Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. jún 2010

my sme vstali o 18.30,S zaspinkal neskoro,asi okolo 22. aj niečo ,ale ulozeny bol ako zvycajne....aj ked nespí,v postielke musí byť,kupkal sa ,mm bol pri nom,ja som popratala a potom som mu pol hodky rozpravala rozpravky,spievala ale nezaspal,mm ma vystriedal,ale prelozil ho k sebe,výnimocne na postel,tam sa tocil,nakoniec zaspinkal

bashenka
21. jún 2010

waaau mukky my kebyže vstaneme o pol siedmej tak sa možem pripraviť na to že v noci si asi nelahnem 😎

zuziiiicek17
21. jún 2010

@mukky vidis ,ze S nie je az taky hyperaktivny 🙂

mukky
21. jún 2010

@zuziiiicek17 akurat citam o nom...

http://www.chudnutie-ako.sk/diety-nepomozu/caj-...

a druhý herbex caj

musím zacat cvičiť,dr mi povedala ze plávaním neschudnem ☹ ,za váhu ma nezdrbala,povedala ze som 1 kg schudla,bazen neodporuca koli mykozám 😝

vinifera
21. jún 2010

Ženy kam sa hrabete. Tomáš vstal 13. 45 a zaspal niečo po 22 hod.

mukky
21. jún 2010

@bashenka ahoj,si mi pisala nieco,este som sa k tebe nedocitala 😀

no,ale zaspinkal o 15-tej,neskoro pomerne..kým som ja bola u dr oni sli s tatom ku prababke,potom sme sli dop tesca a potom domov a nechcel zaspinkat dlhsie

bashenka
21. jún 2010

@mukky hej asi písala 😀 že či Savierko kakal neviem ešte aj včera som chválila cestoviny ... kukáte niekto 112 ?? to je hrozné čo tí ludia..

zuziiiicek17
21. jún 2010

@vinifera a ty nejdes spat 😕
mne uz sa tiez oci zatvaraju 😖

zuziiiicek17
21. jún 2010

aaaaaaa,ja idem hajii ...musim vela pinkat ,aby som nebola zajtra zla

mukky
21. jún 2010

@bashenka no na tie cestoviny som este nedosla ci ti chutili a ako si robila 😀

mukky
21. jún 2010

@zuziiiicek17 nechoood

zuziiiicek17
21. jún 2010

@mukky v tompripade zaspim pri booku 😀

bashenka
21. jún 2010

@mukky to nemyslíš vážne 😀 ...ved to som ešte včera ... pridala som si k tomu mäso a naokolo som naukladala mozarellu ale akože mukky brutaalne to bolo priatel tiež vychvaloval 😝 pojdem aj ja pomaly 😎

mukky
21. jún 2010

dievcatá bojím sa zajtrajska...S mal UM naposledy vcera ráno,vylucila som koli kako..
dnes este nekakal,som zvedava ci zajtra bude a aké bude,ci normal ci opat sa tak strasne potrapi,ak nedaj boze bude opat tvrde.idem k dr,ale ste my vyplasili s tou celiakiou

dnes mal jogurt s jabkom,polievku,hrozno,slivky-ringloty,trosku baby nestle keksikov,kašu 2 krat ochutenu.zmiesanu s pohankovou,rozok graham cisty

na poitie voda a slivkovy nektar,kakat by mal normalne podla stravy 😔

mukky
21. jún 2010

@bashenka naozaj?som to potom musela prehliadnut 😕 ,lebo vzdy docitavam 😕

zuziiiicek17
21. jún 2010

@bashenka o cestovinach si pisala dnes okolo jedenastej 😉

mukky
21. jún 2010

@zuziiiicek17 😀 😀

bashenka
21. jún 2010

@mukky moja po dvoch dnoch kakala včera a dala som jej papať také cestoviny od hipp je to v takom srdiečku to je od 1.-neho roka do 3. a po tom sa tiež dobre vykaká takže aj dneska bolo... skús mu to kúpiť moja sa ide za tým zblázniť a to je velmi slabý papkáč ...

bashenka
21. jún 2010

Baby to vážne?? ... ja už v tom mám aký chaos 😀 ...to preto lebo niekedy vás len prečitam a nemam čas písať niečo a niekedy aj dačo načarbem ... 😅 tak zajtra teda snád... dobru nocku želam

mukky
21. jún 2010

@bashenka dobre ze sa ti vykakala 😅 ,aspon sa netrápi...

len vieš,ja také nekupujem 😔 ,my sme este nejedli nikdy ani pohariky s jedlom,ci kupovanu výzivu

mukky
21. jún 2010

@bashenka ze vcera si pisala 😀 haha,docitavm postupne este stale

mukky
21. jún 2010

@lussy23 dakujem 😔

mukky
21. jún 2010

lussy a ako ide skola?

zuziiiicek17
22. jún 2010

cawteeee 🙂 zase je skaredo 🙄

bashenka
22. jún 2010

@zuziiiicek17 nikto tu 😅 len my ...čo robí teraz maličký?? aj my máme vonku otras..

zuziiiicek17
22. jún 2010

@bashenka no nikto 😕 tebe ip nesvieti ? 😀
misko spinka a laurinka ?

bashenka
22. jún 2010

Akože či mi nesvieti? ... teraz som odpisala IP predchviločkou 😉 jj malinka spinká ...rano vstala o 7-mej čo je celkom v pohode skoro .. 🙂 som si chcela s nou pospať ale musím ešte variiiť 🙄 ...

zuziiiicek17
22. jún 2010

@bashenka som si neskoro vsimla 😀
no ja som tiez planovala spat s malym ,ale nejak som nevedela zaspat 😅
babka vari gulas ,nejak to prezijem

bashenka
22. jún 2010

@zuziiiicek17 a dokedy asi bude malý hajať? A čo potom budete robiť? Len doma? ... ja už chcem pekne ved ani poriadne von sa nedá ísť a cely den zavretý doma to je proti mojej srsti... idem kuknuť na nete kedy sa už oteplí 😀 malý už chodí?? Musí robiť teraz strašnu radosť taký zlatý vek 😉

zuziiiicek17
22. jún 2010

@bashenka uz sa pomalicky budi .spinkal len hodinu 😖 skoda .poobede asi pojdeme ku kamoske ,lebo odchadza o par dni do francuzska na leto a potom do anglicka studovat ,tak sa s nou aspon rozlucime 😔 smutno mi je z toho.
Misko este nechodi ,ale stvornozkuje ako formula 😀 asi mu je to takto lahsie a aj tak ma este cas 🙂