nás ked bola naposledy segra akurat vravi ze ani nevie sedieť na nocniku a na druhý den si sadla,vypiškala a odvtedy chodí doma bez plienky a sama ide piškať aj kakať vzdy do nočníka 😀
aj S ju videl a mu vravím ako chodí sesternička pekne na nocniček ale nič platné 😀 😔

mukky
18. jún 2010

štavu som mu musela zrriediť s vodou,kedze je na vodu zvyknuty a velmi ju nechcel..inak kakal denne raz,len teraz máme toto 😖 ,uvidím čo dnes bude..

bashenka
18. jún 2010

fúha... tak učila som ju to už od zimy ale len tento posledný mesiac mi už neocikala všetko možnee... ona dobre vedela že ma ísť na nočník 😀 a pritom išla cikať na vankúš a takeeto pálky.... ale už konečne pokoj 🙂 a páči sa jej aj na velkom záchode. Ani laurinka nechcela zozačiatku.... potom som ju tam nehala sediet aj 3hodky 😀

bashenka
18. jún 2010

chudáčik malý .. sa musí ešte s kakaním trapit 😖 ...

mukky
18. jún 2010

@bashenka 😀 a v zime si ju ale nenechala behat s holou ritulou nie?si ju dávala hopať a nechcela hopat alebo nieco tam urobiť?
takze uz sa pýta sama? 😎

bashenka
18. jún 2010

počkaj ako hopat teraz nechápem 😀 .. jasné že nenechala behať s holou riťkou, ale ja som chcela aby už do leta bola OK...naučená ... to som prala aj 4 tepláky denne... a niekedy mala natiahnuté len také nadkolienky a gaťky .. a ked nanom sedela aj 3hodky tak uz nieco sa v tom nocniku aj dialo 😀 za to bola pochvalena a potom už vedela.. teraz sa pýta ...ale musím jej to pre istotu pripomínať ...

mukky
18. jún 2010

ci si ju dávala sadnuť a necchela si sadnuť 😀

bashenka
18. jún 2010

hej aj také bolo 😀 ... ale že to netreba nútiť...ona si vždy potom nejak sadla a bolo... .najlepšie ale ked tam sedela pol dna a nič....tak som ju dala bežkať a ocikala čo sa dalo 😀 ... teraz mám problém ju z toho nočníka dostať preč 🙂 ... alebo ked mi doma povie že ona nechce do nočníčka cikať ani na záchod ale vonku do trávičky 😀 a my v paneláku...

mukky
18. jún 2010

@bashenka 😀 😀 podarená je 😵

ved to že netreba nutiť ale tak aj prasiatko plysove dnes hopalo na nočníčku aj mamina si pojde 😀 aby S videl že aj mamina chodí 😀 😀
ked sa trosku oteplí nechám ho holého len ked on tak lieta ja mám obavy aby si pišuliačika necvikol niekde a podobne 😔 😀

mukky
18. jún 2010

@bashenka a máte obidve také krásne modré oči 😅 ,tato Váš bude potrebovať na obe vzduchovku 😀 😀 😀

bashenka
18. jún 2010

tá izbička nemá chybu !! ... ja som vždy snívala že takú malej urobim samé hračky krásnu postielku .. koberček 😀

mukky
18. jún 2010

@mukky a čo robí malá?kedy vstala?dnes budete doma či idete niekde von?

mukky
18. jún 2010

@bashenka to mala byť na teba otázka 😀

bashenka
18. jún 2010

Hahaha ... 😀 že dakujeme ..ale zatial ju nepotrebuje 😉 ten chvostíček tam budeš malému pestovať?? 😝

mukky
18. jún 2010

@bashenka dakujem,aj ja sa je j veľmi teším,máme ju cca 3 týzdne ale je to super,konecne hracky maju svoje miesto aj ked v obavycke ich par je...ale má sa uz konecne kde hrať aj s neterkou