• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@leelo lebo dievky su ok len chalani sa vymykaju tabulkam :grinning:
28. jún 2010 o 00:10  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: inac my by sme si mali dat premenovat temu na netabulkove deticky :grinning:
28. jún 2010 o 00:13  • Odpovedz
marian dnes lupal hrasok marek nanho pozeral a jednou rukou si pomaly schmatol hrasok.ked ho mal rychly presun na chodbu za dvere a tam tlacil do hlavy cely struk :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 00:13  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: :grinning: heh to muselo byt zlate ...oni su taki betari
28. jún 2010 o 00:17  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a co ma chuda vyhladovene roit ak mu otec neda najest :grinning: .zivot je svina :grinning:
28. jún 2010 o 00:18  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: :grinning: co si pri nom??? :grinning: aj ja ale pri inom :grinning: ale on hral zatišie :grinning:
28. jún 2010 o 00:19  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: a uz si mu skusala take davat ? mimochodom ,co robis s tou maleho anemiou ?? synovec berie lieky ,my ideme na tu krv teraz v utorok ,tak som zvedava
28. jún 2010 o 00:20  • Odpovedz
28. jún 2010 o 00:21  • Odpovedz
@mukky padaj drichmat uz :grinning: :grinning: :grinning: fuurt strasis :grinning: :grinning: (ale aj ces ostan ) :dizzy_face:
28. jún 2010 o 00:22  • Odpovedz
@lenka_66 Lenka tak s predajom na inzerát mám bohaté skúsenosti. Max ma vytáča ked sa stále dokola pýtajú na to čo je napísané v inzeráte. To ako nečítajú? Alebo nechápu? Alebo si myslia že to tam píšem do toho inzerátu len tak pre srandu? Naposledy ma vytočila jedna ženská čo mi písala z viacerých mailových adries v priebehu asi dvoch dní. A dokola sa vypytovala na všetko čo bolo už napísané v inzeráte. A ked som jej odpísala na jednu adresu tak isto potom písala ešte z %dalšej. Tak som na nu vyletela že nech sa láskavo spýta to čo nie je napísané v inzeráta a nech láskavo používa jednu adresu. Tak sa zdula že aký mám prístup a viac nenapísala.
@leelo malý je chutný. Inak aj ja som malému teraz kúpila buginu červenú. Veľmi pekná farba na kočík aj pre chlapca.
A ja som tiež nevedela že som tehu. To len chlap nadhodil. A potom som si bola kúpiť jeden tehu test. A potom ešte musel drahý aj švagor doniesť po jednom lebo ani jednému z troch som neverila. :sweat_smile: A ked som sestričke u gynekologoa hovorila že som asi tehu že mi vyšli tri testy poz tak sa akurát na mna zasmiala či si ako stále myslím že nie som tehu. a ja že hej :grinning: a to som bola už v 7 t. t.
28. jún 2010 o 00:23  • Odpovedz
@lenka_66 malému dnes svokra dala na skúšku hrášok. Do večera zareagoval :frowning2:
28. jún 2010 o 00:24  • Odpovedz
@mukky najvacsia laska peter nagy :grinning: :grinning: :grinning: toho som mala vsade

@zuziiiicek17 tak ani neviem.snazim sa mu davat jedla zo zelezom.a neviem ako je teraz natom.
28. jún 2010 o 00:27  • Odpovedz
@vinifera ahoj :dizzy_face: no ze si sa konecne ukazala .akurat dnes som na vas myslela :slight_smile:
a s nami ostatnymi sa nebavis,ze len lenke ??? :confused:
28. jún 2010 o 00:28  • Odpovedz
@vinifera jaaaj zlatusik tomino.hadam sa z toho dostane co najskor.marekovi som uz dala aj cerstvy hrasok len som mu ho olupala zo supky nielen struciku.nastastien ok
28. jún 2010 o 00:29  • Odpovedz
baby bolo mi ctou s vami pokecat no idem kade lachsie

a este ADAL som davno nevidela /necitala
28. jún 2010 o 00:31  • Odpovedz
28. jún 2010 o 00:35  • Odpovedz
a ešte ma max na tej ženskej čo písala z viacerých adries vytočilo to - že ako ona mala vedieť že píše jednej a tej istej osobe - pritom v KAŽDOM inzeráte mám meno priezvisko telefónne číslo a mailovú adresu! Vždy odpísala na ten isstý typ obliečok A to ja som si vydedukovala že je to jedna ženská len podla podobných nickov v mailových adresách.
A už neposielam ani na dobierku. V priebehu dvoch týždnov sa mi vrátili dve dobierky - takže -10,5 € !

@zuziiiicek17 neboj ostatné neignorujem. Len kým som všetko dočítala tak som 90% zabudla čo som chcela napísať :pensive:
28. jún 2010 o 00:49  • Odpovedz
@vinifera kokos ,to je dost na prd :unamused: nechapem preco si to potom objednavaju :angry:

kojodemencia na teba tiez utoci ?? :grinning: ja som uplny magor uz
28. jún 2010 o 00:53  • Odpovedz
28. jún 2010 o 00:59  • Odpovedz
@zuziiiicek17 všeobecne to s kamarátkami voláme materská demencia :slight_smile: idem už ale drichmať. Bo ráno musíme s malým k tatikovi do práce. A tatiko s autom do servisu. Lebo ma zajtra kolegyna volno. Takže budeme chvíľu úradovať v práci.
28. jún 2010 o 01:01  • Odpovedz
@vinifera tak si to uzi ,pre zmenu stereotypu :slight_smile:
dobruu vini :slight_smile:
28. jún 2010 o 01:04  • Odpovedz
28. jún 2010 o 01:06  • Odpovedz
@mukky opustam ta uz aj ja :slight_smile: maly sa zobudil ,tak bruuu
28. jún 2010 o 01:15  • Odpovedz
dobre ranko maminy,
ospravedlnujem sa za vcera - zdrhla som, lebo sa mi zdalo, ze sa maly budi. nastastie plany poplach a spal az doteraz. musim svihat na cvicko :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz
čaute,
konečne som si sadla a idem piť kávičku :sweat_smile: ,S mal marhulku a teraz papá chrumky nesolené a nestlé piškoty detské a pozerá rozprávku,chvilu bude vegetík :grinning:
prvu "varku" :grinning: kým som musela na wc mal len chrumky,teraz som mu pod chrumky zamaskovala piskoty a aj tak ich zbadal a už chrumky ee,bude na sladké? :confused: :grinning:
ale on aj chrumky poje potom...

aj tie piskoty su fajn,nemaju vajce,nemali tie sušienky velké balenie len toto mensie

už chaluje aj chrumky :grinning:
28. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz
doprala mi prvá varka,dnes bude prací den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vonku konecne vykuklo slniečko ale to vetrisko :astonished: ,hádam už aj týzden tak fuka,odkedy sa ochladilo
28. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz
@mukky ... Zdravím :wink: my sme dneska vstali až po 9-tej, malá si kreslí :wink: .. ja idem hádam aj upratovať :sweat_smile:
28. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz
Kávička tiež urobená :grinning: ....uvidíme či ju aj stihnem vypiť :sweat_smile:
28. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz
@mukky
@bashenka
cafte :sunglasses:
spala som 4 hodiny a misko som mnou teraz vybabral ...spal 45minut :sweat_smile: joooooooooj ,,truba moja .....
28. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.