Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

Ahoj @mukky? Ako? Este ma Savierko problemy s kakanim? ja som mala praci den vcera. U nas je strasne teplo... a este aj k tomu dost vlhko 😝

bashenka
28. jún 2010

No ved pozerám že ste dlho vypisovali ... 😝 máš radosť teraz čooo 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka hej straaaasnu 😝 a to este poobede ideme ku kamoske ,takze sa zase nevyhajam 😅 to dieta by chcelo spat menej ako ja ...keby nemusel ,tak ani nespi 😀
A ja si dam poobede asi zase kafcu a zabijem unavu ...snad

mukky
28. jún 2010

@bashenka 😀 to s tým nedopitim kávy veeelmi dobre poznám 😀 a ako to prebieha u Vás?sedís a mala sa hrá,alebo lieta po byte?
mm kupil minule taku zabranu na dvere,co je super,ze mozem byt v obyvke a neujde mi 😀 ,alebo ked varim tak neujde do obyvky,ani do spalne,tu zamknem 😔 a ma vybeh len na chodbu alebo detskej,kupelne a wc ale tak aj tak musím ho sledovať 😔

S vstal o 7,ale lezala som do 8.20,nahadzala som mu do postielky lego 😀 a knizky a podriemkavala..ale stale len mama,mama,mama,mama 🙄 ,musim sa stale na niečo pozerať 😝 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky ja miska vkuse musim drzat za nohu v posteli 😀 lebo on by chcel zliezat .
Mimochodom ,dnes mi mi z postel fakt zliezol .velmi sikovne -najprv nozky a potom sa spustal 😀 a usiel mi 😀 😀

mukky
28. jún 2010

@cestovatelkaandrea ahoj, no mali sme opať,po 4 dnoch kakal ale po sirupe ktory odporucula dr 😔 ,uz ho nedám..kupila som tie probiotiká,pomarancový dzus/prvy krat sa rano napil a nechcel,potom som mu ho zriedila s vodou a uz vypil skoro pol litra 😀 /,slivkový nektár mu skusim dat poobede,boze ved to by prehnalo aj vola 😀 😖

mukky
28. jún 2010

ja som zaspala okolo 3 😝 ,ale tak vecer som spala s malým,asi skor on mna uspava ako ja jeho 😀

mukky
28. jún 2010

@zuziiiicek17 😀
sikovník jeden 😀

mukky
28. jún 2010

ja som ráno vypila 2pohare s citronom 😝 ,par lyziciek jogurtu nizkotucného,teraz kava a potom este cajík na odburanie tuku 😀

mama mi nabalila kašu a rezne a gulasovu polievku,babka 2 druhy boršču a plenu kapustu 😠 😠 😠 ,super 🙄

Z VYKLADU SI VYBERAM KASU A REZNE 😀

trosku si dam 😔 a hajde na stacionar 😀

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@mukky my mame zase opacny problem. Damian ma redsiu stolicu zase viac ako tri tyzdne a ani po vysadeni "prehanadiel" sa mu to neupravuje. Aj ked posledne dni to moze byt zo zubov.

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky tebe sa zije 😀
a hej ,misko je sikuliatko male 😀 na nezbednosti ,to ho je

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@mukky aj si uz nieco schudla?

lenka_66
28. jún 2010

zdravim,
@mukky v ke fuka ???? no toto 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky pohare s citronom ???

a neporezala si si jazyk 😕 😕 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@lenka_66 ahooooj ,aj u nas v kysaku fuka 😕 😕 😕 😀

lenka_66
28. jún 2010

@mukky a cukrovinky cierny princ uz neboli??

zuziiiicek17
28. jún 2010

@lenka_66 mnaaam cierny princ ...to este vyrabaju ? dala by som siiii

lenka_66
28. jún 2010

vcera som dala 1x marekovi na zemiacky kus zelenej petrz.a vecer mal uz 2 divne flaky na tvari dnes uz to ma aj s bielym.vyzera to ako akne.myslite ze reakcia abo puberta predcasna?

mukky
28. jún 2010

už mam po relaxe 😝 malý vysiel zo stolicky a prepiskal body aj teplacky,dobre ze som prala dnes jeho veci 😝 😀

bashenka
28. jún 2010

Aká zábrana? ... teraz sa hraje s takým levíkom čo je väčší od nej... vála sa s ním na zemi .. 😀 ja nepotrebujem ani zábrany lebo ona sa bojí väčšinou bezomna chodiť po byte ..stále je somnou v jednej izbe, niekedy sa stane že pozerá rozprávku v spálni .. SAMA... ale to málokedy 🙂

lenka_66
28. jún 2010

@mukky sikovnicek 😉 co bude maka len erdzat 😀

lenka_66
28. jún 2010

@mukky k fazuli kedy???

zuziiiicek17
28. jún 2010

@lenka_66 😕 ja teda nevem co by to mohlo byt

a aj ja chcem ist s vami k fazuliiii 😠 😀 😀

mukky
28. jún 2010

@zuziiiicek17 hej mama sa ako prasa v zite 😀 😀 😝

vcera som nahodou toho princa videla v lidli 😀 som si vsimla lebo to boli take vacsie krabice,ale to je riadne sladké nie?tusim som to jedla v praveku 😝

adi tak to ma mrzíííí s malým ☹

lenka_66
28. jún 2010

@zuziiiicek17 si vitana (s dlznom nie znacka polievok 😀 ).verim ze stebou sa skor stretnem ako s pani mukky bo ta baaars daleko byva

mukky
28. jún 2010

@lenka_66 😀 dmes nejdem von 😝

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky idem skusit dat chrustovi obed ...dnes ma so vsetkym opluva 😖

lenka_66
28. jún 2010

@bashenka aspon mas istotu ze ti nic nevyparati ak je stale pri tebe 😉

mukky
28. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 hej daleko bývam 😀
ale ked ty sa vyrábas vzdy alebo čo 😀

lenka_66
28. jún 2010

@mukky jak vyrabam?? to vy spite ked mi nie 😀