Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
28. jún 2010

@zuziiiicek17 zas zbrdnu???

lenka_66
28. jún 2010

ta ja ake hrubky mam . 😔 😔 😔 .... ked my nie...

mukky
28. jún 2010

@bashenka taka packa na dvere

my sme vcera malemu kupili aspon malu zehlicku za 1 euro 😀 neterke berie vzdy a tusim jej ju uz aj rozfflakal 😔 ale taku velku

mukky
28. jún 2010

juj uz som tak skrikla po malom,vobec nepocuva ☹ ☹ ,celá plavajuca je už poskrabaná,taha stolicky a nesmie,neviem najst ovladac od dvd mal ho pred chvilou 😖 ,kavu a vodu mi chce brat,nemam klud ani chvilu ☹

mukky
28. jún 2010

také mam vycitky ked po nom skriknem a riadne,male ked nic na neho neplatí ☹ ,ani pomojkanie,vysvetlenie,ani s laskou ze nesmie,ani 100 krát mu povedat ze nono ☹

sa citim ako hnusna mama najhorsia na svete ☹

mukky
28. jún 2010

@cestovatelkaandrea adi teba malý počuva?alebo tiež je nezbedník?ako to riešiš?
a ostatné maminy vacsich detí???

mukky
28. jún 2010

veru,v Ke fuka 😲 😲 ,ale len teraz vynimocne par dní 😕 😀

mukky
28. jún 2010

@lenka_66 a nic ine si papat nedavala?a co ten struk ? 😕 😀

☹ malý sa skrabe?

mukky
28. jún 2010

musim ist

lenka_66
28. jún 2010

@mukky pohoda podla na aj to treba kusok.sak neziapes ako zdivena ale musi vidiet ze ta to hnevaa nesmie.neboj aj ja obcas akoze kricim

nikollette
28. jún 2010

Ahojte...

Baby ked vás ja dočítam ☹
toľko toho píšete, a ja nemám poriadne času, keď už je pekne a stále sme niekde. Aj teraz ideme von o chvílku s malým..

Mukky dík...
Hm, aj ja občas zvýšim hlas keď nepočúva. Ale moc to nezaberá aj tak 😒
Prečo by si bola najhoršia mama, prosím ťa prestaň! Všetky vieme že si skvelá mama!! 🙂

Leelo, no hej je milý, na mna, rodinu a kamarátov. Kto sa k nemu nespráva ako by mal, tak vie byť aj zlý 😉
Nie je v tomto nejaký trulko 😉
A tí ludia čo rekonštruujú dom neviem kto je 😅

vinifera
28. jún 2010

@lenka_66 No ja občas ziapem ako zdivená a figu to pomáha. Sa zaškerí do ksichtu a zdrhne robiť ďalšie neplechy. Minule mi nahádzal všetky slipové vložky do WC ka. Vzápatí rozbil kermaický stojan na kefu od hajzla a zakončil to tým že hodil svoj telefon do vaničky s vodou 🙄
Boli sme dnes v práci na tri hodky zaskočiť. Ukázali sme dve autá. No kým boli otvorené tak super. Malý akože šoféroval (už dokáže strčiť kľúč do zapaľovania) ale ked som zavrela auto - vreskyyyyy.
Lenka na petržlenovú vnať reagovať môže. Ale obávam sa že to bude z toho hrachu. :( Malému dnes až brada prechádza to mokvania. Snád to ešte zachránime. kuaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

nikollette
28. jún 2010

A ako vieš že rekonštuujú dom? Som prebehla fotky, a na žiadnej foto nevidím žiadny iný dom okrem nášho 😅

vinifera
28. jún 2010

kua utopila sa mi mucha v káve 😠

wandeirra
28. jún 2010

ahoj mukky,ani mna T. nepocuva,posledny tyzden uz ani doma nereaguje na nono,zacne sa smiat alebo opakovat na mna nono nono...vonku absolutne ani na meno ani na nono. ked zvysim trochu hlas,/tiez mam potom vycitky,/ale nepomaha ani to, nachvilu prestane robit nieco co nema a hodi smutny pohlad na mna,ale za 5 minut pokracuje veselo...
rano som uz take nervy mala, nechcel zas nic jest,ale videla som ze je hladny,lebo chodil dookola po byte ako lev v klietke a potom zacal stol v obývke obhryzat,vies si predstavit ako vyzera 😠

