• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ahojte a pekny dnik prajem :slight_smile:
ja nestiham ani vas kuk...vcera maly cely den nespal...som bola hotova vecer,som zaspala skor
ako on....teraz spi,tak sa pokusim docitat,co ste popisali...
mukky rezne su fantasticke...fakt odporucam...robila som vcera :slight_smile:
25. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz
@maatkka sorry, mam tam preklep. myslela som v 20+ tt. s tym, ze pred 23.tt sa to myslim este poklada za potrat. aj toto ma kazda krajina inak. citala som ale clanky, kde v kanade a usa fakt zachranuju okolo 22tt+. mala som napisat medzi 23-30, nie 20-30
25. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz
@mukky si sikovna ako ja :grinning: zlomis tachometer :grinning:
25. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz
Ja už som dojedla ... :wink: mnaam fajnové :grinning: @janac1974 a už dúfam niesi chorá ??
25. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz
No nič?? ....chvíločku možem posedieť a nikto? :sweat_smile:
25. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz
@zuziiiicek17 uplne suhalsim s leelo...nenechaj sa psychicky tyrat...si mlada zivot mas
pred sebou..babka je uz starsia,ma svoje nazory na zivot....si dobra mamicka a vies sa dobre starat
o Miska...tak pridite ku mne...mozme ist aj na nasu chatu,tu nedaleko pod Donovalmi :wink:
25. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz
@bashenka este ma boli hrdlo :frowning2: teplotu uz nemam,tak mozno bude uz lepsie...
sa mi nechce ist k dr.
25. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz
@Janac1974 tak skoré "do-uzdravenie" ....ked u mna nehorí tiež radšej ani nejdem k dokt.
Tak sa majte pekne ... možno večer vás prídem pozrieť alebo až zajtra :wink:
25. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz
@bashenka dakujem,pa pa
25. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz
caute som nakukla,chlapi sli von,ja idem ešte dopratať :stuck_out_tongue_closed_eyes:,na stacionár a okupať sa :sweat_smile: :sweat_smile: ,uz si napustam vanu s penou,konecne dnes ide teplá voda.porelaxujem vo vani vonavej,s olejmi,masku na tvár a na vlasy si dám :sunglasses:

S spinkal 3 hodky a ja 2 :grinning:

@bashenka ja mu nečítam,ja mu z halvy rozprávam rozprávky,obcas su to bludariny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale tak zaberá....

25. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz
joj ja som asi o stranku spatne,som si nevsimla ze ste dopisali,ale docitam az neskor,musím ist
25. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz
@lenka_66 mm šiel k fazuli :grinning:
25. jún 2010 o 17:51  • Odpovedz
hhe prave idem tam aj ja.tak su sup aj ty.co mam s mm erdzat :grinning:
25. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz
Čaute baby...

tak mi sme boli vonku na bicykli .... a potom na preliezkach ..Je tam jedna otrasná nebezpečná preliezka na ktorú samozrejme Laura stále chce ísť ... a mám otrasný zážitok Laurinka mi dnes spadla z tej preliezky, človek chvílu nedá pozor a bola na zemi ...a to som tam ešte bola aj s priatelom sme nestihli zachytiť... sa cítim mizerne :frowning2: :frowning2:
25. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz
mi --- malo byť "my" ... už som aj písať zabudla... :pensive:
25. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz
ahojte som to len tak v rýchlosti preletela.nemám čas cez den na net a večer ledva dočítam. ráno sme vstávali 4:45-fakt sila,hodinu som sa ju snažila uspať no márne.samozrejme,že aj v noci býva hore a cez den spí tak hodinu na dva krát, čiž po pol hodine a to vonku v kočíku.
25. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz
Neboj bashenka - prebolí. Za to nie si zlá mama. Ťažko sa aktívne deti strážia.
My sme boli doobeda na nákuup v meste. Na obed sme spali. Poobede trolinku poupratovali. A teraz pod večer v hypertescu. No to decko vydrží v nákupnom košíku tak 10 min. A potom už odtiaľ vylieza a štverá sa von :angry: Fakt zábava nakupovať. Kurde svokrovci ho tiež berú na nákup. A dovolia mu behať po obchode. Ale tak ja chodím sama. Ja ho nemôžem nechať behať lietať po celom Tescu a upratovať za ním. Bola síce so mnou kamoška (kvôli nej sme tam vlastne šli - chcela si kúpiť bižu zajtra na svadbu) Ale tak ona je o 2 barliach. Tak mi moc nepomohla.
25. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz
Mne tiež v nákupnom chvíločku a potom už vymýšla .. :sweat_smile: aj do toho autíčka chce ísť ale tam tiež len chvílku vydrží, s nou nakupovať tak to je pestré ...a ešte ked vidím tie rady pri pokladniach tak konec. Niekedy vydrží ked ju nevyberem z kočíka a zabávam ju alebo jej niečo strčím do ruky... no dúfam že prebolí lebo stále sa klepem ešte z toho všeličo sa može stať z takej výšky padnúť to nieje sranda ... nemusí sa to hned prejaviť, ale tak vidím že snád je v pohode .. kamoškin malý tiež tak padol ale ešte menší bol, len sa otrepal a išiel dalej...
25. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz
malý este nespí :confounded: som tam bola 20 minut spievať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz ma to nebaví...kukám tv,dnes máme s mm výročie svadby,isiel kupiť pizze :angry:

