Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
19. jún 2010

@mukky ja si myslim ze petka ma pravdu, vyzera byt pricina v um. este k tomu je bananove. preco nie banan, ked um mate bananove?

janac1974
19. jún 2010

@leelo ahoj 🙂
mna tiez zapeka pecivo,nemozem ho jest...kazdemu nieco nevyhovuje..
maly este nespi,ale zachvilu uz bude musiet...lebo je ho plny dom

leelo
19. jún 2010

@janac1974 vidis, teraz si mi pripomenula ovsene vlocky. lebo mna skor chleba prehana, ale celozrnny. biely zapeka. vtedy vzdy nasadim ovsene vlocky.
mukky, neskusis tie ovsiaky dat malemu? viem, lepok, ale to je tutovka

mukky
19. jún 2010

@janac1974 kravské ee 😀

mukky
19. jún 2010

ovsené vlocky papáme,má ich rád,dávam mu ich do nastruhaneho jabka alebo jogurtíku,zajtra skusim 😎

mukky
19. jún 2010

skusim zavolať dr v pondelok ak sa to nezlepší

mukky
19. jún 2010

@janac1974 varila si dnes tie cestoviny? 😎

leelo
19. jún 2010

urcite sa to zlepsi... ked naposledy kakal, tak v poho ci bolest?

mukky
19. jún 2010

@vinifera a malý uz rozpráva? a ako ste na tom s nocnikom?

mukky
19. jún 2010

@leelo pred dvoma dnami tvrde kako ,odvtedy nekakal a pred tym normal tusim a pred tym tiez tvrde

mukky
19. jún 2010

@saskarisko idem kuk 😎

mukky
19. jún 2010

tuším ide Anglický pacient na čt1,konečne romantika 😀

bashenka
19. jún 2010

@mukky naša ovsené vobec ... 😅 včera nekakala a ani dneska, zajtra jej dam ten jogurt s bananom a budem čakať ... a aké cestoviny?? Aj ja cem recept ...ešte nemám vymyslené čo zajtra variť na obed... urobím žemlovku a ešte niečo by som chcela ale neviem čo 😀

mukky
19. jún 2010

@bashenka daj jej radsej s jabkom nastruhaným 😀

teba som sa pytala na cestoviny?myslela som janku 😀

ja zajtra idem robit na obed "vyprážané" morčacie prsia bez vyprážania,americké zemiaky a nejaký zeleninový šalátik

mukky
19. jún 2010

@bashenka vcera som večer dávala recept na cestoviny s pestom,som si ich ale trosku upravila podla povodneho receptu

mukky
19. jún 2010

@bashenka náš zje vsetko takze s tým zatial problem nemame

bashenka
19. jún 2010

neee mna nie ...ale kukám že je tu reč o receptoch tak sa pýtam 😎 ... moj má chuť na nejaké cestoviny tak asi budú tie... a to si pisala sem do fóra ten recept? Nájdem ho tu niekde? Čo je to nejaká šmakovica? 😉 a prečo radšej s jablčkom? Moja moc nechcela nastrúhané ani ked bola menšia neviem ako teraz... iba nakrájané dávam.

lenka_66
19. jún 2010

zdravim 😉

janac1974
19. jún 2010

@mukky varila...na veceru...je to mnamka...
čertisko uz konecne zaspalo...doskriabal mi celu ruku... 😠

@mukky S kazdy druhy den zapeka/ako pises/...a aj kazdy druhy den papa pecivo...skus ho vysadit...na par dni
uvidis...mna aj celozrnne zapeka...
dnes mm upratoval od rana,vysaval,zmyval podlahy...aj popral 😕 a uvaril klobasu na obed 😝
ja som bola s malym od rana na chalupe u mojich rodicov,som ho nechala vklude upratovat...
ale poviem vam,oddychla som si...malemu sa cely cas venoval otec,ja som len sedela a klabosila s mamou

janac1974
19. jún 2010

@lenka_66 ahojky,aky si mala dnik???

mukky
19. jún 2010

@bashenka podla mna banan nie je na tvrdu stolicu,jablcko prezenie skor

ale dospelakom som davala recept na cestoviny vcera vecer tu do temy,skus pohladat 😎 ,neviem co ti mala papá..

janac1974
19. jún 2010

@bashenka vcera mi mukky davala receptik na cestovinky,mnamkove...ale musis si asi aj ty
dokupit pesto a susene paradajky do toho...inak odporucam...bolo to v relacii bez servitky...

leelo
19. jún 2010

@mukky na tvrdu stolicu je banan nezrely (kvoli skrobom) a na hnacku je prezrety dobry

lenka_66
19. jún 2010

@janac1974 ale uprsany a preventivne som nahodila tichu domacnost 😉

leelo
19. jún 2010

@lenka_66 cau 🙂
preco preventivne?

lenka_66
19. jún 2010

@mukky tak ako lello pise zalezi od zrelosti bananu .

janac1974
19. jún 2010

@mukky rezne vyprazane bez vyprazania 😀 😀 to znie skvelo a zdavo...preto asi tie uvodzovky...

lenka_66
19. jún 2010

@leelo
@janac1974 ale ide mi neako na nervy.to co by mi inokedy nevadilo tak dnes strasne.asi to bude pocasim

mukky
19. jún 2010

@leelo ja viem ..

janac1974
19. jún 2010

@lenka_66 preco tichu???