Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

megi93
11. aug 2009

och o kojení ani nehovorím. Ja som si to tak užívala, to bolo uplne super. Žiadne zohrievanie, zarábanie a neviem čo (nie že by mi to teraz vadilo) a kojenie je proste úžasný pocit, ale nevydalo....ani homeopatiká nezabrali ani nič ☹

megi93
11. aug 2009

sasiki, striedali sme to s pediatričkou a gastroenterologičkou. V podstate sme vždy len zmenili mlieko a keď ho odmietala piť, prešli sme na ine...čo sme už mali robiť? Hladná nemohla byť.

mukky, robili jej testy na to a všetko mala v poriadku. A ak by to bola alergia, tak by vracala aj po kravskom, aj keď teda po takej troche možno nie, neviem. A ani jogurt nevyvráti. Nemôže jej proste vadiť nejaká zložka, ktorá je v každom UM? Neviem síce čo to je, ale asi niečo také...

markiza
11. aug 2009

megi, s akou vodou malej zarabas UM? mam kamosku, ktorej maly mal zaludocne problemy po UM zarobeneho s luckou, prisli na to az v nemocnici.

megi93
11. aug 2009

markiza, máme britu, tak s vodou odtial. Ale tiež ma to napadlo, prešli sme od lucky a drobčeka na britu

markiza
11. aug 2009

mozno stoji za pokus ina voda. ja davam modru tomu naturu, zda sa mi ovela lepsia.

yvka1
11. aug 2009

ty koki,my dávame obyč prevarenú vodu z vodovodu

megi93
11. aug 2009

hm nasadila si mi chrobáka do hlavy. Ráno asi nestihnem kúpiť tú tomu, u nás v obchode totiž nemajú absolútne nič, nieto ešte kojenecké vody 😖 Nie je normálna voda z vodovodu prevarená rovnako dobrá?

yvka1
11. aug 2009

ale veď aj minerálku musíte prevariť nie?

yvka1
11. aug 2009

Markíza a tvoja malá má dnes narodky?? 😨

markiza
11. aug 2009

mala by byt, ale skusila by som... vylucila dalsiu moznu pricinu odmietania um.

megi93
11. aug 2009

hm, ja som neprevárala, iba zohrievala...ešte ked sme ju používali. V pôrodnici nám povedali, že netreba kojeneckú prevárať

markiza
11. aug 2009

yvka, toma natura sa nemusi prevarat. s inymi skusenosti nemam. a mala nema dnes, uz mala pred casom.

markiza
11. aug 2009

prevarat treba mierne perlive dojcenske vody, aj lucka sa mala prevarat, ale uz je myslim nova co sa nemusi

yvka1
11. aug 2009

ja eln keď v profilo bolo presne 4 roky 😉

yvka1
11. aug 2009

nie eln ale len

megi93
11. aug 2009

ok idem ja spať...malá už začína mrnčať, tak bud jej prestal učinkovať paralen, alebo už chce spať. Ideme skusiť 🙂 Tak zatím, ráno sa čítame. Dám vedieť ako dopadlo raňajšie krmenie 🙂

yvka1
11. aug 2009

a v profile 😀

yvka1
11. aug 2009

megi držte sa 🙂

markiza
11. aug 2009

profil nestiha 😀

markiza
11. aug 2009

dobru noc, ja odovzdavam pc brachovi

yvka1
11. aug 2009

ja zas mangelovi 😠

smily
11. aug 2009

aj moj mi uz dycha na chrbat ze potrebuje pc.
yvka1 ozaj, akomala? lepsie??

mukky
11. aug 2009

markiza a ja ta cakam a aj suem ☹

vinifera
11. aug 2009

Po tom všetko čo tu čítam o tých umelých mliekach a ako sa trápite som nenormálne rada, že môžem kojiť.

vinifera
11. aug 2009

.....ahojte,ani ja uz nebudem komentovat to kravske mlieko,ked to niekoho tesi ze ho zacne davat,tak nech dava

zarazila ma tu uplne ina vec a stravy sa netyka.....

mukky aj ja čakám´ že čo ťa to zarazilo 😀

mukky
11. aug 2009

este som nedocitala do konca 😀 a teba co?napis do ip aj ja napisem

mukky
11. aug 2009

chrumka a kto ti odporucil davat mrkvicku v prvych prikrmoch od 11 tyzdnov aby sa babo vykakalo ak mozem vediet?Ktory lekar?Mrkva ma skor opacny ucinok a zapeka ..,cize sposobuje zapchu

mukky
11. aug 2009

je ludske robit chyby,ale robit ich obcas a takmer vzdy,je rozdiel a ak sa to tyka stravy pre male baba obzvlast..
sme ti v dobrom a vsetky vraveli ze tie susienky obsahuju lepok,pamatas?
ved ak nieco nevies radsej sa chod poradit do inej temy o prikrmoch,to nie je hanba...tu sa skor riesia ine veci,niekedy 😀

mukky
11. aug 2009

vini to je trestnejkopirovat,to nevies?? 😀

mukky
11. aug 2009

fiha to co som napisala? 😀to je trestne kopirovat 😀