Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 jasne. ver tomu, ze na depke sa podpisuje aj pocasie. a to vyrazne

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 to tvoja mama zase mala co povedat. heslo: ked uz nepomozem, aspon prilozim do ohna

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo na tej mojej urcite ano ...mna strasne deprimuje ,ze musim sediet doma..predtym som chodila vonku aj ked kropilo ,alebo trochu prsalo ,ale teraz si misko zmyslel ,ze jeeeeeej dazdik je super vec ,tak vystrci hlava ruky spod igelitu ,vyplazi jazyk a olizuje vodu ... 😀 🙄

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo moja mama je ...debilne to poviem o mame ale ....krava ...

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 jeeeeeeeeeeej 😀 😀 tak vidim, ze mu husty dazd chuti.
mna dnes zachranilo to cvicenie. to si nenecham ujst aj ked neviemako leje. hned som sa citila lepsie

maatkka
21. jún 2010

tak baby ja vaaam neviem 😀 mne to prislo tak postupne ako mi odpadavalo odstriekavanie mlieka ☹ ... potom cvicenie 🙂 ... mohli sme byt vonku dlhsie... mohli sme zacat chodit pomaly aj do NC a na navstevy (co sme mali zo zaciatku zakazane)... potom (tak po roku) som sa zacala odhodlavat aj sama bez Lilu nachvilu vyrazit - kym bola s mm - najskor len kym spala aj to som len vybeha a uz som bezala domov... potom aj na dlhsie... teraz uz chodim aj na kavu so sestrami na dlhsie aj vecer posediet... len aj to som tym myslela ze ja malu len mm zverim - o to to mam lahsie... teraz uz vlastne aj mamine na chvilu... ale mm hocikedy lebo som si uuuplne ista ze presne vie co kedy a ako (a aj sam ma vyhana 😀) - ale aj tak vzdy ked idem za nimi domov tak sa tak strasne na malu tesim az mi bije srdce ked uz otvaram dvere 😀
a uz ked sa mi zda vsetko jednotvarne tak na mm je spolahnutie ze nas z toho vytiahne 😀

leelo
21. jún 2010

zuzi, tak to vidis, po roku zaciname 😀

@maatkka ano, pomoc muza je nedocenitelna. zuzke bude tiez babka uz len pomahat, ked s nou bude mat kazdy den naucno-vychovne sedenia 🙂 😒

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo jemu chuti velmi ,ale potom je ako zmoknute kuriatko a bezime domov 😀

@maatkka ak by som nekojila ,tiez by som aj sama na dlhsie chodila ...a aj by som vecer chcela niekde ist ,ale nedaa sa 😒

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo no neviem ci ...moja babka mu aj tak bude davat chobotiny jest aj keby som sa pokrajala...cize sa trochu budem bat

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 ja si neviem predstavit, ze by som nekojila. a vsetko sa da s kojenim pekne sklbit. skor to zavisi od veku dietata ako od toho, ci kojis.
pride cas, ze aj na vecer budes moct vypadnut, tomu ver - aj ako kojaca

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 chobotiny mu davat jednoducho NESMIE. budes sa asi musiet rozkrajat 😀

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo no pri mojom mliekofilovi si to neviem veelmi predstavit 😒 jeho vnoci neucickam ,bude vrestat kym nedostane mlieccko...keby kolo neho pobehovali moje prsia ,tak by bol stastny 😀

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 ale neries to cez jedlo. nevycitaj jej, co mu dala/nedala. vytkni jej, ze ta nerespektuje a tym zatienuje aj vsetko dobre, co pre teba robila/robi

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo asi budem musiet namontovat do domu kamery 😀

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 to sa zmeni 😀 zachvilu pojdu do skoly a este nam pride luto tej "slobody"

maatkka
21. jún 2010

@zuziiiicek nevies co by som ja dala za kojenie ked som prisla o mliecko... ☹
ale moja sestra napr. ked to uz doma "nemohla vydrzat" tak si mlieko aj odstriekala a mamina kadejako maleho krmila aby mohla ist raz za cas von 😉

vinifera
21. jún 2010

Hláásim nový album.
Prvý krát som šla na noc dlhšie ked mal malý 10 mesiacov. A to som ešte odbehla zo svadby o jednej vnoci kojiť🙂

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo no tak to som zvedava .mne je napriklad teraz luto ,ze mi misko tak rychlo vyrastol ...ja mam uplne taky pocit ,ze som si ho neuzila ako babatko malinke

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 a videa zanesies fararovi, nech sa babka hanbi 😀

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 no fidis. tak si uzivahj mliekofilnu etapu 😉

maatkka
21. jún 2010

@leelo presne toto si aj ja vzdy vravim 😀 ze si ju musim uzit kym ma potrebuje... mozno uz sa nikdy neodhodlame na druhe mimco - takze uz mozmo nic taketo nezazijem...

leelo
21. jún 2010

@vinifera krasne foto! to ste u vas na dvore? fotene tvojim fotakom?

zuziiiicek17
21. jún 2010

heh ,no a ja asi tak skoro nebudem mat s kym mat to druhe mimco

leelo
21. jún 2010

@maatkka ano, presne si to vystihla. ved kolko deti este budeme mat? a rastu fakt v priamom prenose. mna mrzi, ze som si neuzila tie mesiace na zaciatku, ked sme mali problemy s vahou a mysleli sme si, ze ma smrtelnu chorobu.
ten cas uz ale nikdy nevratim

zuziiiicek17
21. jún 2010

@vinifera leto 2009 ??? ale krasne fotky naozaj ...s tymi slnecnicami ...wau 😵 😵 😵

maatkka
21. jún 2010

zuziiicek aj toto som si stale vtlkala do hlavy 😀 uzivat si kazdu chvilu lebo to az moc rychlo ubehne... my sme sa totizto skoro cely ten prvy rok len bali ci bude mala v poriadku (kvoli krvacaniu do mozgu)... ci bude lozit sediet chodit rozpravat... ci nebude potrebovat operaciu... chcela som nech uz ma aspon tri mesiace pol roka... aby sme videli ako je vlastne na tom... a tak som si nie vzdy materstvo fakt uzivala... az potom mi to prislo strasne luto a povedala som si ze si to vsetko proste MUSIM vychutnavat!!!

maatkka
21. jún 2010

hmmm... leelo tak to sme mali trosku podobne...

zuziiiicek17
21. jún 2010

@maatkka byt mamou je take tazke ,ale take krasne 😉

maatkka
21. jún 2010

vini kraaaaaasne fotky 🙂 take umelecke...

zuziiiicek ano ano ano... 🙂

leelo
21. jún 2010

@maatkka tak vy ste to mali poriadny nervak, to sa neda s nami porovnat. mala je uplne ok, velmi sa z toho tesim! 🙂
nam to povedali lekari uplne nepodlozene, lebo tapali - nevedeli prist na to, preco malo priberal