Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
21. jún 2010

@bejbypd ja ta tiez obdivujem,ze to tak skvele zvladas 😉 si slvela ,ale davaj na seba pozor moja

nikollette
21. jún 2010

Zuzi ☹

Myslím že bejby to v posledných vetách napísala pekne 😉

nikollette
21. jún 2010

A tiež ťa obdivujem bejby 😉
Len som musela hned napísať, žesi to Zuzke krásne napísala v posledných vetách, a aj jej poradila 🙂

Vini, ty divá zver 😀 😀 😀 😅

My sme sa najedli, ja som spratla kuchynu, MP cvičí...
U nás je otrasne... Dúfam že do piatku bude krajšie, a aspon takýto debilný vietor nebude fúkať a dážď pršať 😖

zuziiiicek17
21. jún 2010

baby ,idem ja panelakovat ,dnes mi ide posledna cast ☹ ☹ ☹ 😀 zdochnem od nudy cez leto .pridem po deviatej

vinifera
21. jún 2010

@zuziiiicek17 To fakt? A čo budem po večeroch pozerať?

bejbypd
21. jún 2010

ďakujem vám baby teraz nerozplačte vy mňa...Zuzka veď ty nemusíš svojej babičke nadávať alebo na ňu kričať,možno keby si sa jej otvorila,povedala čo ťa trápi a všetko postupne možno by aj babka začala chápať že z jej vnučky je už dospelá žena a zodpovedná matka aj keď si to teraz babka nechce pripustiť 😉 no a s prácou,niekedy mi je ťažko,ale moj Michal je úžasný otec,ktorý sa o malú vie postarať stopercentne,aj o mňa 😵 Ja svoju robotu zbožňujem,padám niekedy od únavy na hubu,ale dá sa to,musí sa to dať...No a tých 250,robím krátky dlhý týždeň,od siedmej rána minimálne do polnoci 😝 jeden vikend sme robili v piatok od siedmej rána do stvrtej rána,na osmu zase do roboty do tretej rána v sobotu a v nedelu od dvanastej do pol tretej..a potom zaslúžené dva dni voľna...včeraq som končila šichtu tak som si počitala aj hodiny za jún a bolo tam nejakých 189alebo tak,no a teraz robím aj stredu štvrtok a aj celý víkend..lebo kolegyňa s kolegom na druhej smene niekam idú...takže hodín sa ešte nazbiera počitam okolo tých 250...Veď začal som 14.mája na krátky dlhý čo v ma´ji spravilo par dni a mala som za maj 111 hodín za ten kustik maja 😝 Ale nebojte sa o mňam,ja to zvládam a chvalabohu to zvládame všetci traja 😵 niekedy mi príde smutná no v tej chvíli sme nemali iné vychodisko...

zuziiiicek17
21. jún 2010

@vinifera nooo .ani ja nebudem mat co 😒 az v septembri bude zase

bejbypd
21. jún 2010

zuzi ešte že si povedala už kukám panelák 😀

vinifera
21. jún 2010

@bejbypd tiež som takto robievala. A to sme ešte truby chodili po smene piť - juuuj to boli časy. Len do roboty a domov. Žiadna zodpovednosť ....

zuziiiicek17
21. jún 2010

@bejbypd si skvela matka 😵 snazis sa velmi aj ty aj TP 🙂 velmi vam prajem vsetko dobre
a ja na babku nechcem kricat ,no na druhej strane mi to neda ,lebo niekedy ma vytociii.A uuz milionkrat som si s nou tak sadla a vzdy to dopadne tak ,ze je v poho par dni a potom je vsetko po starom 😒

zuziiiicek17
21. jún 2010

@bejbypd Aj ja uz kukam 😀 mlciiim

bejbypd
21. jún 2010

no vini neboj aj mna volavaju,ale vedia ze mna doma už čakaju pre mňa naj ľudia...ale sme skvelý kolektív,mám výborneho kolegu 😵 zuzik a možno už babka to len ťažko pochopí a bude si vždy tvrdiť svoje..Viem to podľa Michalovej starkej s tou sa nedá vychádzať nijakým sposobom,aj keď som sa snažila všemožne 😉 Ale neboj babka ťa má určite rada aj si ťa váži len...neviem to nejak vysvetliť to čo by som chcela povedať...proste je to všetko len v komunikácii,ale verím že máš toho veľa a potom Ťa to trápi...ale zuzik ty si jedna rozumná žena,ktorá je milujúcou matkou ako som už hovorila 😵 v prvom rade si musíš vážiť sama seba lebo máš za čo 😉

