• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ahoj @mukky? Ako? Este ma Savierko problemy s kakanim? ja som mala praci den vcera. U nas je strasne teplo... a este aj k tomu dost vlhko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz
No ved pozerám že ste dlho vypisovali ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš radosť teraz čooo :grinning:
28. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz
@bashenka hej straaaasnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to este poobede ideme ku kamoske ,takze sa zase nevyhajam :sweat_smile: to dieta by chcelo spat menej ako ja ...keby nemusel ,tak ani nespi :grinning:
A ja si dam poobede asi zase kafcu a zabijem unavu ...snad
28. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz
@bashenka :grinning: to s tým nedopitim kávy veeelmi dobre poznám :grinning: a ako to prebieha u Vás?sedís a mala sa hrá,alebo lieta po byte?
mm kupil minule taku zabranu na dvere,co je super,ze mozem byt v obyvke a neujde mi :grinning: ,alebo ked varim tak neujde do obyvky,ani do spalne,tu zamknem :pensive: a ma vybeh len na chodbu alebo detskej,kupelne a wc ale tak aj tak musím ho sledovať :pensive:

S vstal o 7,ale lezala som do 8.20,nahadzala som mu do postielky lego :grinning: a knizky a podriemkavala..ale stale len mama,mama,mama,mama :rolling_eyes: ,musim sa stale na niečo pozerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz
@mukky ja miska vkuse musim drzat za nohu v posteli :grinning: lebo on by chcel zliezat .
Mimochodom ,dnes mi mi z postel fakt zliezol .velmi sikovne -najprv nozky a potom sa spustal :grinning: a usiel mi :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz
@cestovatelkaandrea ahoj, no mali sme opať,po 4 dnoch kakal ale po sirupe ktory odporucula dr :pensive: ,uz ho nedám..kupila som tie probiotiká,pomarancový dzus/prvy krat sa rano napil a nechcel,potom som mu ho zriedila s vodou a uz vypil skoro pol litra :grinning: /,slivkový nektár mu skusim dat poobede,boze ved to by prehnalo aj vola :grinning: :confounded:

28. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz
ja som zaspala okolo 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale tak vecer som spala s malým,asi skor on mna uspava ako ja jeho :grinning:
28. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz
@zuziiiicek17 :grinning:
sikovník jeden :grinning:
28. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz
ja som ráno vypila 2pohare s citronom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,par lyziciek jogurtu nizkotucného,teraz kava a potom este cajík na odburanie tuku :grinning:

mama mi nabalila kašu a rezne a gulasovu polievku,babka 2 druhy boršču a plenu kapustu :angry: :angry: :angry: ,super :rolling_eyes:

Z VYKLADU SI VYBERAM KASU A REZNE :grinning:

trosku si dam :pensive: a hajde na stacionar :grinning:
28. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz
@mukky my mame zase opacny problem. Damian ma redsiu stolicu zase viac ako tri tyzdne a ani po vysadeni "prehanadiel" sa mu to neupravuje. Aj ked posledne dni to moze byt zo zubov.
@mukky tebe sa zije :grinning:
a hej ,misko je sikuliatko male :grinning: na nezbednosti ,to ho je
@mukky aj si uz nieco schudla?
zdravim,
@mukky v ke fuka ???? no toto :grinning:
28. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz
@mukky pohare s citronom ???

a neporezala si si jazyk :confused: :confused: :grinning:
28. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz
@lenka_66 ahooooj ,aj u nas v kysaku fuka :confused: :confused: :confused: :grinning:
28. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz
@mukky a cukrovinky cierny princ uz neboli??
28. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz
@lenka_66 mnaaam cierny princ ...to este vyrabaju ? dala by som siiii
28. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz
vcera som dala 1x marekovi na zemiacky kus zelenej petrz.a vecer mal uz 2 divne flaky na tvari dnes uz to ma aj s bielym.vyzera to ako akne.myslite ze reakcia abo puberta predcasna?
28. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz
už mam po relaxe :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý vysiel zo stolicky a prepiskal body aj teplacky,dobre ze som prala dnes jeho veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz
Aká zábrana? ... teraz sa hraje s takým levíkom čo je väčší od nej... vála sa s ním na zemi .. :grinning: ja nepotrebujem ani zábrany lebo ona sa bojí väčšinou bezomna chodiť po byte ..stále je somnou v jednej izbe, niekedy sa stane že pozerá rozprávku v spálni .. SAMA... ale to málokedy :slight_smile:
28. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz
@mukky sikovnicek :wink: co bude maka len erdzat :grinning:
28. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz
@mukky k fazuli kedy???
28. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz
@lenka_66 :confused: ja teda nevem co by to mohlo byt

a aj ja chcem ist s vami k fazuliiii :angry: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 11:31  • Odpovedz
@zuziiiicek17 hej mama sa ako prasa v zite :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera som nahodou toho princa videla v lidli :grinning: som si vsimla lebo to boli take vacsie krabice,ale to je riadne sladké nie?tusim som to jedla v praveku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adi tak to ma mrzíííí s malým :frowning2:
28. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz
@zuziiiicek17 si vitana (s dlznom nie znacka polievok :grinning: ).verim ze stebou sa skor stretnem ako s pani mukky bo ta baaars daleko byva
28. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: dmes nejdem von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz
@mukky idem skusit dat chrustovi obed ...dnes ma so vsetkym opluva :confounded:
28. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz
@bashenka aspon mas istotu ze ti nic nevyparati ak je stale pri tebe :wink:
@lenka_66 :grinning: :grinning: hej daleko bývam :grinning:
ale ked ty sa vyrábas vzdy alebo čo :grinning:
@mukky jak vyrabam?? to vy spite ked mi nie :grinning:
28. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.