• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
nejako divne som napísala vsetko ale chápete,nie?co som písala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz
@mukky dostaneš bitku !!! ... toto sa robí žene pred pôrodom ??? potrebujem kľud a pokoj, takže šup šup :grinning:
27. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz
@mukky to iste mam ja s babkou ,doverne to poznam :grinning:
@mama.wolfka hej mudrlant je,lebo som si dala jeden rezen aj mm vecer u mamy len tak do ruky :grinning: a som nechcela dať malemu tak zacal s prednaskou :grinning:
@mama.wolfka nezbi mi ju ,kto so mnou bude po nociach kvakat ?
27. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz
@ zuziiiicek17 ja práveže nikdy nežehlím, to si ma s niekym pletieš :grinning:
už som nedržala žehličku v ruke min. 1,5 roka, teda až na pár dní dozadu, keď som konečne začala žehliť pre Simka

máme sa relatívne ok, aj keď už je nejak všetko ťažšie a tento víkend nastal nejaký zlom, tak mám pocit, že to už dlho nepotrvá ... tak uvidíme :confused:

tak ja fakt idem, lebo musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra idem do poradne, tak som zvedavá :confused:

papa
27. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
kupila som malému to co ste mi poradili :sweat_smile:

http://www.dophilus.sk/?id=17

ale musim precitat poriadne,dala som mu vecer 1 odmerku iba
27. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@zuziiiicek17 veď po bitke ešte môže kvákať :grinning:

definitívne off :grinning:
27. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz
caute, konecne som sa sem dostala :slight_smile:

@nikollette velmi pekne fotky - vdaka tebe viem, ze marinsky dom rekonstruuju :wink:
tp je taky mily, posobi hanblivo. aj na tych foto z party. mali ste vidim super zabavu :slight_smile: konecne to vyslo!
inak vcera som mala v niektorych obchodoch problem zohnat prave nase velkosti - teda 74, resp. 9 mes. napr.ralph lauren uplne vykradnuty na nas vek prave, asi bol vtedy naj baby-boom. ale zase kupila som tam par veci, aj pre seba
27. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz
@leelo fiiha ,tam musia byt krasne veci
27. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz
este som vas ani nestihla docitat,popísali ste nejaku stranku? :confused: :grinning:
@mukky dufam ,ze sa malemu uz polepsi
@mukky mno ,dnes tu takmer nikto nebol :unamused: som sa nudila sama
27. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz
@mama.wolfka ahoj, aj lked si na odchode :slight_smile: drzim palce, nech to odsypa a nech nie su horucavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne kleslo brucho a presne o tyzden som isla na vec :wink:
27. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz
@zuziiiicek17 hm :frowning2: a som ti ani nestihla zavolať :frowning2:
27. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ja som tu bola, len som utrzkovo citala a ked som napisala, tak vzdy neodoslalo. jak u blbych. inak dnes crazy den, maly spal do 11.00, takze som ho uspala nedavno :confounded:
27. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz
ja som sa absolutne necitila ako tehotná a týzden pred porodom,behala som ako srnka cele tehu a plno energir som mala,teraz som jak zdechlinka-skapacinka :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani krize,ani nic som necitila,ani vahu ci zataž....sestra lkedva chodila a sedela ku koncu :pensive:
27. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz
@mukky som si vsimla...este som aj cely den nosila vsade mobil ...aj na zachod a ty nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
@leelo aha ,no to mas aj ty super ,ked ti pospi doobeda
27. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz
mne ku koncu vadilo jedine cikanie kazdych 20 sekund a 3 kvapky :grinning:
27. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz
kupila som mu dnes aj slivkovu stavu hipp :pensive: /nektar s cukrom :confounded: /ale tak nic ine slivkove nemali a pomarancovy dzus 100% bez cukru a konzervantov prvý krát,zajtra mu dám som zvedava co moj zrutik na to :grinning:
aj nesolene chrumky a nestle susienky,huráááááááááááá,zajtra mu dam toho pol kila a ja si budem pit kavicku v klude a on sediet v stolicke a papať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
27. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz
@zuziiiicek17 juuuuuuuuuuuuj :frowning2: :frowning2: j na zachod? :grinning: :grinning:
27. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz
@mukky ja som sa citila ako slon ,ale tiez som v pohode vsade behala ...mukky ,popisem ti moju pesi trasu : zo stanice cez hlavnu hore ku novej nemoccnici a z nemocnice ku optime a z optimy mi usla brika ,tak peso ku dargovu a odtial cez mesto ku tescu a potom ma uz na stanicu hodil kamarat :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz
@zuziiiicek17 teraz je to extrem, musime sa vratit k zaspavaniu okolo 20.00. zajtra mame 10.00 cvicenie, som zvedava, ci zaspime a zmeskame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a to bola trasa ako kde?
27. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz
@leelo ahoj cvicite co presne?
27. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz
@leelo toto cikanie aj mna skoro zabilo ...7krat v noci :confounded:
27. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz
@mukky co ako kde ? no v kosiciach ...isla som hore do novej nemocnice na monitor a potom na nakupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz
@mukky ja tu tie nesolene chrumky neviem najst. kupila som mu ryzove vafle - take male kolieska do ruky, nech sa hra, a doma citam na obaje - moze obsahovat stopy soje... tak som mu to nedala
27. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz
@mukky je to cvicko pre babatka - hranie na brusku, fitlopte, aj ich tam masiruju :slight_smile:
27. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.