wandeirra
28. jún 2010

niekedy sa mi uz zda ze to moje dieta ma vrodenu poruchu sluchu 😀
zjedol skoro cely banan,no zazrak 🙂 /prve jedlo dnes co som do neho dostala/

leelo
28. jún 2010

@nikollette
martinsky doooom rekonstruuju, vidno to na foto z nabrezia dunaja🙂

mukky
28. jún 2010

@vinifera 😀 😀 na tej muche som sa pobavila 😀

@wandeirra aj na tom sluchu 😀 😀

hurááááááááááá,malý chcel do stolicky 😕 😕 ale opacnou stranou a vyliezť,tak som ho dala a priviazala a je v pohodke a papa chrumky 😀

dnes ma super vyzivné jedlo 😀 ,ale nie,bude papat na obed kasu s cuketou a žltkom,uz nemal niekolko mesiacov aj zltko..

to je klud 😀 ,len ako dlho 😝 ,kavu som dopila studenu a chlipem caj 😝

@wandeirra
@wandeirra

leelo
28. jún 2010

caute inak, uz sme sa vratili, vyzera, ze ste dost pisali, nemate co robit? 😉 ja nemam veru, ani sa mi nechce. dnes som spala len do 9:15, uplne som rozbita 😀

mukky
28. jún 2010

@wandeirra a kde si bola tak dlho 😢

aspon vidím ze aj ine deti nepocuvaju,trosku som sa ukludnila 😀 😔

mukky
28. jún 2010

@leelo ja mám roboty ako na kostole 😝 ,celý byt povysavat,hlavne obyvacku,vsade same omrvinky 😝 a pozmyvat,prach poutierat,poprať...ale pri malom velmi tazko sa to dá,jedine prať 😝

mukky
28. jún 2010

ide mickey mause rozprávka v tv,tak musim vyuziť ze posedí a musim sa oustit rychlo do pratania,papa ☹

zuziiiicek17
28. jún 2010

ja mam konecne zakazniiicku 😵 😵 😵 17.7 licim nevestu ,aj jej mamu a este kamosku ...konecne daco poriadne 😵 😵 😵

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 paradicka! a aj na skusku pride nevesta?

leelo
28. jún 2010

vini, pobavila som sa na tych priblblych ludoch, co odpovedaju na inzeraty. dnes uz ma pristup k netu fakt kazdy 😀

lenka, petrzlen je dost velky alergen, hlavne koren.
baby, preco myslite, ze z hrasku? lebo zjedol aj struk?

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo ja asi zajtra idem k nim 🙂 maju tam aj deticky,tak beriem aj miska .najprv som vahala,lebo mi chyba nejaky material ,ale peniaze sa mi zidu...40 € je pre mna super

wandeirra
28. jún 2010

mukky dlho? na ip som kazdy den skoro,ak chces mozme tam popisat radsej 🙂
o tom vysavani mi ani nehovor,mam to presne tak isto,pomaly kazdy den musim,lebo je tu zaplava omrviniek vsade,v noci sa budim na to ze najdem roztek v mojej posteli,co tam zahodi, kluce alebo ine zaujimave veci p 😀
periem najradsej,to sa da super stihat aj pri malom,ale ine veci ako zehlenie /taha mi stale zehlicku za kabel/,vysavanie /minule mi nasadol na vysavac a nechcel zist/ no tak to je zabava 😅

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 40 eur za 1 licenie? ci za vsetko dokopy?

zuziiiicek17
28. jún 2010

vsetko dokopy -tri licenia ...myslim ,ze je to pre nich velmi vyhodne ,lebo inde by dali 50 za svadobne ,20 -30 za vecerne 2x

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@mukky kricanie u Damiana nezabera. Len sa rozplace ako divy a potom uz vobec neurobi to co chcem. prisla som na to, ze ked chcem aby nieco urobil, tak ho musim formou hry na to naviest... no a ked robi nieco zle, napr. s ponozkou utiera okakane okenice od vtakov a pritom pozera ci ma to stve. Tak mu poviem, ze vsak nech pokracuje dalej, a jeho to hned prestane bavit, lebo vidi, ze ma to nerozculuje.