maatkka
21. jún 2010

Ahojte vsetky 🙂
@mukky dakujem za opytanie 😉 mame sa fajn 🙂 Ja sa aj snazim vsetko citat tak nejak priebezne ale nemam sancu na vas reagovat ked sa "rozbehnete" 😀
Dnes som bola cely den sama v meste v Maxe a Carrefoure - rozflakat peniaze co som dostala este na narodky 😀 tak som az teraz zasadla za NB. Myslela som sice ze sa budem venovat dietatku 😵 a vynahradim jej ze sme spolu skoro cely den neboli (bola s mm) ale som ju ledva stihla okupkat a nakrmit a uz zaspinkavala... Vsak aj zajtra je den 😉 Zajtra je mm cely den v robote - budeme doma same - takze si ma Lilusik uzije 😀
Ale som aspon spokojna s nakupmi kupila som si fakt vela veci - som ani nedufala ze tu v ZA splasim to co som si predstavovala 🙂 Hlavne som rada plavkam (s tymi som mala najvacsi problem lebo som mala utkvelu predstavu ze musia byt cierno - zlate 🙂) riflom letnym trickam a topankam - sandalkam 🙂 Sa hanbim ze som si toho kupila viac ako Lilinke - ale aj ona ma uz tiez tolko veci ze ich ani nevynosi... Aj tak sa najviac potesila stipcekom do vlaskov za euro 😀
@wandeirra ze na pokeci som??? 😀 😀 😀 Tam ja uz teda pekne daaaaaaaaavno nechodim 😉 Ja len FB a MK (okrem tejto temy uz stiham len "extremnych nedonosencov").
Inak zuziiiicek som ti aj ja chcela nieco napisat ale bejbypd to napisala tak pekne ze nie je co dodat... Ako tak citam mas to moc tazke ☹ (s priatelom aj s mamou a babkou) veeelmi ti prajem nech sa ti to tvoje "motto" splni...

zuziiiicek17
21. jún 2010

@maatkka dakujem aj tebe 🙂 Snad budem aj ja raz samostatna a stastna ,ale asi si budem musiet este chvilu pockat 😖 momentalne ma stve ten stereotyp a to ,ze absolutne nie som s ludmi .Vzdy som bola medzi ludmi a tychto 9 mesiacov ma doslova zabilo.uz nie som to co predtym .Uz sa mi ani licit nechce ,ani nijak inak upravovat ..nic sa mi nechce ,A nakoniec ,ved naco ,aj tak som vkuse sama ...tedas malym a tomu sa budem pacit stale,kym budem mat cici 😀 😔

A do riti ,uz ide reklama 😠

wandeirra
21. jún 2010

hej Mati,ved si mi tam raz pisala asi si uz nepamatas,plazakovam,to si ty nie? 🙂

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 ja prezivam presne to, co ty. kazdy den to iste, sibe mi zo sa,oty, namalovat sa ma ani nenapadne - vyzeram otrasne...
podla mna to prejde, mame este male bibina. ved baby so starsimi detmi nam povedia, kedy sa to zmenilo 😉

zuziiiicek17
21. jún 2010

nastuuupena 🙂
kde ste ?????

maatkka
21. jún 2010

@wandeirra hej som 😀 tak to si teda nepamatam 😀 ale mala som take predfacebookove obdobie ked som tam chodila... ale to uz bolo daaavno 😀
@zuziiiicek17 tak tomuto rozumiem... ja mam tiez niekedy pocit ze keby nas mm stale niekam netahal a nevymyslal program a nezabaval... tak tiez neviem co by som s malou robila - ked sme same kym je v robote tak sme len u nasich na ihrisku alebo v NC - to by ma uz daaavno omrzelo... je to tazke ked nezijete s priatelom... to by ste aj ten vztah mali urcite iny si myslim...

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo mna to strasne mrziii ,,,lebo ked si pozriem svoje fotky z doby pred tehu ,tak mi je do placu ...teraz an zdaleka nevyzeram ako na tejto fotke 😒

wandeirra
21. jún 2010

matulka na zaciatku este ked sme z nemocky prisli si pisala ze si ma tam videla..

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 szak ti pisem salenacka 😉

leelo
21. jún 2010

@maatkka vidis, ale ja mam muza a subjektivne sa citim presne ako zuzka. tam ide asi skor o tie poporodne pocity

zuziiiicek17
21. jún 2010

@maatkka no a ja este k tomu nebyvam v meste ,ale na dedine a chodit na vlaku skocikom sa mi velmi nechce 😖 a v takom blbom pocasi 😒

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 zato ja vyzeram presne ako na tejto fotke! 😎 😝 😀

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo ja sa citim ako chodiaca mliekaren .... 😀 😔 na nic ine nie dobra ...

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo heh ,no ale tak som videla fotky z krstin a si kocka 😉

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 asi ani v meste by si sa neciyila inak. aj z toho by bol po case stereotyp

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo ale momentalne by to bola zmena ...ale ked uz bude pekne ,tak nieco budem robit konecne ,aj keby som mala kazdy druhy den do messta chodit

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 presne, pocit mliekarne to vystihuje 😀 😀 ale bez mlieka by sme uz boli uplne nanic 😝 😝

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo presne ,bez mlieka by som sa citila nacisto nepotrebna ..ved moja babka je mojmu malemu aj tak vacsia matka ako ja 😀 😀 😝