• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
my sme vstali o 18.30,S zaspinkal neskoro,asi okolo 22. aj niečo ,ale ulozeny bol ako zvycajne....aj ked nespí,v postielke musí byť,kupkal sa ,mm bol pri nom,ja som popratala a potom som mu pol hodky rozpravala rozpravky,spievala ale nezaspal,mm ma vystriedal,ale prelozil ho k sebe,výnimocne na postel,tam sa tocil,nakoniec zaspinkal
21. jún 2010 o 23:25  • Odpovedz
waaau mukky my kebyže vstaneme o pol siedmej tak sa možem pripraviť na to že v noci si asi nelahnem :sunglasses:
21. jún 2010 o 23:28  • Odpovedz
@mukky vidis ,ze S nie je az taky hyperaktivny :slight_smile:
21. jún 2010 o 23:30  • Odpovedz
@zuziiiicek17 akurat citam o nom...

http://www.chudnutie-ako.sk/diety-nepomozu/caj-pu-erh/

a druhý herbex caj

musím zacat cvičiť,dr mi povedala ze plávaním neschudnem :frowning2: ,za váhu ma nezdrbala,povedala ze som 1 kg schudla,bazen neodporuca koli mykozám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ženy kam sa hrabete. Tomáš vstal 13. 45 a zaspal niečo po 22 hod.
@bashenka ahoj,si mi pisala nieco,este som sa k tebe nedocitala :grinning:

no,ale zaspinkal o 15-tej,neskoro pomerne..kým som ja bola u dr oni sli s tatom ku prababke,potom sme sli dop tesca a potom domov a nechcel zaspinkat dlhsie
21. jún 2010 o 23:32  • Odpovedz
@mukky hej asi písala :grinning: že či Savierko kakal neviem ešte aj včera som chválila cestoviny ... kukáte niekto 112 ?? to je hrozné čo tí ludia..
21. jún 2010 o 23:39  • Odpovedz
@vinifera a ty nejdes spat :confused:
mne uz sa tiez oci zatvaraju :confounded:
21. jún 2010 o 23:41  • Odpovedz
aaaaaaa,ja idem hajii ...musim vela pinkat ,aby som nebola zajtra zla
21. jún 2010 o 23:43  • Odpovedz
@bashenka no na tie cestoviny som este nedosla ci ti chutili a ako si robila :grinning:
21. jún 2010 o 23:44  • Odpovedz
@zuziiiicek17 nechoood
21. jún 2010 o 23:44  • Odpovedz
@mukky v tompripade zaspim pri booku :grinning:
21. jún 2010 o 23:45  • Odpovedz
@mukky to nemyslíš vážne :grinning: ...ved to som ešte včera ... pridala som si k tomu mäso a naokolo som naukladala mozarellu ale akože mukky brutaalne to bolo priatel tiež vychvaloval :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem aj ja pomaly :sunglasses:
21. jún 2010 o 23:46  • Odpovedz
dievcatá bojím sa zajtrajska...S mal UM naposledy vcera ráno,vylucila som koli kako..
dnes este nekakal,som zvedava ci zajtra bude a aké bude,ci normal ci opat sa tak strasne potrapi,ak nedaj boze bude opat tvrde.idem k dr,ale ste my vyplasili s tou celiakiou

dnes mal jogurt s jabkom,polievku,hrozno,slivky-ringloty,trosku baby nestle keksikov,kašu 2 krat ochutenu.zmiesanu s pohankovou,rozok graham cisty

na poitie voda a slivkovy nektar,kakat by mal normalne podla stravy :pensive:
21. jún 2010 o 23:48  • Odpovedz
@bashenka naozaj?som to potom musela prehliadnut :confused: ,lebo vzdy docitavam :confused:
21. jún 2010 o 23:48  • Odpovedz
@bashenka o cestovinach si pisala dnes okolo jedenastej :wink:
21. jún 2010 o 23:50  • Odpovedz
21. jún 2010 o 23:50  • Odpovedz
@mukky moja po dvoch dnoch kakala včera a dala som jej papať také cestoviny od hipp je to v takom srdiečku to je od 1.-neho roka do 3. a po tom sa tiež dobre vykaká takže aj dneska bolo... skús mu to kúpiť moja sa ide za tým zblázniť a to je velmi slabý papkáč ...
21. jún 2010 o 23:51  • Odpovedz
Baby to vážne?? ... ja už v tom mám aký chaos :grinning: ...to preto lebo niekedy vás len prečitam a nemam čas písať niečo a niekedy aj dačo načarbem ... :sweat_smile: tak zajtra teda snád... dobru nocku želam
21. jún 2010 o 23:53  • Odpovedz
@bashenka dobre ze sa ti vykakala :sweat_smile: ,aspon sa netrápi...

len vieš,ja také nekupujem :pensive: ,my sme este nejedli nikdy ani pohariky s jedlom,ci kupovanu výzivu
21. jún 2010 o 23:54  • Odpovedz
@bashenka ze vcera si pisala :grinning: haha,docitavm postupne este stale
21. jún 2010 o 23:55  • Odpovedz
@lussy23 dakujem :pensive:
22. jún 2010 o 00:17  • Odpovedz
lussy a ako ide skola?
22. jún 2010 o 00:17  • Odpovedz
cawteeee :slight_smile: zase je skaredo :rolling_eyes:
22. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz
@zuziiiicek17 nikto tu :sweat_smile: len my ...čo robí teraz maličký?? aj my máme vonku otras..
22. jún 2010 o 11:54  • Odpovedz
@bashenka no nikto :confused: tebe ip nesvieti ? :grinning:
misko spinka a laurinka ?
22. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz
Akože či mi nesvieti? ... teraz som odpisala IP predchviločkou :wink: jj malinka spinká ...rano vstala o 7-mej čo je celkom v pohode skoro .. :slight_smile: som si chcela s nou pospať ale musím ešte variiiť :rolling_eyes: ...
22. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz
@bashenka som si neskoro vsimla :grinning:
no ja som tiez planovala spat s malym ,ale nejak som nevedela zaspat :sweat_smile:
babka vari gulas ,nejak to prezijem
22. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a dokedy asi bude malý hajať? A čo potom budete robiť? Len doma? ... ja už chcem pekne ved ani poriadne von sa nedá ísť a cely den zavretý doma to je proti mojej srsti... idem kuknuť na nete kedy sa už oteplí :grinning: malý už chodí?? Musí robiť teraz strašnu radosť taký zlatý vek :wink:
22. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz
@bashenka uz sa pomalicky budi .spinkal len hodinu :confounded: skoda .poobede asi pojdeme ku kamoske ,lebo odchadza o par dni do francuzska na leto a potom do anglicka studovat ,tak sa s nou aspon rozlucime :pensive: smutno mi je z toho.
Misko este nechodi ,ale stvornozkuje ako formula :grinning: asi mu je to takto lahsie a aj tak ma este cas :slight_smile:
22. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.