nestiham dočitať len som nakukla a som zvedava že
@lenka_66 videla si Savierka? :confused: :grinning: ,boli tam asi hodku s mm a s loptou,mal zelenu čiapočku
25. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:
ja som :slight_smile: nes bola v meste skoro cely den .teda od rana od deviatej do pol piatej :dizzy_face:
isla som na gyndu a moja dr tam nebola ,tak som sa prebjednala na osmeho :unamused: uz som to chcela mat za sebou :unamused:
a bola som aj za byvalou triednou profkou :slight_smile: cela skola mala zabavu z miska :dizzy_face: ale sranda je ,ze misko krivo kukal presne na moje nejmenej oblubene profky :grinning:
25. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz
caute,

idem docitat ,tak snad do nedele stihnem :grinning:

@mukky videla aj nevidela.ak mal S cervene teplacky tak hej .ale oni boli na tych drevenych lavickach a ja na chodniku.ale pekne bezkal strom - lavicka - strom :dizzy_face:

@bashenka - utecha to sice nie je ale este sa vsetky mnohokrat budeme citit mizerne pri nehodach :frowning2: :wink:
25. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@lenka_66 S mal oranžové tepláčky a ked tak bežkala tak to bolo on :grinning: :grinning: a mal sivu bundicku s kapucnou,mm ho vraj nafotil tak idem akurat kuk
25. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz
@bashenka :frowning2: juj ako je malej?spadla nejak bokom?
25. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz
@mukky a manzel bol v tmavomodrom (asi)

,me sa tam prihovoril jeden otecko s 2 detickami.pride k nam a ze AHOJ :confused: .neviem o co mu islo.hladal novu mamicku ???
25. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
@lenka_66 hej v tmavom,uz som si pridala S fotku od fazule :grinning:

haha a aspon bol fešný ten co sa prihovoril? :grinning: a co ty na to..mozno sa len pomylil,nie?
25. jún 2010 o 23:02  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a kde si bola este okrem skoly tak dlho?
25. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz
@petka035 :frowning2: ,musíš to mať náročné..este stale Ninka zaspáva len von?a kolko krat chodite von a na ako dlho? a mm uz pracuje,si sama doma s malou?
25. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz
@mukky a co ti ja viem .ja som ako puk cumela.zacal s marekom kecat .

a to s tou fazulou som myslela tak ze vtedy tam boli take chude baby ako palice k fazuli.kedze ty si pisala ze mas 25 kg navyse tak som hladala skor gulate teleso :grinning: s malou vrtlkou (cize s S)
25. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: :grinning: jáj :grinning: lebo su tam take kriky a vyzeraju ako fazula :grinning: :grinning: :grinning: ,ved si mohla ist za mm :grinning:
25. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz
@mukky a povie ze dalsia sahnuta z kobyla z kona
25. jún 2010 o 23:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.